Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
som ju zmazala...uz sa mi tu nepacila... teraz som tu na tajnasa :-D :-D :-D :-D ach jooooooo, nooo uvidim...aale kvety bude isto to posledne,co budem nahanat.... to skor predtym dostanu nejake sperky prednost :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe.... ty si dobry tajnas :-p :-p :-p no to je dolezity doplnok a zariadenie do bytu :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeezisi, aaaale tu prestava vsetka sranda... ked si clovek uvedomi,co vseeetko bude potrebovat.... ved doma nic nepotrebujem, vsetko mame....aaale to ostane u nasich..ako vysavac, zehlicka, zehliaca doska, ..... to by som tu mohla tri dni menovat ]-( ]-( ]-( jeeezis, ja nikam nechcem ist... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano....tam potrebujes mat vsetko vlasnte, lebo inak sa ti ani neoplati stahovat :-S alebo to mozte urobit tak, ze prat budete chodit k vam domov a aj zehlit a vtedy si aj vysavac hned poziciate :-D
Odpovedať
saaakris... aaale faaakt..... my sme planovali dom...ze niekedy o rok, o dva bude dom - lebo to nejaky ten cas trva,kym mas vsetky povoleni, nalma vyberies projekt a postavis... taakze som tak stahovanie mala zakodovane, ze raz... aaale ked sa kupi dom, tak sa mozem stahovat hned! noo to je sok... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
teda byt ked sa kupi.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak to je jasne, ja sa netesim na tie vybavovacky okolo domu a tak, ale predsa sak budes vo vlastnom a tak ;-)
Odpovedať
nooooo lenze budes mat tu vyhodu ze budes na vasich pozemku, teeeda.... vsetko si mozes poziciavat :-D :-D paaraadicka :-D :-D :-D aaale vies, mne je doma dobre.... :-D :-D a ono to prekvapi, ked to stahovanie nebude o rok, o dva,ale mozno o chvilu ]-( ]-( ]-( aaale kedze nebudem mat dom, tak budem travit vikendy asi tam... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to hej,ale aj tak my najprv musia nasi pozemok prepisat a tak :-| ale poziciavat si budem urcite a spinave pradlo, im tam asi len hodim nech mi ho operu :-D :-D :-D ...ale ne srandujem ;-) sak komu nie je dobre doma? =-) jo to budete mat take vikendove sidlo :-D :-D
Odpovedať
aaale urcite su ludia,ktorym nie je doma dobre :-D :-D :-D aaale co clovek narobi :-D :-D noooo a kedy by ste chceli zacat so stavanim,hmmm??? :-D hmmm, musim omrkat restiky v okoli,aby sme nepomreli :-D :-D
Odpovedať
cafte baby!!! domi - taká otázka od veci - dá sa chodiť v svadobných šatách na wc bez ujmy??? :-D ty máš skúsenosť, tak sa tak informačne pýtam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mozno ano :-) no tak zaciatkom buduceho roka, by sme to chceli rozbehnut, snad sa nam to podari jo jo jedlo je dolezite :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
taaak to budem drzat paaalce... :-D :-D projekty uz pozeraaas???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi - nooo ja som chodila s kamoskou, lebo som to sama nezvladala, ale inak bezproblemov :-D :-D peti - dakujeeeeeeeeme ;-) no ja ne, ale drahy pozera, jemu sa pacia domy na styl aky ma aj majka :-)
Odpovedať
a kolko izbovy by ste chceli,hmmm???? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem kuchynu, obyvku, spalnu, wc + kupelku, nejaku detsku izbu asi dve detske izby a hotojo, ale kolko to je izieb? :-N :-D :-D
Odpovedať
ja sa teším až my konečne pristavíme - potom mám dovolené baby :-D
Odpovedať
styri izby... :-D :-D :-D tooo je faaajn... :-D tak akurat... ja som pozerala vacsie domy, aaaale byt otrokom vo vlastnom dome by som nechcela... brat ma veliky dom a teda ma co robit... ]-( ]-( ]-( mne bude na upratovanie stacit i ten trojizbovy byt ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi - :-D :-D :-D peti - dakujem :-N :-N ved to jo, a si myslim ze to staci, naco zbytocne vela, sak ked bude mat kazdy svoju izbu neni problem :-)
Odpovedať
noooo hadam zatial urobia nieco s tou starou seneckou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak hadam hej, sak ked konecne zacali s dialnicou, tak raz pride na radu aj stara senecka ;-)
Odpovedať
vraj do roku 2012 by mala byt hotova, tak som teda hooodne zvedava,ci bude :-D :-D :-D jaaaaj, uz by som sla na obed.. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sme dve x-) x-) x-) x-) ja taky, asi aj za chvilku pojdem nejak tak po 11-tej frcim, sa aspon trosku vyvetram :-)
Odpovedať
noooo aj ja sa chcem vyvetrat... lenze je asi teplo vonku...hmmmm???? jaaaaaj, porazi ma....nic sa mi nechce... strasneee.... furt ocumujem fotky bytu na nete... :-D uz aby bolo zajtra poobede :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nech je....sa mi to nechce trcat az do patej, aspon mi to rychlejsie pojde, teda aspon dufam :-S ani mne sa nechce, ale mam aj nejaku robotku dnes ]-(
Odpovedať
jeeminke, trcat sa tu ani mne nechce... to je strasneee... keby som mohla robit z domu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuj to by bola aka parada x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa teda na chvilku odmlcim, idem si kupit daco papat, lebo moj zaludok tu uz vsakovako vyhrava :-D :-D pa zatial
Odpovedať
aj ja idem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo petulda si tu uz??? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?