Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jikus - to aby ste nezabudli ci ako? 😃 😃

• akurat som to ooocenkovi hovorila, ze robis dnes do 15-tej ale nemas tam sefa, tak mizis o 14 30 😃 😃 😃

• no my sme mali obrad s tlmocnikom a ja aj ked mi to po slovensky povedali aj po nemecky povedali, ja vzdy ano a este k tomu aj po nemecky ano som povedala - som nevedela, ze kedy treba, tak som pre istotu vzdy ano povedala - na ze nech to urcite plati 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • domi - sice nie si daleko od pravdy, ale mizim tak skoro preto, lebo si idem este na postu pre balik 😃

• sak treba radsej viackrat nech je to na 100% iste 😵 😵 😵

• no ved to 😃 no to by bolo, keby mi svadba neplatila len preto, lebo som malo krat ano povedala 😃 😃 😃

• no sak ale vyuzivas to ze neni sefulo v robotke 😉
    jikus - tak to by teda bolo 😃 😃

• domi - no jasne, ved jak inak 😃 Dneska ideme do SC skusat saty pre svadobnu maminu, no som zvedava, ci si vybere, lebo ona je este horsia v tomto jak ja 😃

• inak ten tyzden taaaak rychlo presiel a ja uz pomaly ficim naspät 😞

• domi - tak to drzim palec a kam do sc idete skusat?
    jikus - no mne sa ani nezda, ale tebe asi ubehol rychlo a co uz musis ist naspat?

• domi - do salonu Angels, budem mat odtiaľ svadobne a popolnočky su zdarma, mama este nevie co bude chcieť, tak tam ideme mrknúť, že či si vôbec niečo požičia . . . Lebo ja sa prezliekať nebudem, keď máme len tú večeru 😉

• ty mas saty z angelsu? som myslela ze mas z pk 🤔 ja som tam mala ist tiez skusat saty, lebo tam aj znama robi ale jaksik mi to nevyslo a dobre som mala tie najkrajsie satocky ake som videla 😃

• domi - no povodne som mala z pk 😃 Ved som ti nehovorila, jak sa ja nikdy nemozem rozhodnut? Najprv som si zajednala jedny v PK, ale asi sa viac pacili mame jak mne . . . Ale nakoniec mam z angelsu, aj by som ti poslala link, ale akurat moje maju len take prťavé 🙂 Ty si bola krásna nevesta, dúfam ze aj na mna sa bude dat pozerať 😉

• jaaaaaaaaj tak, tak sa mi to nesnivalo 😃 😃 ...no sak posli zoberem lupu a kuknem 😉 a dakujeeeeeeeeem ... a prestan s takymito recami aj ty bude kraaaasna nevesta 😵 😵 😵

• salonangels

svadobné S 3527
    S 3527

• Sponzor fóra
  • domi - pjekne su, nazivo ale budu este krajsie 😉

• Dufam domi 🙂 No majte sa všetky krásne, ja už pomaličky utekám 😃 Pekný víkend, a nech je pondelok strašne ďalekoooooooooooooooooooo 😃

• ahoj domiiiiiiiiiiiiiii a aj tebe pekny weekend 😉 papa

• cau domi a pekny vikend
    domci - no musim ist na 4 dniky robit, preto musim naspät 😒

• juuuj to je na nic, si si mohla este uzit rodnu hrudu 😠

• no neda sa 😞 ale zistila som, ze s nasimi by som uz byvat nemohla 😬 ako oni su zlati mili,ale neni nad vlastnu domacnost 😎

• no to verim.... vies oni to trosku inak beru asi sa im dcera vratila do rodneho hniezda a tak 🙂 bol s tebou aj muzicek ?

• nie, sama som bola, niekto musi zarabat peniazky a starat sa nam o kocura 😃

• vy mate kocura??? 🤔

• nooo, uz 2 a pol roka - nasho felixa, nase ditko 😉

• my mame zase nase eduska - havinka a ten ma tiez 2 rocky 😉

• caute spat. aj ja chcem psika alebo skor psikov 🙂 ja som nikdy nemala. jedine skrecka, andulky, rybicky, kuriatka, kohuta ale psika nie

• no je to nase zlaticko, aj ked je to obcas taky cert 😃
    inak ty si bud dnes nemala vobec ziadnu robotku abo si taka sikovna, ze zvladas aj pracovat aj pisat 😃 😃 😃

• ano ano nam je uz davno znamy tvoj zverinec 😛 😛 😛

• ooo - kohuta???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Bratislava