Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany, ja som si zase na seba navliekla rifle, ze sak asi aj prsat bude, ale zatial to tak nevyzera a je mi teda riadne teplo ]-( ale hlavne ze mam na nohach kristusky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sakra však ja neviem písať 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aleee dany neries, stava sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kristušky to sú tie sandálky jo na rovnej podrážke? - dalo by sa povedať že na žiadnej podrážke :-D dobre to chápem ?
Odpovedať
Profilova fotka
nieco na tento styl, ja mam ale celkom ine, ale to len pre predstavu ;-) : http://img.mimibazar.sk/foto-ssd/1/09...
Odpovedať
dobreee raanko dievcataaaa :-D :-D :-D domi, suprove botky, hadam prsat nebude... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko peti :-) :-) :-) dakujeeeeeem, a nech prsi, sa mi aspon nohy schladia :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D noooo ja som si dnes zaparkovala pred budovu, reku aby som to nemala daleko v pripade dazda.... aaale hlasim, ze tu u nas uz vykukuje slnko :-) :-)
Odpovedať
oprava: tu u nas je uz jasno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas konecne vyslo slunecko, ale neviem ci sa mam tesit alebo radsej plakat, nakolko mam oblecene tie rifle :-o ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi no také niečo :-) persepolis - brý dník :-)
Odpovedať
domi, tesit.... ja mam slusne gate, teda sama umelina a som v ciernom :-D :-D pohodkaaaaaa :-) :-) aj tebe dany ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jéj aj tu mi už svieti do kancla a nevidím na PC :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dany - ok :-) peti - no ako rozkazes, len ty mas vyhodu ze ides domov aftom, zatial co ja sa trepem busom a rovnako aj na obed pesi, takze asi zomrem ked bude teplo jak vcera :-S
Odpovedať
noooooo..... vcera bolo uuuplne ze brutalne teplo ]-( ]-( aaale nech je, na jesen sa netesim - tu uplne nenavidim... :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vcera bolo na skapanie ]-( ]-( ]-( ja tiez moc nemusim jesen, hlavne ked je tak dazdivo a sychravo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute. dnes sa mi nechce nic robit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauky ooocenko, sak komu by sa chcelo robit den pred odchodom na dofcu,ze??? :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
caaaaf maji, dnes je uz lip???? a nebodaj mas cestovnu horucku :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, co ja ti viem, furt citim, ale uz to nieje take ako vcera :-D a cestovna horucka sa zatial nejak nedostavila. len cestovna radost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co ti bolo si ani nepovedala? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, nic vazne, len ovulacia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcera mi do smiechu nebolo, ako ma to strasne vecer bolelo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ved jasne... ja len tak ako najprv sa to zda smiesne :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D to jo
Odpovedať
nooo ved si skoro i zakapala..... :-) :-) aaaale nooooo, budete v nice...romantika..nooo aby ste sa traja nevratili :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
boooze ja sa vobec netesim , ze odides, sak sa to asi zblaznim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti, nestraaaaas :-D teraz nemam ani HAK. paaanecku :-D :-D :-D domi - to vydrzis.
Odpovedať
aaaaale domi, zvladnes to... my sme uz dovolenkovali, taaak nech si i majka oddovolenkuje svoje ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?