Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • idem zacapkat pracovny stol 😃

• a este mam v suplicku odlozenu aj detsku vyzivu jablckovu 😛 😛 😛 😎

• domi - bobru chut 😉

• Sponzor fóra
  • domi - to je pre pripad nudze??? 😃 ja mam v sufliku ponozky - tiez pripad nudze 😃

• noooo aj tak sa to da nazvat 😃 😃
    kazdy ma v suplicku daco ine 😉 ja tam mam zasoby jedla, keby prisla vojna 😃 😃 😃

• ja nemam v suplicku nic.. len v skrinke mam zasobu sackovych polievok do pohara 😃 😃

• no ja nemam skrinku,preto mam zasoby v suplicku 😛 😛 😛

• na polievku som zabudla, tu mam tiez 😉

• 😃 😃 😃 ň

aj ja prajem dobru chut 😉

• peti 😬 😬 😬
    ja uz polievky neprechovavam....mi je z nich tak akurat na vracanie 😠 😠

• nooo to som si ich raz nakupila, ze ked nebudem mat cas ist jest,tak aspon toto si dam....
    aaale uz som ich dlho nemala... 😠

• hmmm...ja som na nich na zaciatku normalne fungovala, ako som nastupila do roboty, ale raz som si povedala, ze dost a odvtedy sme spolu skoncili 😃

• ja som taku sackovu uz sto rokov nerobila, preto som aj zabudla, ze tu este nejake mam 😉 ale keby dosla vojna, jak hovori dominika, aj tie budu dobre 🙂

• nooo jedine vtedy inak ich nechcem ani vidiet 😮

• normalne ked riesime polievky tusim aj urobim cez vikend normalnu slepaciu, uz sme dlho nemali . . . ale zas v takom teple polievky nemusim, uvidime, nedela ma byt skareda 😞

• Sponzor fóra
  • domi ozaj, uz si vyspovedala baby z konca ulice, jak bolo pri madarskom mori? 😉

• no u nas musi byt v nedelu vzdy polievka, ci uz slepacia, alebo hovadzia ci je teplo ci je zima 😃 😃 😃 ....juuuj sa vobec netesim na vikend ked hovorite ze ma byt skaredo 😞

• aleeeee este ne, sak oni asi chodia po kanaloch alebo co 😠 😠 😦

• ja sa tesim, ideme konecne pre obrucky a kupit skoromanzelovi oblek . . . aspon nam nebude tak horko 😉 a v nedelu posledna nauka . . .

• idete si po ne? som myslela, ze vam ich poslu 😐 a uz by bolo nacase s tym oblekom, stale to len odkladate 😛

• tusim robia obidve v ba, ale asi chodia na iny spoj jak ty alebo co 😉

• to je jasne, oni koncia aj o tretej co mne nehrozi 😠

• nie neposlu, to sme boli normalne v klenotnictve a ideme pre ne, sak dakujem pekne, po piatich tyzdnoch 😦
    a domi ved my mame na vsetko caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas 😃 podla niekoho 😃

• jaaaaj sak snad bude vsetko ok 😉
    jo poznam, tak snad sa to teraz uz aj podari zrealizovat 😃

• nesranduj, uz ma neukeca rozpravkou o tom nekonecnom case 😉 ved ked nepocitam tento vikend, uz len dva "sĺobodne" vikendy 😃

• baby robia stale na tom sude? sak ja som s nimi kecala tusim naposledy na Vianoce 😬

• taaaaak domi netreba sa dat, bud teraz alebo nikdy 😃

• hej na sudoch makaju, by si neverila ale july mala dokonca zazitok, lebo bola v base a ona sa z toho normalne ze tesila 😕

• tym by sa mala chvalit hlavne pred cudzimi ludmi, ktorych nepozna 😃 😃 😃

• hehehe....myslim ze sa urcite pochvalila 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.