Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaam take ja mozem, sladke nemusim ale slane palacinky su moje :-D to poznam, my tiez malokedy jeme daco normalne a teple :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no to sme my tie kancelárske krysy, že žijeme len na suchej strave a na počítačoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany kraaaaaaasne povedane :-D :-D :-D ale sak obcas dostaneme aj poriadne najest, teda aspon doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm ešteže sa o nás starajú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo presne ako hovoris... si musim ist dat kafco, lebo sa mi akosik oci zatvaraju 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ináč by sme fakt vyzerali ako bezprízorné a s bledou pokožkou, a vychudnuté na kosť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no idem ja urobiť kapučo - ešteže hovoríš ..... |-| och spinkala by som ... to je tým počasím určite
Odpovedať
Profilova fotka
no bleda pokozka je moj pripad, teraz vynimocne nie lebo som bola v turecku a tam som sa ako tak chytila :-D a vychudnuta na kost to nehrozi v zadnom pripade
Odpovedať
Profilova fotka
no tiež som bledá, ale teraz pravidelne kvôli svadbe navštevujem solárko, takže sa neradím k bledokožcom :-D a vychudnutá ... hmm pomlčím. Aby som ako tak vyzerala, musím cvičiť ... ;-) chi, takže sme na tom rovnako až na tie vlasy, ty si bledovlasá a ja mám tmavé juj tak sa mi nechce pracovať - ochhh, mám už to kapučo, neviem či ma preberie ...
Odpovedať
Profilova fotka
akoze ja som strasny bielokozec, ale cez to leto sa ako tak opalim a cez zimu asi zbehnem do solarka nech to je take lepsie pozeratelne 8-) no akoze ja cvicit moc nemusim, ale zislo by sa trosicku spevnit postavu :-| jo jedine tie vlasy nas odlisuju :-) ja som si tiez dala kaficko konecne, snad aj mne zabere :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak my ideme za chvíľku v práci oslavovať Zuzanu - máme kolegyňku - tak ideme posedieť trošku ;-) aspoň, že nebudeme pracovať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej to by som hned brala, my zadnu zuzku nemame :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby dneska som zistila, ze nam robia obrúčky až v Prahe!!! No ked niečo dovrzaju, to už sa rovno obesím, lebo už čakáme štvrtý týždeň, a čakať prípadne ďalšie štyri nám už nevychádza :-|
Odpovedať
Profilova fotka
domi a to kde ste si ich davali robit???
Odpovedať
tu: primossa ale som nevedela, že sú to češi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa, a kedy ste ich asi objednavali?
Odpovedať
nejak v polke jula, mali byt hovote za 3-4 tyzdne, tak dnes som tam volala, ze ci uz su, lebo cez vikend sme chceli po ne zbehnut, a pani mi hovori, ze zavolajte si zajtra, v stredu chodi tovar z Prahy . . . Uvidime, dufam ze budu sediet a ze nic nedomotaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme si nase dali robit uz pred vianocami, sme ich mali hotove za cca 3 tyzdne, sme ich dostali ako darcek na vianoce ;-) no tak snad vam pridu nacas a spravne ;-)
Odpovedať
to ste mali super vymyslene ;-) my sme mali na Vianoce zasnuby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak v poho, ale radsej to mat doma skor ako na poslednu chvilu ;-)
Odpovedať
ja strasne nerada nechavam veci na poslednu chvilu, ale bola som odbita polovickou, ze ved je na to este cas 8-( asi som mala slabu chvilku, ze som sa nechala ukecat :-D
Odpovedať
boze asi az do konca dnesneho dna budem stat pri kopirke . . . nechcite kopirovat dokumentaciu k stavbam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi jedine, lebo ako som ta stihla ze tento kratky cas trosku spoznat, tak veci na poslednu chvilku mi akosik k tebe nepasuju x-) x-) x-)
Odpovedať
mas spravne postrehy, sak jak vzdycky :-D
Odpovedať
asi som mala tu slabu chvilku vtedy a nechala som sa ukecať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oooo to mi nehovor, lebo budem namyslena :-D :-D :-D :-p domi - jedine tak sa to da rozumne vysvetlit ;-)
Odpovedať
nie som si ista, či zrovna tebe hrozi, ze budes namyslena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to nemozem nikdy vediet, ale dakujem :-o
Odpovedať
Profilova fotka
a jake doklady to kopirujes? akoze do firmy ci pre vlastnu potrebu?
Odpovedať
pre jednu pani, co si od nas kupila dom . . . neverila by si, kolko je k tomu papierov . . . technicku spravu uz mam, teraz som pri zdravotechnike, fuj :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?