Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
noooo krasny je tam aj ten stvorizbovy mezonet.... aaale dat 314 juraskov, to je veeela...to mam uz za to fakt mega domisko ]-( ]-( mne tie tri izby stacia...a rozlohou je dokonca vacsi ako nas stvorizbovy v petrzalke a ten sa mi zdal velky... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, sak to by nebolo ono...ja by som tiez chcela byt dalej od centra, ked by sme sa raz na take daco dali
Odpovedať
Profilova fotka
my sme este dano rozmyslali, ze ak by sme si nechali ten byt, tak by sme vedeli z neho spravit 4 izbak a to by bolo uz super aj pre 2 decka
Odpovedať
a mala by som to kusok od nasich, v podstate sa sup,sup viem dostat do ivanky :-) noo ked sa mi nikto neozve,tak tam zavolaaam.... len som tu mala kolegynu a nemohla som vybavovat sukromny telefon, tak som tam prv napisala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by bolo super, len ne kazdy byt sa da takto zmenit :-|
Odpovedať
maji a co vy vlastne planujete??? :-) ja uz sa v tom nevyznam..lebo si minule spominala kupu bytu, vcera si spominala pozemok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co vas tak kontroluju?
Odpovedať
Profilova fotka
peti, pokial by bol lacny pozemok, tak pozemok, pokial by sa nasiel lacny dom s pozemkom, tak dom s pozemkom a ked nie, tak si nechame byt a ked ani to nie, tak byt predame, kupime dom a k tomu este jeden byt :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze zvazujeme vsetky mozne moznosti :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooooooo to mi je ale objasnenie :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
aaaaale neeee, aaaale zase nemusim pri nej vybavovat taketo veci.... 8-) 8-) taak som nedockavo poslala maila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaaaaaaaa ;-) sak to je jasne
Odpovedať
Článok sa načítava...
maji, uz je mi to uuuuuplne jasneee.... :-D :-D ja chcem dom, ale az o par rokov, takych 10 minimalne a potom by sme sa mozno vratili.... lebo zatial postavia tu nasu stvrt, mozno vymyslia nieco s dopravou okolo metra... :-D :-D
Odpovedať
pockaj, taakze do ciferu ide kto?????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti :-D daj mi lahsiu otazku :-D :-D
Odpovedať
hmmm, co ja vieeeem... aku lahsiu???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked bude problem vyrieseny dam vediet :-D :-D :-D
Odpovedať
taak probleeeem..... to nie je probleeeem... otazka je, kde chcete byvat???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja urcite v ciferi
Odpovedať
:-D :-D hmmmmm, ja sa teraz priklanam za BA..... :-D :-D :-D napriklad by sme mohli ist na vianocne trhy elinou a dat si puncik :-D :-D :-D som zvedava,kedy zacnem pistat, ze radsej dom... aaale aspon mame kam vypanut, ze nebudeme odkazani trcat medzi styrmi stenami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na vianocne ja chodim peso :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inac mam to tu vsetko tak blizko, ale napr len tak pri dunaji som bola naposledy pred par rokmi :-D :-D :-D
Odpovedať
som bola na obede.... ach jaaaj, crevo plne..uz som spokojnaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
noooo tak z ciferu sa nachodis, keby si mala ist peso na vianocneee :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauky, uz aj my sme sa vratili z obeda :-D :-D :-D
Odpovedať
nooo vitajte spat... :-) este mi neodpisali a teraz maju vedla v zasadacke meeting a maju otvorene dvere, taaak nemozem telefonovat ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme :-) to je na nist, snad rychlo skoncia :-|
Odpovedať
no to duuufam.... :-) :-) domi a vy mate v plane teda ostat v blatnom??? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, my sa nemusime zase az tak stazovat na dopravu sa to celkom da prezit, a ja nechcem byvat v meste a toboz v byte :-S
Odpovedať
ono tieto dedinky dalej maju vyhodu v tom, ze sa sikovnejsie napoja na dialnicu.... my tu mame to debilne metro a to je fakt des a hruza... my sme vlastne prva dedina za BA a vsetci idu okolo nas, teda sme najvytazenejsi ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?