Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • domi - ked ale ja to uz ani nevnimam 😃 Moj drahy je dost technicky orientovany, ked mi nieco vysvetluje, tak "akoze" pocuvam, ale to jak keby na mna spanielsky hovoril 😉

• to fakt??? tym si sa mi jaksik zabudla pochvalit 😐

• dominika a co mate za fotak? len tak zo zvedavosti 🙂

• Sponzor fóra
  • domci - tak to verim, to je jak sa hovori sila zvyku 🙂
    my sme nas prvy vlastny fotak kupila az teraz pred dofcou a je to super ked mas vlastny fotacik, nikto ta neobmedzuje, mozes si fotit co chces a kedy chces...no proste parada 😎

• fotak je perfektny vynalez 🙂 kamere som na chut nejak neprisla. mame par videi s fotakom netocenych, ale pozrela som si to maximalne 2x. fotky pozeram skoro stale.

• ved to ani mna jaksik video nelaka, sak aj svadobne dvd som pozerala lebo som zvedava ci kameraman zachytil moj brebt pri obrade, ked som miesto dodrzim povedala dodrvim 😃 😃 😃 😬 😬

• ooo - poctivo som telefonicky zisťovala, lebo ja viem len značku 😃 Takže jeden je Canon S3 Poweshot IS, a druhý Canon EOS 450 D

• 😃 😃 😃 😃 a dodrvujes to teda?

• heeeeej dodrzujem 😃 😃 😛

• domi - a načo sa odpovedá že dodržíš? 🤔

• dominika aj mi mame canon powershot. ten s3 is. 🙂 naaadherne fotky robi. doteraz som mala len canony vsetko. akurat teraz pokukujeme po tom novom fotaciku olympus e-p1

• to ked sme citali manzelsky slub, ze svoj manzelsky slub dodrzim....atd 🙂

• a k tomu jednemu mame obrovsky objektiv, nastavajuci si kupil aj polarizacny filter - to je super vecicka, a najnovsie aj blesk 😉

• domi - aha, uz som v obraze 😃 My ideme o dva tyzdne na faru, farar mi sluboval uz minule, ze si prejdeme, ze co kto vlastne bude hovorit, ale on je obcas take motovidlo, tak na to zabudol, a ja som tiez, lebo som to nepripomenula 😛

• viete co ako tu tak sledujem, tak ja si dam pauzicku lebo vobec nerozumiem o com sa tu bavite 😞

• Sponzor fóra
  • domcur, nedavaj pauzu. budeme sa o niecom inom bavit

• ale domi nekecaj, ked ja rozumiem, tak to musi kazdy 😃

• domci - tak sa snaz aby si sa pri premiere neprekecla tak ako ja, lebo sa tu bude s tebou niest cely zivot 😃 😉

• a to kde si videla, aby si hlavna udržiavateľka témy dávala pauzu 😃

• no dobre prehovorili ste ma, kkludne sa bavte dalej, ja sa aspon dacomu priucim, teda aspon dufam 😐

• domi - ja budem tak vystresovana, ze budem rada, ked zo seba dostanem aspon "beriem" 🙂

• a co ja viem? to ma len tak napadlo, sak vsetko je po prvykrat 😮

• domci berem sa nehovori, iba to slavne aaaaaaaaaaaaaano 😛 😛 😛

• domi - nam farar povedal, ze budeme hovorit trikrat slubujem a raz beriem 😃 uvidime, nechame sa prekvapit, potom dam vediet, ze jak to nakoniec bolo 😉

• Ozaj domi, ak sa môzem spytat - po kolkych rokoch chodenia ste sa zobrali?

• domi - ja som teraz v pomykove, neviem co sme my hovorili 😶 😶

no my sme boli spolu 5 rokov 🙂

• domi - sak neva, podla mna je aj tak jedno co tam hovoris, hlavne ze vas zosobasia 😉

• baby o pol hodku padaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😎

• hej ale ja som normalne mimo, sak ved to nebolo tak davno co sme sa brali 😃 😃

• sa pridam na chvilu 🙂 ja som pri sobasi povedala dokonca 3x ano - sa drahy na mne doteraz rehoce

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...