Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no asi si dam nugetky s hranolkami a velky vanilkovy sejk 😃

• boze naco sa pytam, teraz mam aj ja chut 😃 musime skocit aj my v sobotu 😉

• hehehe.... a kam sa chystate ist kupit ten oblek sem do ba?

• Sponzor fóra
  • hej, ideme kuknut do Danubie, je tam Prostejov a este nieco myslim talianske, tak snad sa zadari . . . a je tam aj ten mekac 😃

• a obrucky som zabudla 😃

• jasneeeeeee....ale urcite daco vyberete 😉

• no to musime!!! 😃

• ved to ano,sak uz vas pomaly zacina tlacit aj cas
    inak ja som najprv nevedela kde presne ta danubia je 😬 😬 az pak mi doslo ze to je v petrzke 🙂

• hej, chodime tam na nakupy a tak, ked ideme svokrovcom, blizko byvaju, tak to spojime 😃 a cas tlaci asi iba mna 😛

• idem uz dom, ale v aute asi bzdochnem 😛 tak pekny zvysok dna, dosvidania zajtra 😃

• jasne, sak si spominala, ze tom je z ba 😉 ........neboj snad konecne zacne ten cas tlacit aj jeho 😎

• pekny den a vidime sa zajtra , paaaaa 🙂

• Hlásim sa do služby 😃

• bre ranko piatkove prajem 😃

• bre ranko 🙂 prave som si kupila vlasenky do ucesu, tesim sa, su krásne !!!!!! 😃
    jak dopadol včera ujo Donald? 😉

• Sponzor fóra
  • jeeeeeeeeej super, si bola v obchode ci cez net si kupila? 😉
    hmmmm....velmo dobre, som sa napapala do sytosti 😃

• kupila som cez net, ale bola som si pre ne osobne, od nas to bolo zhodou nahod kusok 😉 ake mate plany na vikend?

• tak potom super 🙂
    a co ja ti viem? zavisi od pocasia, ale rozmyslame ze by sme zajtra skocili do parndorfu si nove tenisky kupit konecne 😃

• no to je super napad, ja by som tiez chcela, ale ten moj nie je na takeho cesty, kde to nepozna 😒 ty si vo vyhode s tvojim manzelickom, urcite trafi aj do pekla 😃

• no jo, ale sak teraz je to v poho jak tu cestu do tej viedne postavili 🙂

• ved hej, ale aj tak by som mojho neukecala 😛 to by sme sa museli ked tak votriet nasim, ale neviem ci bude mat mama zaujem o nakupy pred svadbou . . . uvidime, nie je to spatny napad, musim sa jej opytat 😉

• a tak sa uz tesim na obrucky zajtra!!!!!!!!!!!!! ale asi sa nebudem, lebo ja ked sa na nieco tesim, nemdopadne to dobre 😐

• hehehe... som ta tusim inspirovala 😛 😛 😛
    ja tiez nemam chut nejako to tam moc obiehat, asi pokukame len tie sportove a na ostatne sa vytototo 😃

• ved tam sa oplatia hlavne tie sportove tusim . . . ja som akurat vcera kukala na moje tenisky, uz by sa patrilo ich aj oprat, hned budu jak nove 😃 my kupujeme tenisky v profisporte v danubii, mame odskusane, ze ked napriklad niekde stoja adidasy 60,-, tam budu stat minimalne o 10, 20 menej . . .
    len taký tip 😃

• no ale da sa vybrat aj v tych ostatnych si myslim 😃 😛
    no ja zase kupujem tenisky v poluse v jednej overenej predajni, ceny su prijatelne a aj vyber je super 😉 akoze ani ja by som tak surne nepotrebovala nove, ale kedze sa moj manzelicek chysta kupit sebe, tak povedal, ze hned kupi aj mne 😮

• 😃 dobree raaanko dievcataaaa 😃

• dobre ranko 🙂 pre niekoho uz aj den 😉
    domi ty mas teda dobreho manzela 😃

• bre ranko petulda 😃 😃 😃 ...inak som pisala tam do parfums a my napisali, ze ta mascara bude len ju maju momentalne vypredanu 😵 😵 😵 😵

• boze pekny uvod som dala 😃 😃 😃 😬

domi - to teda ano 😛

• nooo ja mam tiez uz den... som tu od 6:45... 😠 😠

wooooow...domi, paradicka... 😃 😃 taak nech ju pekne dokupia a hned ju objednaj 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov