Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • tak budem drzat palec, nech to vydrzis 😉
    jaaaaaaaj som si dala pagacik z fornetkarne....mnaaam vyborny bol 😛

• mnaaaam...to by som si aj ja dala...aaale tu nic take nie je 😠 😠 😠
    keby boli aspon nejake potraviny po ruke,aaale tu je tak ze nic... 😠 😠 😠

• no my mame tu iba to a hlupe tesco, ktore mi uz riadne lezie na nervy 😠 😠
    vy ste na dost blbom mieste teda ak dobre viem, ze kde pracujes 😐

• Sponzor fóra
  • my tu mame jedine jednu mini restiku a tot vsio.... aaaspon keby tu tesco bolo... hore stavaju ten cubicon a bude tam billa.....aaale to je tiez daleko 😠 😠

• hmmmm.... no to je na nist fakticky, akoze su tu aj take zavodne jedalne ale to u nas nehrozi, nejsom fajnova ale toto je uz nad moje sily 😒

• hmmmm, noooo to ti verim... 😃 😃 😃 uprimne - ti robosi zrovna nevonaju 😃 😃

• asi tak nejako 😃 😃 😃 ...ale nist proti nim

• 😃 😃 😃

• jemine to je len strvt na dve, a nuda jak hovado....idem asi citat druhu cast sumraku 😮

• noooooo teeeeda..... 😃 😃 😃
    ja som si chcela dnes zobrat sluchatka do roboty,aaale zabudla som 😠 😠 😠

• vidis, ja mam prvu pomoc vzdy pri sebe, dnes som isla jak keby som nejake knihkupectvo prepadla, tolko knih som niesla 😃 😃 😃

• helou. peti, to poznam, na tych gruntoch je to na hovno. my sme chodili s matkom vzdy jest na dlhace alebo do rosnicky. a este obcas do grilu, tam za kopcom

• nooooo ale to musim sadnut do auta.... ja by som uvitala take nieco, ze zbehnem,kupim a mam 😃 😃

• noooo ja by som potrebovala nieco take, ze zbehnem,kupim a mam 😃 😃

maji, uz si dorobila pokyny??? 🙂

• peti, jasne. pokyny rozdane 😃

• Sponzor fóra
  • tak je to najlepsie, aj my ked daco chceme musime ist vacsinou jednu zastavku elinou a pak pesi cez nadchod a hor sa na tesco 😃 😃

• a uz som volala aj do sky, ale este stale nemaju od ba letiska rozpis letov. 😐

• tak ono tie spravy poslalo???? teeeda..mne sa tu vobec neukazovali 😠 😠

• noooo hadam ho budu mat co najskor....to je o drzku nevediet,kedy vlastne letis 😠 😠

• peti, to sa aj mne stalo uz, ze mi nezobrazilo najprv

• baby vravela, ze pravdepodobne bude let posunuty o taku hodnku aj pol, ze to co sme uz mali byt v nice, tak este len budeme odlietat. tak uvidime. 🙂

• nooooo pozitivne bude, ze vobec odletite 🙂 🙂 🙂
    taketo problemy.... 😠 😠

• ale hlavne je ze teda aj odletite a ze letite z ba 😉

• peti, vies, ze to normalny clovek ani nevnima ako problem? mozno keby som bola zamestnanec, tak je to ine, ale zatial to ma len vyhody. presmerovali let do ba a nemusim sa trepat do viedne a este pravdepodobne aj naspat ked pojdeme, tak pristaneme v ba. a to ze posunu let mi nejak nevadi.

• nooooo ale zase kolko je takych, co im vieden viac vyhovovala.... 🙂 🙂 tazko povedat...je mi jasne, ze pre vas je to lepsie... 😉

• na to, ze videnske letisko stoplo vsetky ich lety, velmi dobre sa zachovali. ani jeden let nezrusili

• tych zase zadarmo prevezu z letiska do ba, takze ani oni niesu na tom tak zle 😃

• nasa majka je jaka optimistka, ja by som ich poslala do horucich pekiel a ona ich este aj obranuje 😵 😵 😵 chcem tvoj optimizmus 😉

• neviem.... ja uz tomu sky neverim....asi by som isla inou leteckou spolocnostou...i ked za ine prachy....
    mna skor napada, ze ked nemaju prachy na taketo veci, ci platia aspon poctivo udrzbu lietadiel... 😠 😠

• nemozem na nich nic zle povedat. co sme s nimi mali problem, tak to ze nam let nejake 4 hodiny meskal, ale to bolo kvoli pokazenemu lietadlu v kosiciach. da sa s nimi normalne komunikovat a to mi staci. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov