Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
andzi - veď ja si vychutnávam, ale som strašný stresoš a tremista, tak preto sa teším, až bude po :-D Aké boli palacinky? Ja som mala 4, ale zvládla som len 2, nejak to flákam ;-)
Odpovedať
dominika: ani ja som nezbaštila všetky, lebo som mala aj raňajky a už sa mi nezmestilo do brucha aké si mala? Inak, pre tie ktoré máte ešte pred svadbou, kuk sem: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Také otitulované oznamko som ešte nevidela.
Odpovedať
Ako nič v zlom, ale aby sa z tých titulov nezbláznili ;-) Mala som tvarohové, poliate čokoládou. Ty si mala tie nutelové? Také milujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tie tituly na oznamku su strasne, ja som ani na pase nechcela, ale teta pri okienku povedala, ze to mam v zazname a ze to tam musi dat - ze pomoooc obedik je uz uvareny a spapany :-D
Odpovedať
jika - aspon nie si taka, že to tam musis mat silou-mocou :-D Lebo niektori ludia by to asi nerozdychali, keby mali bez ;-) Čo dobreho si ukuchtila?
Odpovedať
Profilova fotka
bryndzove halusky :-D jaaaj, vonku tak krasne, asi zobreriem nejaku knihu a vyvalim sa von na slniecko
Odpovedať
Takze slovensky obed v zahranici? :-D To s knihou je dobry napad, zavidim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeeeeeeee som spat :-D napapana a bez chuti do prace
Odpovedať
domi tusim si mala rybu, ked ta tu tolko nebolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeee sme boli aj trosku po obchodikov v palace pochodit :-N :-N a sak ja som si fornettky len dala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fuuj, baby ja som sa taak nazrala :-N sa nezmestim do plaviek a na dovolenke sa budem musiet od hlavy po päty omotat uterakom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jikus neprehanas to trosicku??? sak ty si stihla jak prutik :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noooo prutik asi tazko, ale taky kmen mozno :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boooze ty si dobry kmen :-p :-p :-p a co si zjedla slona ked si tak zmohutnela, sak na svadbe si bola ako prut =-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tipujem jitke max. 50 kil, aj ked vobec ;-) a ze kmen :-D a to ja co mam potom hovorit? Tak mi zacalo rast brucho odkedy som leniva cvicit,ze je to az hrozne :-|
Odpovedať
baby, pozrite čo som si vybrala namiesto letnej dovolenky http://www.alza.sk/sony-vaio-cs21s-p-...
Odpovedať
Profilova fotka
domi - uplne si to uhadla ;-) jo to s tym bruchom poznam ]-(
Odpovedať
Ale šak ty už sa môžeš spustiť, ked si vydata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - peknucky ;-) jaj, ze cvicenie, co to je? tiez sa na taku nejaku cinnost chystam uz dlhsi cas a stale nic :-D a tiez to s tym bruchom poznam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caute. som sem dnes neplanovala zavitat, ale idem. co noveho? zase chudnete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iiiiiiiiiiiha andzi pjekny darecek miesto dofci ;-) domi - ja sa nechcem spustit ]-( asi zase zacnem cvicit na king gyme :-| no to cvicenie je pre mna fakt nieco cudzie , ale patrilo by sa konecne zistit o co pri tom cviceni ide :-D :-D
Odpovedať
Nechudneme, to Jitka špekuluje - vraj má nejaké fiktívne brucho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooocenko, vitaj dnes si za cislo 6 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem 17teho na jogu :-/ mam z toho velmi zmiesane pocity
Odpovedať
Profilova fotka
domci86 - uz aj mna zacinas jedovat? :-D :-D :-D
Odpovedať
ooo - môj šéf chodí na jogu pravidelne, a taký vysmiaty sa odtiaľ vracia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika - ja ked som bola mala, tak som s ocom doma trosku jogu cvicila, ale to bolo daaaavno, pradaaaaavno
Odpovedať
Profilova fotka
domi to som zvedava, ci aj nase ooocenko sa vrati take vysmiate :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
ved uvidis domi, musis sa nechat prekvapit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na joge asi 2x v zivote, ale bola to sranda ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?