Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • aha, no ako chces 😉

• ozaj domi, mala si niekoho okrem manzela na foteni? myslim druzicku alebo tak - ze prepudrovat, podrzat . . .

• eeee, len manzela, nasho sofera a fotografa a kameramana, inak nikoho kto by mi asistoval

• Sponzor fóra
  • ty si potom sikulka 😃

• no jo sak a kam by sme ich nahadzali, sak ledva sme sa my pomestili, sak najviac miesta zabrali moje saty 😛

• verim 😃 aj na to sa uz "tesim" - na nastupovanie a vystupovanie za auta 😛 a ked nahodou bude este liat a blato vsade . . . to sa budem hanbit ist tie saty vratit 😒

• aleeeeeeee sak mas v cene siat aj ich cistenie neries 🙂 akoze ono nebolo tazke vystupit,najhrosie bolo niekam sa naskladat 😃 😃

• no som zvedava, bude sranda aspon 😃 a tomu mojmu som uz povedala, ze ked sa bude na fotkach tvarit jak vrah, sa s nim rozvediem na druhy den 😃 lebo on potom vyzera na vsetkych fotkach jak na obcianskom . . .

• a to sa ako ksichti ked vyzera ako vrah? 😶 si to neviem predstavit

• no sak jak na obcianskom 😃

• jezissssss kde vyzeram jak nejaka upiria princezna??? 😮 😃 😃 😃

• napriklad 😃

• noooo tak snad pre tentokrat urobi vynimku 😮

• bude musiet 😃 normalne som zvedava, co a ako . . . fotograf vyzera byt fajn, uz sme s nim boli na kave 😃 len ja neznasam pozovat, uvidime co z toho vznikne 😃 ked tak seria fotiek na OP 😃 😛

• no parada potom............ja tiez nerada pozujem, sme museli velakrat robit niektore zabery, lebo som bola jaksik nemotorna 😬 😬

• Sponzor fóra
  • ani nehovor 😃 tusim si nie sme az tak nepodobne 😃

• tusim ze hej 😎

• vy ste ako riesili menovky domi?

• domi my sme nijake nemali, lebo svokra zatrhla a ja som sa uz nechcela za ne viacej hadat...takze pre pokoj v rodine nemboli menovecky 😉

• to je super, aspon nebola robota navyse, ale ja co tu citam, vraj je bez menoviek dost chaos . . . ako pri 17 ludoch chaos nehrozi, ale zas nechcem, aby napriklad babka s dedkom sedeli niekde na konci a niekto iny blizsie a tak . . .

• no ja rozumiem, my sme proste povedala, ze ten a ten rad je pre moju rodinu a tie dalsie su pre manzelickovu rodinu 🙂

• sak aj tak sa da 😃

• jo v nasom pripade urcite 🙂 juuuuuuj sa tesim manzelicek po mna pride aftom 😃 a asi pojdeme aj my do mekaca, peta mi strasnu chut urobila 🙂

• no pekne, ty mas dobreho manzelicka 😃

• no obcas sa snazi 😃

• tak to ma byt 😃 ze pozdravujem 😉

• ok odkazem....a ty kedy ides?

• co ja viem, mozno aj teraz o pol, uvidim . . . ty uz ides,nie? tusim si spominala postu . . .

• eee, idem az tak 16 50 az zitra si skratim prac. dobu

• aha, ja ze dnes 😃 uz mas vybrate, co si das?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!