Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • akoze od vas FO alebo od firmy pre ktoru pracujes? mam v tom nejaky zmatok 🤔 😬
    viem si predstavit, ja som tiez uz asi hodku stale pri kopirke a pak som zase bezala k pc aby som to mohla aj skenovat 😒

• od firmy, pre ktoru vlastne vobec nepracujem 😉 ono je to tak, ze akoze pracujem v jednej firme, ale sef ma dve firmy, teraz zaklada dalsiu a dalsiu kupuje, takze robim vsetko pre vsetky a za jeden plat samozrejme 😠

• domi my sme na tom podobne, ja som v jednej oficialny zamestnanec ale sef ma aj inu aj pre to robim nejake veci 😐

• Sponzor fóra
  • ale su vychcaní, mat na vsetko jedneho cloveka 😠
    ja teraz zas riešim, či treba kolky aj pri kópii katastralnej mapy na katastri . . . neznasam kataster 😛

• hmmm... co uz my s tym nic nespravime 😒
    no sa proste nenudis 😛 😛

• to urcite nie 😃 nejak sa tu u nas zotmelo a rozprsalo, po nicom inom mi srdce nepisti 😦

• aj u nas je to jak keby sa blizil den nezavislosti 😃 😃 😃

• a uz aj hrmi, no pekne 😞 a nejaky je tazky vzduch, pootvarala som vsetky okna, ved je nejak na odkvacnutie 😉

• praveze mne sa zda ze sa vzduch trosku precistil 😐

• a škoda ze neprší aj sampon, tak by sa mi krasne umylo auto 😃

• ta nevesta musela ist do kostola aspon par hodin pred sobasom, kym tam prisla cela aj s tou vleckou 😃 😃
    domi - co nie je moze byt 😃

• no sak pisali, ze to tri hodiny odmotavali 😉 jak sa mne uz nechce . . . uz mam vykukane a unavene oci, za tristvrte hodku padam, lebo musim byt o pol siestej v Ciferi, tak aby som stihala 🙂
    ozaj, nevies ci Juliska a spol. je uz doma z HU?

• no tak tomu verim 🙂
    ani mne sa uz nic nechce, odratavam minuty kym padne...idem domov aftom,lebo kolegynka ide kuk na stavbu tak ma hodia
    myslim, ze uz su doma, ale este som ich nevidela 😉

• ok, ja len tak informacne 😉

• Sponzor fóra
  • jo jo, budem sa snazit daco zistit, ale bude to tazke...byvame sice na jednej ulici ale moc sa nestretavame neviem akym zazrakom 😠

• ale nie, nemusis, len som nevedela, ze ci sa uz vratili . . .

• ne sak aj ja som zvedava ze jako bolo, oni ma tiez vysetrili hned jak som sa z dofci vratila 😃 😃 😃

• aha, tak v tom to je 😃

• nooooooooooooo sak treba si vymenit infosky 😎

• veru tak 😃

• a dnes mas nejaky volnejsi den ked mozes takto vypisovat? u mna je to bezne 😃 u teba je to dost nezvyk 😕

• vies co ani nie, nejak priebezne stiham, a nemam tu uz chefa 😉

• jaaaaaaj tak 🙂

• a kopcim tu o zivot, takze kym to lezie von z kopirky, stiham hadzat nejake tie pismena 😉 idem to tu poukončovať, nech stiham tu kozmetiku . . . maj sa krasne, a pekny zvyšok dňa, aj ked počasovo pekny asi už nebude 😐

• dakujem a aj tebe pekny den este, uzi si tu kozmetiku 😉 paaaa

• bre ranecko zelam 😃 😃

• pekný dník ....

ja som tu len taký kukuč urobila, lebo veľa robotky v práci 😒 no čo už aj robiť treba 😃 a korunky zarábať 😛 domi ty pracuješ jak drak alebo asistentikuješ voľnejšie? 😉

• dany, ja dnes tak volnejsie 😃 ale co treba to spravim to sa bat nemusis 😉

• no jasné že urobíš, veď ja nič na tvoju pracovnú morálku 😉

och tak sa mi nechce ale musím - ble 😐 no ja idem teda pracovať ... dala som si trošku free pol hodinku ale idem už makať tvrdo .... pa a pekný dník 😎 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov