Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • domi - hej to fiha patrilo tebe, alebo tej Demi? 😃

• dany - dakujeeem, ale nerada na to obdobie spominam 😞 ale co bolo bolo , treba sa na to vykaslat 🙂

• nie domi ,ty uz iba spominat mozes 🙂 zatial trcim doma , som zienka domaca , robotka zatial nic , ale aspon na absolventsku prax nastupim od septembra

• Sponzor fóra
  • domci - snad tej demi, lebo ja sa k tomu moc nechcem priznavat 😃
    ivik - tak tak, ja uz iba spominat....neboj ta robotka da dako poriesi...budem drzat vsetky prsty aj na nohach 😃 😃

• babky ja sa lúčim - odchádzam na "neskoré raňajky" 😃 domika čo? chiiii .... tak sa mávajte pekne ...

• dakujem no este prazndninujem a uzivam si posledne letne dni , snad sa to uz potom zmeni

• dany cauuuu a dobru chut 😉 aleeee to boli take pubertacke vystrelky 😃 😃

• ivik - nemboj urcite, ja by som si hned s tebou vymenila, teda len tie prazdniny 😉

• no len prazdniny lebo nic viaci mi zavidiet nemozes

• aleeee no prestan 🙂 a co sa chystas dnes dobreho uvarit??

• no to si uz kazdy o mne mysli ze som sefkucharka 🙂 dnes bude len lečo 😉

• no sak a nejsi? ze len leco, sak hlavne ze sa to da zjest 😉 sice ja leco vobec nemusim, ale sak ja nezjem skoro nic 😃 😬

• to brasko dnes nie je doma , tak preto dnes bude leco , ja ho mam rada iba z cerstvej zeleninky , zavarane mi vobec nechuti , a ty co mas dnes na obedik ?
    no mala by som sa asi zamestnat ako kuchar

• hmmm.... to je dobra otazka,opoved bude asi co tesco ponukne 😃
    no to by nebolo zle, sak dobrych kucharov je malo

• no v tescu mas toho vela na vyber 🙂

• Sponzor fóra
  • to ano ale obcas by to chcelo aj nejake teple jedlo na obed, ako napr. vcera som mala vyprazany syr 🙂

• ja zas vypražany syr velmi nemusim 😞

• tak ja zase ten mozem, ja som neni zrovna masovy typ, ja radsej nieco nemasove 😉

• domi , ty co za meninovy darcek cakas ? nebodaj hodinky?

• ivi - eee hodky tentokrat nie, tie si necham na neskor, jedny nove uz mam z dovolenky 😃

cakam na swarovskeho supravu na toto :

http://www.swsperky.sk/index.php?do=12&id=1204 - budem mat nausky + privesok 😉

• wau , super su 🙂

• dakuujem sa strasne na ne tesim 🙂 ivik ideme na obedik, pak sa ozvem, zatial papa 😉

• dobru chut , pa

• ešte obedikujete? 🙂

• ahoj dany, ja nie, ja som prave dopapala 😃

• a čo si také papala?

ja som si dnes zajednala tú novú kaderníčku - taká som rada 🙂

• mala som tuniacika s pecivkom 😛
    jeeeej to je super 😉

• hm, rybička to je dobré papanie .... 😉 zdravé

• tak tak ale mne velmo mooooc chuti 🙂 a ty si co mala dobreho na obedik?

• no ja slané palacinky 😉 s jednou dobrou kamoškou čo už u nás nerobí, tak sme mali stretko v meste a boli sa aj najesť. Ináč moc nejedávam v meste, som skôr na suchej strave 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov