Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ja mam problem vstat o siestej a to potom tiez obycajne posuniem budik na pol osmu 😃 😃

• hihihi...ja stavam tak okolo pol siedmej rano, si dam kaficko, a pak idem in da kupelna a tam sa cas pre mna zastavi 😎

• nooo ja doma nic nestiham, som rada ze dam mojmu dietatku cistu vodicku a papkat 😃 😃 😃
    to je pre mna vrchol vsetkeho...
    ja radsej dlhsie spim a potom mam fofry... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tym dietatkom myslis psika?? 😬 🤔
    ja si tiez rada dlhsie pospim, ale to si radsej nechavam na weekend, v tyzdni mi to jaksik nevadi, ze nemozem spat dlhsie

• neeee, mojho kocura 😃 😃 to je moje dieta 😃 😃

• jaaaaaaaj ty mas aj kocura? tedaaaaaaaaa 😃

• maaaaam..... a toho beriem so sebou... teda ak ten byt vyjde 😃 😃 😃
    mojho poloznackoveho kocuriska 😃 😃

• no sak treba nejake maznacika 😉
    co to akoze znamena ze poloznackovy? 😮

• nooooo to znamena, ze to nie je taka obycajna macka...
    on vyzera ako sibirsky kocur... ale ja som ho nekupovala, on k nam proste prisiel a ja som ho uz nikomu nedala... preto mu hovorim, ze poloznackovy kocur... 😃

• aha takto to je 😃
    som si zistovala v parfurkach ze kolko stoji ta lancome hypnose mascara a ze je to nejakych 36 eur aj dajake centy....to su jaky zdieraci 😠 😠 😠 😠 ...lebo jedna baba mi pisala ze na letisko si ju kupila za nejakych 20 eur 😐

• nooooo u nas je to draheeee..... i ked to nie je taka strasna cena...aale ked sa za tym skryva obycka spirala... 😠 😠 😠

• akoze ja by som si ju aj kupila, ale ked viem ze sa da zohnat aj lacnejsie.... 😕

• hmmm, daaaa...... nech kukne majka na letisku po com ju maju 😉

• sak uz som jej pisala 😃 😃 😃 ...len jaksik neodpisuje, asi odpadla, sak furt ju dacim otravujem 😃 😃

• aaaaaale mozno balia o 106.... 😃 😃
    ved o chvilku hadam pojdu na letisko 😃 😃

• Sponzor fóra
  • heeeeej urcite baliía 😃
    no snad sa nebudu suchtat aby ich to tu nenechalo nahodou 😒

• noooo aby najma stihli kuknut tu spiralu 😃 😃 😃

• aleee to ma ani nenapadlo, hlavne nech idu dofcovat konecne 😉 😞

• 😃 😃 😃
    no jasan...aj to...
    😃 😃

• petiiiiiiiiiiiiiii nejeduuuuuuuuuj ma 😛 😛 😛 😛 😛
    a vy na ako dlho chcete ist do tej prahy? ja som si dokonca aj knizocku o prahe zakupila 😃

• musim si aj ja kupit knizocku... 😃 😃
    noooo ja by som chcela byt v prahe od stvrtka do nedele....vo stvrtok mame kupene listky na drukulu... 🙂
    len uvidime, ci nam to vyjde a neprekazi nam nase plany nejaka robotka 😠 😠

• ja mam tuto :

http://www.gorila.sk/t/product.php?id=96965

som ju kupila uz len kvoli cene, tak uvidim aka bude, majka mi po nu ide osobne po dovolenke 😉
    ja by som chcela ist od piatka do nedele, ze to podla mna staci 🙂 a vy uz mate aj presny termin?

• noo my sme kvoli tomu muzikalu viazany terminom, listky mame na 17.9. takze tento vikend by som tam rada ostala 😃

• no sak jasne, teda vy sa idete aj kulturne vyzit doslova ako pozeram 😃

• noooo ideme...dufam, ze tam budeme moct aj ostat a ze sa nebudeme vracat spat.... pripadne hadam bude pooco dobre 😃 😃

• prchame. caute sa. budem na vas mysliet. :-* papapaapappa

• caaaaf maji, uzite si to 😃

• maji prchajte, aj my na vas budeme mysliet, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

• no ja myslim, ze v septembri sa daju este podnikat taketo vylety

• nooo dufam... 😃
    musime to ubytko nejako vyzistit 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov