Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ti hned potom podam hlasenie, ked sa zjavi vo dverach 😉

• ja sa len bojim tej svalovky, nie ze celu dovolenku nebudem moct ani chodit 😃

• no tak ty sa najprv iba radsej pozeraj, lebo pak budes mat uplne na prd dofcu 🙂

• Sponzor fóra
  • nechcela by som cele dni len na plazi chrochnit 😃 😃

• no ved preto ti to hovorim, lebo ty si pamiatkovy typ a keby si lezala len na plazi tak by si mi nezadovazila dalsiu sneznu gulu do zbierky 😛 😛 😛 😛 😛

• žeby bol niekto zaťažený na snehové gule? 😉

• nooo trosicku 😬 😬 😬 to je taka moja mensia zberatelska vasen 😉

• Tak lepšie jak plyšové medvedíky 😃

• tak to rozhodne ano 😃 co ty ich zbieras? 😛 😛 😛

• čo? medvediky? daš pokoj 😃

• ked tak gumové, ale zas nie do zbierky, ale do komory 😉

• gumove medvede aj ja mozem 😵 😵 😵

• ja zbieram fotky 😃 mne netreba ziadny suvenir. mna potesi kopec fotiek, co nafotime 😃

• ooo - fotky ani nehovor, my sme na dovolenke v marci nafotili vyse 2 500 fotiek, a teraz z letnej tusim trochu menej . . . na nas sa vo fotolabe vzdy usmievaju 😃

• ale zas nie vsetky davame vyvolat 😃

• Sponzor fóra
  • ale mne treba 😛 😛
    domi - to je toma parketa fotky a tak 😃

• my nedavame ziadne vyvolavat. ved ich mame v pc, to staci 🙂 ale bez fotaku ani na krok 😃

• to s tym bez fotaka ani na krok mozem potvrdit 😵 😵 😵

• ooo - my mame tiez vsetky v PC, ale davame si robit aj take ze na A4 a do ramikov . . . a zas nie každy si vie pozrieť foto v pc, napriklad babky a dedky 😃
    My vlacime na dovolenky vzdy minimalne dva fotaky + draheho prislusenstvo. Ked foti, vyzera jak fotograf z F1, tam majú také tie obrovské objektívy 😃

• tak nam doteraz stacil jeden fotak, aj ked teraz tak trosku spekulujeme kupit este jeden. ale minimalne 2 pamatove karty musia byt.

• domi to si bude s ooocenkom rozumiet oni s matkom su taki isti 😃 😃 😃

• domi to skor nie ja si budem rozumiet, ale skor moj skoromanzel 🙂 Je manik do fotenia, mna to az tak nebavi, a priznam sa, ze tym funkciam vooooooooooobec nerozumiem 😞

• 😃 no ked clovek si nedokaze zapamatat vsetky tie pekne veci, co uvidi, tak ich musi pofotit 😃

• ooo - a potom človek rozmýšla, že kde to vlastne videl a fotil 😃

• ze pozdravujem skoromanzela 🙂 ja strasne rada fotim, aj ked nie profi, ale pre nas su to pekne fotky 🙂

• no mne hlavne staci aby som vedela stlacit spust, pozriet si co som nafotila a hodit to z fotaku do pc, to mi bohate staci 😃

• presne, niekedy mam si spomenut, ze presne na ktorom mieste to bolo 😃

• ooo - odovzdam 😃 My ked sme boli naposledy na dovci, tak sme jedavali tiez s takym mladym parom - on bol tiez manik do fotenia, a ked sa zacali rozpravat o zoomoch, aso, a podobnych hovadinach, my dve sme len krutili ocami 😃

• domi - tak ja by som sa asi radsej obesila ako toto pocuvat, ale zas na druhej strane kazdeho bavi daco ine 😉

• jj, kazdeho nieco ine. ked si predstavim, ze svoj prvy vlastny fotak som si kupila az v roku 2004 tusim. no hroooza, nechapem, ako som mohla do vtedy fungovat... 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov