Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D si ma fakt rozosmiala teraz... dakujeeeeeeeem ti x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Neni zač, ja rada ;-) Tak sup sup na ten Everest :-D
Odpovedať
na pár minút prekliknem niečo iné a pozerám, že tu to fičí... :-D :-D :-D len mi chute robíte, ja rozmýšľam, či si dnes dám na obed vyprážaný syr alebo nutelové palacinky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi ved skoc - do stupavy to nemas daleko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - sak uz by sa aj patrilo, aby sa tema zase dostala do starych kolaji ;-) no akoze teraz uz som aj ja v pomykove, ze co budem obedovat, som mala v plane lahsi obed, ale teraz neviem... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - sak nemam, len to by som potrebovala aspon min. 2,5 hod. obednu prestavku :-D :-D :-D
Odpovedať
U mna dneska vyhrali čokoládové palacinky, aj ked aj ten syr by nebol na zahodenie
Odpovedať
domika: kašli na ľahký obed, ja vravím, že všetko bezmäsité je ľahký obed, ja v piatok mäso nejedávam
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase palacinky az tak moc nemusim, a ten syr sa mi zda v tomto teple taky nijaky, asi ostanem len pri tych mojich fornetkach a hotojo :-)
Odpovedať
baby, presvedčili ste ma, idem na tie palacinky, ja som strašne na sladké :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domci - musis sa pekne usmiat na sefa a bude aj 2,5hod. prestavka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - berem si tvoju radu k srdcu :-D ....a sladkosti to je moje, to mozem jest na kvanta :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak šup šup andzi, palacinky su super vyber, dominiku nepocuvaj, nevie co je dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - myslim ze to na neho vobec ale vobec nezabera :-S ]-( domiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ty zase ma len jedujes :-p :-p
Odpovedať
domika - a máš tam dnes šéfa?
Odpovedať
Profilova fotka
domci - no asi sa malo snazis :-D :-D
Odpovedať
dominika86: ako idú prípravy na svadbu? Už máš všetko?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - my ho tu mame teraz uz stale :-( len co bol tie 3 tyzdne na dovolenke, inak je tu furt
Odpovedať
Profilova fotka
no ja normalne sladke mozem, ale momentalne ficim na slanom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - to bude asi tym :-D :-D :-D a co mas zase take divne chute si neni nahodou ...? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci - no kedze sa prave citim ako podrezane prasa, tak ee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule ja sa na chvilku odmlcim, ideme na obed, sme jaksik vyhladli, zatial sa majte :-)
Odpovedať
jika: čo máš nové? skúšky hotovo? Bábo nie je na ceste?
Odpovedať
baby, aj ja utekám na obed , juj tie palacinky mňam :-) ;-)
Odpovedať
dominika - asi sa sef snazi dobehnut tie tri tyzdne :-| andzi - pripravy uz pomaly finisuju, tesim sa na 13-ty september, nech je uz po 8-( Dnes idem zaplatit zalohu do restiky, vybrat s mamou do salonu nejake saty pre nu, koncom augusta budu hotove obrucky a ked pojdeme pre ne, kupime aj skoromanzelovi oblek - lebo ved on ma caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas :-D A tak pomaličky to zbuchavame . . . Zavidim všetkym, čo už majú po ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci - dobru chut ahoj andzi - no momentalne je mi super bo mam dovolenku a najblizsie skoro tri tyzdne este mat budem ;-) no a este ma cakaju dve skusky, ale az v septembri a babo sa zatial este neplanuje ;-) a ako ste na tom vy? uz snazilkujete?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - dobru chut
Odpovedať
A dobru chut baby :-D Mne tu lieta upratovacka, ked pojde het, skocim na tie palacinky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja idem ten obedik varit, pa
Odpovedať
jika: my už chceme bábo, uvidím, ako dopadne tento mesiac domika86: prečo sa tešíš, keď už bude po svadbe? Ja som si na svadbe najviac vychutnala tie prípravy, lebo svadobný deň ubehol ani neviem ako. A potom prišla depka, že je už po. Takže si to vychutnávaj a nestresuj.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?