Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • mnaaaaaam take ja mozem, sladke nemusim ale slane palacinky su moje 😃
    to poznam, my tiez malokedy jeme daco normalne a teple 😒

• no to sme my tie kancelárske krysy, že žijeme len na suchej strave a na počítačoch 😃

• dany kraaaaaaasne povedane 😃 😃 😃 ale sak obcas dostaneme aj poriadne najest, teda aspon doma 😉

• Sponzor fóra
  • hm ešteže sa o nás starajú 😉

• jo presne ako hovoris... si musim ist dat kafco, lebo sa mi akosik oci zatvaraju 😦

• ináč by sme fakt vyzerali ako bezprízorné a s bledou pokožkou, a vychudnuté na kosť 😃

• no idem ja urobiť kapučo - ešteže hovoríš ..... 😴 och spinkala by som ... to je tým počasím určite

• no bleda pokozka je moj pripad, teraz vynimocne nie lebo som bola v turecku a tam som sa ako tak chytila 😃 a vychudnuta na kost to nehrozi v zadnom pripade

• no tiež som bledá, ale teraz pravidelne kvôli svadbe navštevujem solárko, takže sa neradím k bledokožcom 😃 a vychudnutá ... hmm pomlčím. Aby som ako tak vyzerala, musím cvičiť ... 😉 chi, takže sme na tom rovnako až na tie vlasy, ty si bledovlasá a ja mám tmavé

juj tak sa mi nechce pracovať - ochhh, mám už to kapučo, neviem či ma preberie ...

• akoze ja som strasny bielokozec, ale cez to leto sa ako tak opalim a cez zimu asi zbehnem do solarka nech to je take lepsie pozeratelne 😎 no akoze ja cvicit moc nemusim, ale zislo by sa trosicku spevnit postavu 😐 jo jedine tie vlasy nas odlisuju 🙂

ja som si tiez dala kaficko konecne, snad aj mne zabere 😐

• hm, tak my ideme za chvíľku v práci oslavovať Zuzanu - máme kolegyňku - tak ideme posedieť trošku 😉 aspoň, že nebudeme pracovať 😛

• jeeeeeej to by som hned brala, my zadnu zuzku nemame 😞

• baby dneska som zistila, ze nam robia obrúčky až v Prahe!!! No ked niečo dovrzaju, to už sa rovno obesím, lebo už čakáme štvrtý týždeň, a čakať prípadne ďalšie štyri nám už nevychádza 😐

• domi a to kde ste si ich davali robit???

• tu: primossa

ale som nevedela, že sú to češi 😐

• Sponzor fóra
  • ahaaa, a kedy ste ich asi objednavali?

• nejak v polke jula, mali byt hovote za 3-4 tyzdne, tak dnes som tam volala, ze ci uz su, lebo cez vikend sme chceli po ne zbehnut, a pani mi hovori, ze zavolajte si zajtra, v stredu chodi tovar z Prahy . . .
    Uvidime, dufam ze budu sediet a ze nic nedomotaju 😉

• no my sme si nase dali robit uz pred vianocami, sme ich mali hotove za cca 3 tyzdne, sme ich dostali ako darcek na vianoce 😉
    no tak snad vam pridu nacas a spravne 😉

• to ste mali super vymyslene 😉
    my sme mali na Vianoce zasnuby 😃

• no sak v poho, ale radsej to mat doma skor ako na poslednu chvilu 😉

• ja strasne nerada nechavam veci na poslednu chvilu, ale bola som odbita polovickou, ze ved je na to este cas 😦 asi som mala slabu chvilku, ze som sa nechala ukecat 😃

• boze asi az do konca dnesneho dna budem stat pri kopirke . . . nechcite kopirovat dokumentaciu k stavbam 😞

• domi jedine, lebo ako som ta stihla ze tento kratky cas trosku spoznat, tak veci na poslednu chvilku mi akosik k tebe nepasuju 😵 😵 😵

• mas spravne postrehy, sak jak vzdycky 😃

• asi som mala tu slabu chvilku vtedy a nechala som sa ukecať 😉

• oooo to mi nehovor, lebo budem namyslena 😃 😃 😃 😛
    domi - jedine tak sa to da rozumne vysvetlit 😉

• nie som si ista, či zrovna tebe hrozi, ze budes namyslena 😃

• no tak to nemozem nikdy vediet, ale dakujem 😮

• a jake doklady to kopirujes? akoze do firmy ci pre vlastnu potrebu?

• pre jednu pani, co si od nas kupila dom . . . neverila by si, kolko je k tomu papierov . . . technicku spravu uz mam, teraz som pri zdravotechnike, fuj 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov