Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no tak to sa niekto mal 😛
    a domi kde mate vlastne akoze oslavu svadby? si to mozno uz spominala, ale ja si jaksik nepamatam 😬
    neee, to ja tak do buducna, nemam presne stanoveny termin 😉

• krásny dník babky 😎

no tak sa hlásim aj ja 😉 tak som 4-ka dnes 🙂 ale za chvíľočku aj pôjdem preč - máme v práci gulášku tak s nepracuje ... tak pohodkaaaaaaaaaaa 😃 budeme váľať šunky a grilovať 😛

• ahoj dany - tak to mate krasny pracovny piatok, ja by som taky tiez brala, kde to pracujes? asi k vam nastupim 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Domi v reštike Na Mlyne - Hrnčiarovce nad Parnou. Chcela som ti poslať link, ale nejak im blbne stránka . . .
    A na tento víkend už máte niečo vymyslené? Či svätý pokoj doma? 😉

• domi - no kľudne, zbierame nové sily momentálne ešte jednu - dve hľadáme 😉, len škoda že si trošku mimo kraja 😃 ... tak sa vážne lúčim ... už ideme z práce hromadne 😎 čauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• no sak pozrem na to neskor 🙂
    uz som spominala, ze by sme chceli urobit taky maly vyletik do gabcikovo a aj do cunova ist trosku popozerat 😉 a vy co ako to vyzera s planmi na tento weekend?

• Jej vidis, jasne, uz si spominam 😉 My ideme zajtra pozreť kamošovi - svedkovi na Záhorie na chatu, ale ideme na motorke, zas ma tri dni bude bolieť zadok 😦 A v nedelu má zas k nám prísť druhý svedok - moja kamoška kuknúť, ešte u nás nebola a furt sa jej nechce, vyhovára sa, že netrafí

• tak ich ide trosku skontrolovat a uistit sa ci su pripraveny svedcit 😃 😃 😃 boooze ty si ale fajnovka 😛 ja sa tesim kedy ma sesterkin muz povozi na jeho novej motorecke paradna je 😃
    vy budete mat za svedkov kamosov nikoho z rodiny?

• dany - noooo tak nist, ale dakujem za pozvanie 😃 ... prijemnu grilovacku zelam paaaaaaaa 😉

• No Domi povozit sa je jedna vec, a sedet na tom pol dna druha 😉
    Hej budeme mať kamošov, s mojou kamoškou sme dohodnuté už asi desať rokov, že si budeme svedčiť 😃

• Vy ste to ako mali?

• ale ved dobre ja si z teba srandu robim, ale asi nemate dobru motorecku ked ta ten zadok boli 😃 😛
    no ja som mala sesterku, lebo ta mi jak sestra a riso mal svoju krstnu, lebo kamos mu to odriekol 😉
    aha takze to mas kamosku z detstva, ked ste si slubili ze budete na svadbe svedcit jedna druhej co?

• No to o tej motorke musim povedat nastavajucemu 😉
    Hej, poznáme sa už asi sto rokov s tou babou, bude aj svedok aj družička 😃

• to by si teda mala 🙂
    superne vyriesene, je to take prakticke 😃
    boooooooooze sa mi to strasne nechce byt 😠

• ahojte baby, som včera odišla bez pozdravu, hanbím sa 😢

• Sponzor fóra
  • ahoj andzi si cislo 5 😃 ...ale nemas sa zaco hanbit, si mala urcite kopec robotky 😉

• Prišlo číslo päť 🙂

• domi sa to tu trosku rozbehlo konecne 🙂

• Hej, hej, fiči to tu . . . 😃
    Domi tvoj manžel mal čierny svadobný oblek?

• ano mal cierny oblek, taku bielo - kremovu koselu a kremovu serpu s motylikom , kuk sem :

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2770365&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• Sak ja to mam davno omrknute, len som si nebola ista, ci je to naozaj cierna 😉

• Ja by som môjho v živote nepresvedčila, aby si dal motýlik . . . Ale Riško bol feši 😉

• jaaaaaaaaj sak ale nevadi, mozem sa kuk este raz 😃
    noo a to si toho motylika vymyslel on sam, ze on nechce vestu ani kravatu a basta 😎

• ja zase na chvilu kuk - bola som nakupit nieco na obedik 🙂 vonku taaaak nadherne pocko a ja sa nemozem ist kupsat - poraza ma

• a co sa chystas dobreho ukuchtit? hej a aj ja mam momentalne ten problem 😠

• Baby pripájam sa, tiež nemáme v robote bazén 😃

• domi tu nejde o bazen 😉 ale o istu stopku ktora teda aspon mna v tomto brzdi

• domi - vitaj v klube
    no na obedik bude nieco typicky slovenske - bryndzove halusky 😉

• jikus dik
    mnaaaaaaaaaaam halusky 🙂 prifrcim na obed 😃

• Jasne, už mi zablikala kontrolka 😃 Ale šak kupat sa mozte, nie? Ved ako v tych reklamach, co uz prestali chodit - aj plavat, bicyklovat, surfovat, vyliezt na Everest, vsetko sa moze 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov