Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ale zas nie každý má taký zážitok 😉

• no tak to zase hej

• domi a ty nejdes na nejaky normalny obed? ci pockas co sa varilo doma,co? 😃

• Sponzor fóra
  • domi - samej sa mi nechce a na teraz mi staci ten moj biedny obed a doma sa napapam normalne 😉

• takze mas dalsi dovod preco sa tesit domov 😃 keby aj mne tak doma niekto navaril 😞

• asi tak nejako 😵 😵 😵

• ja ked som este byvala doma, mama bola chvilu bez roboty, to som prisla o stvrtej zo skoly domov, a na stole teply obed . . . to bolo sveta zit 😃

• moja mama sice neni bez roboty ale teply obed musi byt kazdy den, lebo by ju nasi chlapi zozrali miesto toho obeda 😃 😃

• moja mama teraz vari len ked sa ma oco vratit domov, to vzdy ked volam vtedy, tak nieco kuchti . . . 😃 ja doma varim len cez vikendy.

• to sa mas ze nemusis varit cez tyzden, ale vy sa asi stravujete mimo domu co?

• jasne, drahy chodi normalne na obedy a ja tiez, robim len desiate 😃

• hehe to mate super vymyslene 😉 a pak ked treba daco lahke ukuchtis na veceru 😵

• tak ja vecerat musim vzdy, ten moj od takej cca 11tej neje uz nic normalne, no neprezila by som 😛 ja hned jak zaparkujeme, uz hladam co budem jest 😃

• noooo sak ale ved to je normalne, sa najes dakedy o 12-tej a pak aj vyhladnes kym prides domov 😵

• haloooooooooooooooooo defcata where are you??? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hlasim sa 😉

• ok, aspon niekto 😉 ale kde nam ta petulda zmizla? 🤔

• asi je v euforii z obhliadky 😃 alebo isla kuknut toho uja Mekaca 😃

• no keby bola v euforiii tak je tu a prenasa ju sem na nas 😃 😃
    ten mekac je asi lepsia moznost 😉

• alebo to mozno chvilku neflaka jak my, a pracuje 😉

• hehehe to iste, ona to flaka momentlane viac ako my.... kedze je bez sefky a neni ani robota 😉

• ja som bez sefa uz treti den, ale neviem, ci sa nahodou neobjavi 😦 toto je fakt horsie, jak vela roboty . . . neznasam sa nudit 😞

• nooo to ani ja, ale co uz nist s tym nespravi, sak pride september a zase sa to zacne 😒

• ani nehovor . . . sef spusta prveho novu firmu (dalsiu) a ja akurat budem mat vtedy kusok pred svadbou - ved to poznas, skuska mejkapu, ist pre saty atd. . . . uz sa tesim, jak sa bude kyslo tvarit, ked budem chciet ist skorej . . . teraz je to ine, skapal pes, to ma pusta obcas aj sam od seba 😉

• ale velmi male obcas 😦

• no jo....sak ale dajako to vydrzi....ved vy mate termin uz davno stanoveny a on o tom vie, tak neries 😉
    juuuj ale chcela by som ho za sefa, nas este ten nas nikdy neposlal domov, aj ked za cely den nebol nijaky telefonat a ani ziadna objednavka 😠 😞

• ako on ma tiez neposiela, len niekedy ked sa cely den neukaze, tak mu okolo stvrtej brnknem, ze ci ma este bude potrebovat, ci by som nahodou nemohla ist . . . a skorej som chodila len ked bol na dovci, to bolo super, byt uz po stvrtej doma 😉

• no joooooooooooo o takom case mozem ja len snivat 😞
    ale zajtra padam skor, idem na postu ako som uz spominala 😉

• jej zajtra piatok!!!!!!!!!!!!! ja idem o tretej 😃 teda dufam

• inak ja som tu skoro kazdy den od siedmej, hlavne v zime je to o drzku - od siedmej do piatej . . . a samozrejme ze som tu len pre pekne oci . . .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov