Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • noooo krasny je tam aj ten stvorizbovy mezonet.... aaale dat 314 juraskov, to je veeela...to mam uz za to fakt mega domisko 😠 😠
    mne tie tri izby stacia...a rozlohou je dokonca vacsi ako nas stvorizbovy v petrzalke a ten sa mi zdal velky... 😃 😃

• no to hej, sak to by nebolo ono...ja by som tiez chcela byt dalej od centra, ked by sme sa raz na take daco dali

• my sme este dano rozmyslali, ze ak by sme si nechali ten byt, tak by sme vedeli z neho spravit 4 izbak a to by bolo uz super aj pre 2 decka

• Sponzor fóra
  • a mala by som to kusok od nasich, v podstate sa sup,sup viem dostat do ivanky 🙂
    noo ked sa mi nikto neozve,tak tam zavolaaam.... len som tu mala kolegynu a nemohla som vybavovat sukromny telefon, tak som tam prv napisala 😃 😃

• tak to by bolo super, len ne kazdy byt sa da takto zmenit 😐

• maji a co vy vlastne planujete??? 🙂
    ja uz sa v tom nevyznam..lebo si minule spominala kupu bytu, vcera si spominala pozemok 😉

• a co vas tak kontroluju?

• peti, pokial by bol lacny pozemok, tak pozemok, pokial by sa nasiel lacny dom s pozemkom, tak dom s pozemkom a ked nie, tak si nechame byt a ked ani to nie, tak byt predame, kupime dom a k tomu este jeden byt 😃 😃 😃 😃

• takze zvazujeme vsetky mozne moznosti 😃 😃 😃

• noooooooooooo to mi je ale objasnenie 😃 😃 😃 😛

• aaaaale neeee, aaaale zase nemusim pri nej vybavovat taketo veci.... 😎 😎
    taak som nedockavo poslala maila 😃

• ahaaaaaaaaaaaaa 😉
    sak to je jasne

• maji, uz je mi to uuuuuplne jasneee.... 😃 😃
    ja chcem dom, ale az o par rokov, takych 10 minimalne a potom by sme sa mozno vratili.... lebo zatial postavia tu nasu stvrt, mozno vymyslia nieco s dopravou okolo metra... 😃 😃

• pockaj, taakze do ciferu ide kto?????? 🙂

• peti 😃 daj mi lahsiu otazku 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hmmm, co ja vieeeem... aku lahsiu???? 😃 😃 😃

• ked bude problem vyrieseny dam vediet 😃 😃 😃

• taak probleeeem..... to nie je probleeeem... otazka je, kde chcete byvat???? 😃 😃 😃

• no ja urcite v ciferi

• 😃 😃 hmmmmm, ja sa teraz priklanam za BA.....
    😃 😃 😃
    napriklad by sme mohli ist na vianocne trhy elinou a dat si puncik 😃 😃 😃
    som zvedava,kedy zacnem pistat, ze radsej dom... aaale aspon mame kam vypanut, ze nebudeme odkazani trcat medzi styrmi stenami 🙂

• no na vianocne ja chodim peso 😃

• inac mam to tu vsetko tak blizko, ale napr len tak pri dunaji som bola naposledy pred par rokmi 😃 😃 😃

• som bola na obede.... ach jaaaj, crevo plne..uz som spokojnaaaa 😃 😃 😃

• noooo tak z ciferu sa nachodis, keby si mala ist peso na vianocneee 😃 😃

• cauky, uz aj my sme sa vratili z obeda 😃 😃 😃

• nooo vitajte spat... 🙂

este mi neodpisali a teraz maju vedla v zasadacke meeting a maju otvorene dvere, taaak nemozem telefonovat 😠 😠

• dakujeme 🙂
    to je na nist, snad rychlo skoncia 😐

• no to duuufam.... 🙂 🙂
    domi a vy mate v plane teda ostat v blatnom??? 🙂 🙂

• hej, my sa nemusime zase az tak stazovat na dopravu sa to celkom da prezit, a ja nechcem byvat v meste a toboz v byte 😒

• ono tieto dedinky dalej maju vyhodu v tom, ze sa sikovnejsie napoja na dialnicu.... my tu mame to debilne metro a to je fakt des a hruza... my sme vlastne prva dedina za BA a vsetci idu okolo nas, teda sme najvytazenejsi 😠 😠 😠 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov