Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • nooooo tak sa do toho potom vobec nemontuj,lebo sa nevymotaaaas.... 😃 😃

aaaa ani zbytocne velky netreba - kto to bude upratovat???? 😃 😃 😃

mamca pozerala napriklad nejake novostavby a ked ukazala obrazok, hned som jej vedela povedat,kde je ta novostava a co a ako... proste to cloveku lezie na mozog 😃 😃

• noooo jo mas pravdu...

dobre, takze ja som si to dobre vymyslela, ja sa nebudem o nic starat az co sa tyka zariadovania interieru a exterieru 😃 😃

• 😃 noo i to staci a dat zabrat... 😃 😃
    ja som v tomto strasny spekulant... 😃 ja som svoju izbu zariadovala asi 4 roky, kym som bola spokojna....taakze neviem,kolko budem zariadovat tento byt 😃

• Sponzor fóra
  • pre mna su taketo veci zabavou a oddychom 😛 😛
    tak aby si zacala uz teraz, lebo sa nastahujete do holeho bytu a to by nebolo moc dobre 😃

• aaaaaale cooooo... mne staci mikrovlnka, postel,televizia 😃 😃 😃

nooo uz som pozarala nabytok.... postele, skrinky a vsetko.... 😃

• si neni vobec narocna 😃 😃 😃

tak aspon si zacala 😉

• noooo aj som si vybrala... len musim este farbu stien vybrat a doplnkov, aby to nebolo taaake tmaveeee... 🙂

• no sak sa teraz nudis, mozem vymyslat.... aspon trochu casu zabijes 😛

• ja mam doma zelenu a zltu kombinaciu....tak orzmyslam aj nad nou... pripadne by som suhlasila i s cervenou... 😃 taka cervena sedacka by to ozivila.. 😃

• no ja chcem rozhodne obyvku zelenu alebo mozno cervenu 😮 a este viem ze chcem kazdu izbu inej farby 😃 😃

• nooo podobne sme na tom.... nooo ja izby necham v podobnom tone, ved to zase je byt a nie mega dom...tam by to bolo ako pes na oko... 😃

• tak ano v byte je to trosku insie, tam staci jedna vyraznejsie namalovana izba

• 😃 😃 noo joo..uz len farbu vybrat.... 😃 😃 aaale musim to zladit este d kuchynou.... nooo mne sa strasne pacila kuchyna v kike - bolo tmave drevo a zlte leskle dvierka.... hmmm, aaalebo dat cervene dvierka??? hmmm, ked ja nevieeeem... 😠 😠 musim si dat niekedy tour de obchody a nieco pokukat... 😃 😃

• no ten napad s tou tmovohnedo cervenou kuchynou neni spatny, mne sa nejako v poslednej dobe ta cervena zacala jaksik moc pacit 😃

jo treba ist pokukat po obchodoch a nacerpat inspiraciu 😉

• noooo ja som chcela cervono ciernu izbu volakedy....aaale pred siedmimi rokmi bolo tazko nieco v tejto kombinacii zohnat....taak rozmyslam, ze by som sa k tomu vratila.... aaale teraz zvazujem uz cerveno bielu kombinaciu, kota je taka svetlejsia... 😃

• Sponzor fóra
  • jemine no tak snad daco nakoniec vyberies k svojej spokojnosti 😉

peti idem na obed, uz som straaaaaasne hladna 😬 zatial pa

• 😃 dobru chut...
    ja som natlacena muffinmi, taakze u mna to nie je taaak kriticke 😃

• no som spat, najedana a nateraz spokojna 😃

• no majka mi poslala mms ako je vykotena vo vlnach ( teda dufam ze to bola ona 😃 😃 😃 ) a ze je vsetko super, strasne teplo je tam a ze mesto je prenadherne hlavne v noci a ze uz okusili tu zmrzu ze kopec stoji 2 eura 😮 takze tak a ze vas vsetky baby z MS pozdravuje 😉

• jeeeej, dakujeme...taaaaakze zije a vsetko je v poradecku 😃 ta vidis 😃 😃 😃

uff, bola som sa uz i ja nazerkat....taak som dnes bola v mekaci,kedze mi to vcera nevyslo... 😠 crevo plne a spokojne... dnes mam prudko dietny den 😃

• nooooooo 😬 😬 😬 sak ale sa tiez mohla skorej ozvat 😠 😃 😃

my sme boli vcera v mekaci, dnes som si dala lahkeho tunaka 😃 😃

• lahky tunacik??? noooooo tak toho si taaak skoro nedam.... nemam na neho posledne dobre spomienky 😠

• no tento :

http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/322750/322701.jpg ale este plus zeleninka 😉

ja som vobec tuniaka nejedla, az majka ma neho naucila 😃

• 😃 😃
    noooo ja som ho jedavala....ale uz asi nebudem... 😠 😠

jaaaaj, uz nech su tri a padam domov... 🙂 🙂

• ahaaaaaa sak ok 🙂

nooo nech je aspon 16 15 a ja padam na tu poctu 😃

• nooooo taaak nech je tolko a uz obidve vikendujeme 😃 😃

• ja sa pripajam nech su uz tri!! 😃

• peti - tak tak 😃

• 😃 😃 😃
    este vydrzat a nezaspat... 😃 taka siesta by bodla 😃

• uz len hodku a pol 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov