Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • boooooooooze to si sa ani nepochvalila 😃 😃

• uz som to raz davno spominala

• no asi som prave nedavala pozor...

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 asi

• baby stop!!!!!!!!! 😞 😞 😞
    ja toto nemozem citat!!!!!!!!

• maji - 😬 😬 😬
    peti ok skoncili sme na tuto temu 😉

• peti 😃 😃 uz je klud

• dakujeeeeem... ja rozdychavam uz tie jej reci, viac by som nezvladla.... 😠 😠 😠

jaaaaj, vyberam byty...opat.... 😃 😃 😃

• peti, a uz mas aj nejaky byt v semifinale?

• hmmmm, nooo ostavam pri raci alebo v ruzinove.... aaale v raci su lepsie ceny....
    rodinna rada zvolila tie racany, som tam pisala maila, ze ci maju byt este volny.... to je to, co vam vcera lenka hovorila... 🙂

• 🙂 kolko izbach chcete? ja furt zabudam

• ja chcem tri izby... dve sa mi zdaju malo a styri vela.... aj tak tam nechcem ostat, takze sa priklanam k trom izbam 🙂 🙂

• 3 izbak je tak akurat. to mame doma 🙂

• tie racany su uplne na konci, pri konecnej elektriciek.... to mi vobec nevadi, lebo aj ked pojdem pol hodky elinou do centra - aspon sa tam sikovne dostanem a to z ivanky nebolo mozne 😠

• peti vy ste uz pevne rozhodnuty ist byvat do ba? som myslela ze nad tym len rozmyslate 🙂

• Sponzor fóra
  • jedna bude zatial pracovna, bordel miestnost..potom mozno casom decka izba... uvidime 🙂

• nooo rozmyslame, ale cim viac rozmyslame,tym viac sa mi to paci.... 🙂 🙂

• aha, sak jasne, ja len na ujasnenie 😉

• neviem, naozaj sa mi ta myslienka paci..hlavne napriklad tie racany uz kolauduju, ci budu kolaudovat...teda sa mozeme nastahovat pomerne rychlo....
    poobede tam zavolam,ked sa nikto neozve.... 🙂 🙂

• peti, a cena?

• taka co vravela vcera lenka - 190 tisic juraskov... 😠 😠

• jasne, akurat to pozeram na tej stranke

• ty kokos dost 😒

• ale k tomu budem chciet parkovacie miesto este... aspon pre mna 😃 😃 😃

• domi, ani nie je.... ja som zahrabana v tych novostavbach a ceny su este vyssie.... toto je praveze v pohodke cena.... 😠 😠

• v ruzinove som pozerala byty a tie co sa mi celkom pacili stali 250 tisic juraskov 😠 😠

• ved to hej, sak co budes parkovat na ceste 😃 😃

• a zase sa nechcem zavret do nejakej kutice v super nobl lokalite... radsej priestrannejsi byt, dalej od centra a nebudem tam ako vo vazeni... 😠 😠

• peti faaaaaaaaaakt? no ja neviem v akych cenach to to teraz hybe 😐

• pozeram tie byty uplne hore. to vyzera fajn, len ta cena 😶

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov