Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem musiet ist taky tvrdo makat ]-( tak sa maj pjekne a pekny zvysok dna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi tak ja som stihla normálne všetko čo som chcela, ale som makala kurnik ... 8-) no letím ja konečne domov, tak sa majkaj ... paaa ale sme si dneska pokecali,čo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany sikovnicek si x-) x-) x-) no tak let, aj ja za chvilku konecne padam, pekny den este zelam ;-) no dnes sme to riadne prehanali s tym kecanim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekné ránko prajem ... :-)
Odpovedať
ahoojtee... :-) :-) ako vidim, trochen sa tu debatka rozprudila... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, vitaj peti :-)
Odpovedať
dakujem za privitanie... :-) :-) :-) jaaaaj, dnes je den... straaasne sa mi chce spaaat..... :-) :-) ako sa inak mas?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes je den ale ja ho mam pokakany vdaka robote ]-( ]-( ale nebud to verejne viac rozpytvavat ;-) mam sa tak vselijak :-|
Odpovedať
aaaaale preco vselijak?? hmmm???? a co mate veela tobotky,hmmm???? mne dnes odisla sefka na dva tyzdne na dovolenku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alee ja ani neviem, proste sa tak citim :-S su tu trosku nejake problemy a tak, ale kakam na to uz ;-) iiiha sa mas, a co inak tebe sa ako dari?
Odpovedať
Profilova fotka
peti frcime na obed, pak sa tu ukazem ;-)
Odpovedať
ja neviem ani ako sa mi dari... :-) mam sa fajn, vsetko po starom...nic noveeee.... :-) isla by som sa niekam clapkat, len nie je na cas, lebo nemame volny vikend, stve ma pocasie, kupila by som si dake hodinky, aale asi skor kupim narodeninovy darek priatelovi.... noo mam sa tak sucho, nijako... :-D :-D ani neviem,ci sa to da pochopit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to uz??? teeeda.... ja pojdem tak o pol druhej... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti ja chapem, ja uz mam tiez nejake hodinecky v plane, ale pssst :-D :-D :-D a pochopila som aj co tym chcel basnik povedat ;-) a ohladom obeda, sme proste potrebovali vypadnut a boli sme uz aj trosku hladne ;-) :-p ja by som do 13 30 bola mrtva od hladu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaves .... domi už si napapaná, tak nám neumrieš našťastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany cau, uz som napapana, takze tak skoro vas neopustim 8-)
Odpovedať
cafte baby, hlasim sa z obednej pauzty ;-) ja som mala pikantne mexicke rizoto a teraz mi je straaaaaaaasne teplo :-|
Odpovedať
a tak mi je teplo, ze uz pisem preklepy :) z obednej pauzy samozrejme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi cauko :-) no ja som si dala pizzu z fornetkarne :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jéj ahoj dominika86 - som sa rozpísala v septembrovej téme o tých chlapoch - sakra to je s nimi strašné .... no ja mala "zdravý" obedík - zelenin.šalát s celozr. fornetkami ;-) - uvidíme dokedy vydržím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany - no ten salatik musel byt mnaaaaaaaaam :-D :-D ...a co drzis dietu? to akoze k svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ale čoby domi nedržím - to ja tak dakedy papám, teda väčšinou ;-) sa snažím a nejak som si na to už zvykla 8-) no sú také typy človeka, že nemusia sa obmedzovať v jedení to ako keby si sypala do studne to jedlo a nevidíš nič na tom človeku a pak sú také typy, že váha im kolíše a keby popustili uzdu svojej chuti, tak by to nedopadlo dobre :-D no mám sklony k tomu druhému typu, tak preto ... a tak čo už, "mrkva a v zime ? ... ts ts ts "
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj tak, sak aj ja moc lubim taketo zdrave veci a aj tie pukancove chlebiky tieto myslim : http://www.dadaplus.sk/product/images... niekto povie ze fuuuuuj, ale ja ich moc moc lubim x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás doma tomu hovoria a aj chalani - teda Peťovi bratia - že polystyrén :-D ale tiež ich mám rada ...
Odpovedať
Profilova fotka
jo aj polystyren tomu nadavaju, ale co jest sa to da a to hlavne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi hallooooooooooooooo kam si tak nahle zmizla???? =-) =-) =-)
Odpovedať
ahoj domi, no riešim tu kopec veci, občas mi niekto stoji za zadkom, tak vypinam 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuj to je na nist, ja to tak nemam rada, ked mi niekto takto obsmrda za chrbtom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
čaute nevestičky, už som tu asi 100 rokov nebola a vidím,že sa tu objavili aj nové tváre :-) ako sa máte?? dovolenkujete??
Odpovedať
Profilova fotka
cazte, ja neverim vlastnym ociam, lenti ty zijeeeeeeeeeeeeeees???? :-D :-D :-D vitaaaaaaaaaaaaj spaaaaaaaaat x-) x-) x-) ja som uz po dovolenke, ale hned by som isla na dalsiu :-D a mam sa fajn a ty ako? ako ste pokrocila s domcurom?? teraz ked mas kuchynu po akej si tuzila uz kasles na nas z MS??? :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?