Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • domi - 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 si ma fakt rozosmiala teraz... dakujeeeeeeeem ti 😵 😵 😵 😵

• Neni zač, ja rada 😉

Tak sup sup na ten Everest 😃

• na pár minút prekliknem niečo iné a pozerám, že tu to fičí... 😃 😃 😃

len mi chute robíte, ja rozmýšľam, či si dnes dám na obed vyprážaný syr alebo nutelové palacinky 😎

• Sponzor fóra
  • domi ved skoc - do stupavy to nemas daleko 😃

• andzi - sak uz by sa aj patrilo, aby sa tema zase dostala do starych kolaji 😉
    no akoze teraz uz som aj ja v pomykove, ze co budem obedovat, som mala v plane lahsi obed, ale teraz neviem... 😐

• jikus - sak nemam, len to by som potrebovala aspon min. 2,5 hod. obednu prestavku 😃 😃 😃

• U mna dneska vyhrali čokoládové palacinky, aj ked aj ten syr by nebol na zahodenie

• domika: kašli na ľahký obed, ja vravím, že všetko bezmäsité je ľahký obed, ja v piatok mäso nejedávam

• ja zase palacinky az tak moc nemusim, a ten syr sa mi zda v tomto teple taky nijaky, asi ostanem len pri tych mojich fornetkach a hotojo 🙂

• baby, presvedčili ste ma, idem na tie palacinky, ja som strašne na sladké 😃 😃 😃

• domci - musis sa pekne usmiat na sefa a bude aj 2,5hod. prestavka 😃

• andzi - berem si tvoju radu k srdcu 😃 ....a sladkosti to je moje, to mozem jest na kvanta 😮

• tak šup šup andzi, palacinky su super vyber, dominiku nepocuvaj, nevie co je dobre 😃

• jikus - myslim ze to na neho vobec ale vobec nezabera 😒 😠
    domiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ty zase ma len jedujes 😛 😛

• domika - a máš tam dnes šéfa?

• Sponzor fóra
  • domci - no asi sa malo snazis 😃 😃

• dominika86: ako idú prípravy na svadbu? Už máš všetko?

• andzi - my ho tu mame teraz uz stale 😞 len co bol tie 3 tyzdne na dovolenke, inak je tu furt

• no ja normalne sladke mozem, ale momentalne ficim na slanom 😃

• jikus - to bude asi tym 😃 😃 😃
    a co mas zase take divne chute si neni nahodou ...? 😉

• domci - no kedze sa prave citim ako podrezane prasa, tak ee 😃 😃 😃

• babule ja sa na chvilku odmlcim, ideme na obed, sme jaksik vyhladli, zatial sa majte 🙂

• jika: čo máš nové? skúšky hotovo? Bábo nie je na ceste?

• baby, aj ja utekám na obed , juj tie palacinky mňam 🙂 😉

• dominika - asi sa sef snazi dobehnut tie tri tyzdne 😐
    andzi - pripravy uz pomaly finisuju, tesim sa na 13-ty september, nech je uz po 😦 Dnes idem zaplatit zalohu do restiky, vybrat s mamou do salonu nejake saty pre nu, koncom augusta budu hotove obrucky a ked pojdeme pre ne, kupime aj skoromanzelovi oblek - lebo ved on ma caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas 😃 A tak pomaličky to zbuchavame . . . Zavidim všetkym, čo už majú po 😉

• domci - dobru chut
    ahoj andzi - no momentalne je mi super bo mam dovolenku a najblizsie skoro tri tyzdne este mat budem 😉 no a este ma cakaju dve skusky, ale az v septembri
    a babo sa zatial este neplanuje 😉 a ako ste na tom vy? uz snazilkujete?

• andzi - dobru chut

• A dobru chut baby 😃 Mne tu lieta upratovacka, ked pojde het, skocim na tie palacinky 😉

• baby tak ja idem ten obedik varit, pa

• jika: my už chceme bábo, uvidím, ako dopadne tento mesiac

domika86: prečo sa tešíš, keď už bude po svadbe? Ja som si na svadbe najviac vychutnala tie prípravy, lebo svadobný deň ubehol ani neviem ako. A potom prišla depka, že je už po. Takže si to vychutnávaj a nestresuj.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov