Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no asi si dam nugetky s hranolkami a velky vanilkovy sejk :-D
Odpovedať
boze naco sa pytam, teraz mam aj ja chut :-D musime skocit aj my v sobotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe.... a kam sa chystate ist kupit ten oblek sem do ba?
Odpovedať
hej, ideme kuknut do Danubie, je tam Prostejov a este nieco myslim talianske, tak snad sa zadari . . . a je tam aj ten mekac :-D
Odpovedať
a obrucky som zabudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeeeeee....ale urcite daco vyberete ;-)
Odpovedať
no to musime!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to ano,sak uz vas pomaly zacina tlacit aj cas inak ja som najprv nevedela kde presne ta danubia je :-N :-N az pak mi doslo ze to je v petrzke :-)
Odpovedať
hej, chodime tam na nakupy a tak, ked ideme svokrovcom, blizko byvaju, tak to spojime :-D a cas tlaci asi iba mna :-p
Odpovedať
idem uz dom, ale v aute asi bzdochnem :-p tak pekny zvysok dna, dosvidania zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, sak si spominala, ze tom je z ba ;-) ........neboj snad konecne zacne ten cas tlacit aj jeho 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den a vidime sa zajtra , paaaaa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hlásim sa do služby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko piatkove prajem :-D
Odpovedať
bre ranko :-) prave som si kupila vlasenky do ucesu, tesim sa, su krásne !!!!!! :-D jak dopadol včera ujo Donald? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeej super, si bola v obchode ci cez net si kupila? ;-) hmmmm....velmo dobre, som sa napapala do sytosti :-D
Odpovedať
kupila som cez net, ale bola som si pre ne osobne, od nas to bolo zhodou nahod kusok ;-) ake mate plany na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom super :-) a co ja ti viem? zavisi od pocasia, ale rozmyslame ze by sme zajtra skocili do parndorfu si nove tenisky kupit konecne :-D
Odpovedať
no to je super napad, ja by som tiez chcela, ale ten moj nie je na takeho cesty, kde to nepozna :-S ty si vo vyhode s tvojim manzelickom, urcite trafi aj do pekla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, ale sak teraz je to v poho jak tu cestu do tej viedne postavili :-)
Odpovedať
ved hej, ale aj tak by som mojho neukecala :-p to by sme sa museli ked tak votriet nasim, ale neviem ci bude mat mama zaujem o nakupy pred svadbou . . . uvidime, nie je to spatny napad, musim sa jej opytat ;-)
Odpovedať
a tak sa uz tesim na obrucky zajtra!!!!!!!!!!!!! ale asi sa nebudem, lebo ja ked sa na nieco tesim, nemdopadne to dobre :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe... som ta tusim inspirovala :-p :-p :-p ja tiez nemam chut nejako to tam moc obiehat, asi pokukame len tie sportove a na ostatne sa vytototo :-D
Odpovedať
ved tam sa oplatia hlavne tie sportove tusim . . . ja som akurat vcera kukala na moje tenisky, uz by sa patrilo ich aj oprat, hned budu jak nove :-D my kupujeme tenisky v profisporte v danubii, mame odskusane, ze ked napriklad niekde stoja adidasy 60,-, tam budu stat minimalne o 10, 20 menej . . . len taký tip :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale da sa vybrat aj v tych ostatnych si myslim :-D :-p no ja zase kupujem tenisky v poluse v jednej overenej predajni, ceny su prijatelne a aj vyber je super ;-) akoze ani ja by som tak surne nepotrebovala nove, ale kedze sa moj manzelicek chysta kupit sebe, tak povedal, ze hned kupi aj mne :-o
Odpovedať
:-D dobree raaanko dievcataaaa :-D
Odpovedať
dobre ranko :-) pre niekoho uz aj den ;-) domi ty mas teda dobreho manzela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko petulda :-D :-D :-D ...inak som pisala tam do parfums a my napisali, ze ta mascara bude len ju maju momentalne vypredanu x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze pekny uvod som dala :-D :-D :-D :-N domi - to teda ano :-p
Odpovedať
nooo ja mam tiez uz den... som tu od 6:45... ]-( ]-( wooooow...domi, paradicka... :-D :-D taak nech ju pekne dokupia a hned ju objednaj :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?