Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
nooooo tak sa do toho potom vobec nemontuj,lebo sa nevymotaaaas.... :-D :-D aaaa ani zbytocne velky netreba - kto to bude upratovat???? :-D :-D :-D mamca pozerala napriklad nejake novostavby a ked ukazala obrazok, hned som jej vedela povedat,kde je ta novostava a co a ako... proste to cloveku lezie na mozog :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo jo mas pravdu... dobre, takze ja som si to dobre vymyslela, ja sa nebudem o nic starat az co sa tyka zariadovania interieru a exterieru :-D :-D
Odpovedať
:-D noo i to staci a dat zabrat... :-D :-D ja som v tomto strasny spekulant... :-D ja som svoju izbu zariadovala asi 4 roky, kym som bola spokojna....taakze neviem,kolko budem zariadovat tento byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pre mna su taketo veci zabavou a oddychom :-p :-p tak aby si zacala uz teraz, lebo sa nastahujete do holeho bytu a to by nebolo moc dobre :-D
Odpovedať
aaaaaale cooooo... mne staci mikrovlnka, postel,televizia :-D :-D :-D nooo uz som pozarala nabytok.... postele, skrinky a vsetko.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si neni vobec narocna :-D :-D :-D tak aspon si zacala ;-)
Odpovedať
noooo aj som si vybrala... len musim este farbu stien vybrat a doplnkov, aby to nebolo taaake tmaveeee... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak sa teraz nudis, mozem vymyslat.... aspon trochu casu zabijes :-p
Odpovedať
ja mam doma zelenu a zltu kombinaciu....tak orzmyslam aj nad nou... pripadne by som suhlasila i s cervenou... :-D taka cervena sedacka by to ozivila.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem rozhodne obyvku zelenu alebo mozno cervenu :-o a este viem ze chcem kazdu izbu inej farby :-D :-D
Odpovedať
nooo podobne sme na tom.... nooo ja izby necham v podobnom tone, ved to zase je byt a nie mega dom...tam by to bolo ako pes na oko... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ano v byte je to trosku insie, tam staci jedna vyraznejsie namalovana izba
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D noo joo..uz len farbu vybrat.... :-D :-D aaale musim to zladit este d kuchynou.... nooo mne sa strasne pacila kuchyna v kike - bolo tmave drevo a zlte leskle dvierka.... hmmm, aaalebo dat cervene dvierka??? hmmm, ked ja nevieeeem... ]-( ]-( musim si dat niekedy tour de obchody a nieco pokukat... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ten napad s tou tmovohnedo cervenou kuchynou neni spatny, mne sa nejako v poslednej dobe ta cervena zacala jaksik moc pacit :-D jo treba ist pokukat po obchodoch a nacerpat inspiraciu ;-)
Odpovedať
noooo ja som chcela cervono ciernu izbu volakedy....aaale pred siedmimi rokmi bolo tazko nieco v tejto kombinacii zohnat....taak rozmyslam, ze by som sa k tomu vratila.... aaale teraz zvazujem uz cerveno bielu kombinaciu, kota je taka svetlejsia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jemine no tak snad daco nakoniec vyberies k svojej spokojnosti ;-) peti idem na obed, uz som straaaaaasne hladna :-N zatial pa
Odpovedať
:-D dobru chut... ja som natlacena muffinmi, taakze u mna to nie je taaak kriticke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no som spat, najedana a nateraz spokojna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no majka mi poslala mms ako je vykotena vo vlnach ( teda dufam ze to bola ona :-D :-D :-D ) a ze je vsetko super, strasne teplo je tam a ze mesto je prenadherne hlavne v noci a ze uz okusili tu zmrzu ze kopec stoji 2 eura :-o takze tak a ze vas vsetky baby z MS pozdravuje ;-)
Odpovedať
jeeeej, dakujeme...taaaaakze zije a vsetko je v poradecku :-D ta vidis :-D :-D :-D uff, bola som sa uz i ja nazerkat....taak som dnes bola v mekaci,kedze mi to vcera nevyslo... ]-( crevo plne a spokojne... dnes mam prudko dietny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooo :-N :-N :-N sak ale sa tiez mohla skorej ozvat ]-( :-D :-D my sme boli vcera v mekaci, dnes som si dala lahkeho tunaka :-D :-D
Odpovedať
lahky tunacik??? noooooo tak toho si taaak skoro nedam.... nemam na neho posledne dobre spomienky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tento : http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobk... ale este plus zeleninka ;-) ja som vobec tuniaka nejedla, az majka ma neho naucila :-D
Odpovedať
:-D :-D noooo ja som ho jedavala....ale uz asi nebudem... ]-( ]-( jaaaaj, uz nech su tri a padam domov... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaa sak ok :-) nooo nech je aspon 16 15 a ja padam na tu poctu :-D
Odpovedať
nooooo taaak nech je tolko a uz obidve vikendujeme :-D :-D
Odpovedať
ja sa pripajam nech su uz tri!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - tak tak :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D este vydrzat a nezaspat... :-D taka siesta by bodla :-D
Odpovedať
uz len hodku a pol :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?