Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • som ju zmazala...uz sa mi tu nepacila... teraz som tu na tajnasa 😃 😃 😃 😃

ach jooooooo, nooo uvidim...aale kvety bude isto to posledne,co budem nahanat.... to skor predtym dostanu nejake sperky prednost 😃 😃 😃

• hehehe.... ty si dobry tajnas 😛 😛 😛
    no to je dolezity doplnok a zariadenie do bytu 😃 😃 😃

• jeeezisi, aaaale tu prestava vsetka sranda... ked si clovek uvedomi,co vseeetko bude potrebovat.... ved doma nic nepotrebujem, vsetko mame....aaale to ostane u nasich..ako vysavac, zehlicka, zehliaca doska, ..... to by som tu mohla tri dni menovat 😠 😠 😠

jeeezis, ja nikam nechcem ist... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak to ano....tam potrebujes mat vsetko vlasnte, lebo inak sa ti ani neoplati stahovat 😒

alebo to mozte urobit tak, ze prat budete chodit k vam domov a aj zehlit a vtedy si aj vysavac hned poziciate 😃

• saaakris... aaale faaakt.....
    my sme planovali dom...ze niekedy o rok, o dva bude dom - lebo to nejaky ten cas trva,kym mas vsetky povoleni, nalma vyberies projekt a postavis...
    taakze som tak stahovanie mala zakodovane, ze raz...
    aaale ked sa kupi dom, tak sa mozem stahovat hned! noo to je sok... 😠 😠 😠

• teda byt ked sa kupi.. 😃 😃

• sak to je jasne, ja sa netesim na tie vybavovacky okolo domu a tak, ale predsa sak budes vo vlastnom a tak 😉

• nooooo lenze budes mat tu vyhodu ze budes na vasich pozemku, teeeda.... vsetko si mozes poziciavat 😃 😃
    paaraadicka 😃 😃 😃

aaale vies, mne je doma dobre.... 😃 😃 a ono to prekvapi, ked to stahovanie nebude o rok, o dva,ale mozno o chvilu 😠 😠 😠
    aaale kedze nebudem mat dom, tak budem travit vikendy asi tam... 😃

• to hej,ale aj tak my najprv musia nasi pozemok prepisat a tak 😐 ale poziciavat si budem urcite a spinave pradlo, im tam asi len hodim nech mi ho operu 😃 😃 😃 ...ale ne srandujem 😉

sak komu nie je dobre doma? 🤔
    jo to budete mat take vikendove sidlo 😃 😃

• aaale urcite su ludia,ktorym nie je doma dobre 😃 😃 😃
    aaale co clovek narobi 😃 😃

noooo a kedy by ste chceli zacat so stavanim,hmmm??? 😃
    hmmm, musim omrkat restiky v okoli,aby sme nepomreli 😃 😃

• cafte baby!!!
    domi - taká otázka od veci - dá sa chodiť v svadobných šatách na wc bez ujmy??? 😃
    ty máš skúsenosť, tak sa tak informačne pýtam 😉

• tak mozno ano 🙂
    no tak zaciatkom buduceho roka, by sme to chceli rozbehnut, snad sa nam to podari
    jo jo jedlo je dolezite 😃

• taaak to budem drzat paaalce... 😃 😃
    projekty uz pozeraaas???? 😃

• ahoj domi - nooo ja som chodila s kamoskou, lebo som to sama nezvladala, ale inak bezproblemov 😃 😃

peti - dakujeeeeeeeeme 😉
    no ja ne, ale drahy pozera, jemu sa pacia domy na styl aky ma aj majka 🙂

• a kolko izbovy by ste chceli,hmmm???? 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • no ja chcem kuchynu, obyvku, spalnu, wc + kupelku, nejaku detsku izbu asi dve detske izby a hotojo, ale kolko to je izieb? 😬 😃 😃

• ja sa teším až my konečne pristavíme - potom mám dovolené baby 😃

• styri izby... 😃 😃 😃
    tooo je faaajn... 😃 tak akurat... ja som pozerala vacsie domy, aaaale byt otrokom vo vlastnom dome by som nechcela... brat ma veliky dom a teda ma co robit... 😠 😠 😠 mne bude na upratovanie stacit i ten trojizbovy byt 😠 😠 😠

• domi - 😃 😃 😃

peti - dakujem 😬 😬
    ved to jo, a si myslim ze to staci, naco zbytocne vela, sak ked bude mat kazdy svoju izbu neni problem 🙂

• noooo hadam zatial urobia nieco s tou starou seneckou 😃 😃 😃 😃

• tak hadam hej, sak ked konecne zacali s dialnicou, tak raz pride na radu aj stara senecka 😉

• vraj do roku 2012 by mala byt hotova, tak som teda hooodne zvedava,ci bude 😃 😃 😃

jaaaaj, uz by som sla na obed.. 🙂 🙂 🙂

• no tak to sme dve 😵 😵 😵 😵
    ja taky, asi aj za chvilku pojdem nejak tak po 11-tej frcim, sa aspon trosku vyvetram 🙂

• noooo aj ja sa chcem vyvetrat... lenze je asi teplo vonku...hmmmm????

jaaaaaj, porazi ma....nic sa mi nechce... strasneee.... furt ocumujem fotky bytu na nete... 😃
    uz aby bolo zajtra poobede 😃 😃

• a nech je....sa mi to nechce trcat az do patej, aspon mi to rychlejsie pojde, teda aspon dufam 😒
    ani mne sa nechce, ale mam aj nejaku robotku dnes 😠

• jeeminke, trcat sa tu ani mne nechce... to je strasneee...
    keby som mohla robit z domu 😃 😃 😃

• juuuuuuuuuuj to by bola aka parada 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• ja sa teda na chvilku odmlcim, idem si kupit daco papat, lebo moj zaludok tu uz vsakovako vyhrava 😃 😃 pa zatial

• aj ja idem 😃 😃 😃

• halooo petulda si tu uz??? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov