Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
jaaaaaj, 9 minut a padam..nech sa deje,co sa deje.... ]-( ]-( ]-( uz nevladzem ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to verim, ja sa tiez neviem dockat kedy odtialto vypadnem :-S
Odpovedať
ok, balim... oni sa tu vykeciavaju, cakat tu nebudem.... snad zakoduje upratovacka.... ]-(
Odpovedať
papaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
oki peti paaaaaaaa a pekny vikend :-)
Odpovedať
aj tebe :-) caaaaaaaaaaaf
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem :-D :-D :-D dufam, ze ma ani tento tyzden nenechate v stichu baby jagy :-p :-p :-p
Odpovedať
pekny dnik prajem :-D domi - teba? nikdy!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - dakujeeeeeeeeem som vedela ze ty ma nenechas tu zhnit samu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no uhorkova sezona, co uz ;-) ale poobede sa musim zas trepat na kataster do sc, fuj sa mi uz teraz nechce :-p čo noveho???
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak nejako...a co zase tam musis ist? jaaaaaj sa mi zase kopirka pokakala dnes....krasny den bude dnes :-S
Odpovedať
aaaale, zas nepotrebuje LV zakaznik, ale banka . . . jak keby si pre to nemohli ist sami :-p mne minule laserovka tlaciaren zhltla papier, ale tak, ze ani z jednej strany sa nedal potiahnut 8-( a ja technicky supertalent som to rozoberala :-D ale podarilo sa nakoniec ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jezis presne, sak ked daco potrebuju nech si preto idu samy :-o :-p ale aj ta nasa, zhltne papier a pak nejde, sa to stavalo, ale vybral sa papier a zase isla normalne, ale dnes ne,akoze ja mam na svojom stole vlastnu len tu som pozivala na kopirovanie a kolegovci ju zase denne vyuzivaju na tlacenie fa a tak ]-(
Odpovedať
no co uz, musis sa pekne podelit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja som neni proti, len mi to leze na nervy, ked si niekto neda povedat, aby sa nekupoval taky smejd ale daco poriadne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník prajem babky-škrabky ... ja len tak trošíčku sa ohlásim, že som čítala a zase padám - veľa v práci och, neviem kde mi hlava stojí .... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dany, ani nehovor, ani ja sa dnes nenudim :-| tak prijemnu pracu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi no veĎ som čítala že kopírka ťa hnevá ;-) vyhoď von oknom :-p čo je nepotrebné a serie ťa :-D aj ja si tak poviem dakedy ale ešte veru som to nikdy nespravila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany to by bola uz druha vec po sebe co by letela von oknom :-D :-D prva bola skartovacka a dnes kopirka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko prajem :-)
Odpovedať
zdravím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauky :-D ako? ja som jaksik nachladnuta, mam soplik :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník prajem baby 8-)
Odpovedať
ahoj, tak mas aspon francuzsky prizvuk, ber to z tej lepšej stránky :-D teraz čo počúvam, veľa ludí má nejaké virozy alebo čo . . . dufam ze mna to do dvanasteho obide ;-) akurat mi teta poštarka doniesla nové oči, už som nemala náhradné, tak som rada ;-) ozaj, kopirku si este nevyhodila von oknom??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajojky dany :-) no domi ale ja mama francuzsky prizvuk vzdy : Parlez-vous fransais ? :-p :-p :-p :-p 8-) je teraz take nejake zle obdobie chorobne :-S tak konecne vidis :-D este ne, teta kopirka sa dala jaksik do poriadku..... uvidime dokedy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
domika007- Parlez-vous franCais? :-P chi ... chybička ;-)
Odpovedať
ahoj dany ;-) ale domi však soplik nemaš vzdy, s nim sa robi francuzsky prizvuk lahsie :-D oui, je parle trés bien francais ;-) a ja este vidim, neboj, len som potrebovala vidiet aj do zasoby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj dany to ta choroba 8-( 8-( 8-( iiiiiiiiiiiha aj ty si francuz?? :-D :-D :-D paraaaaaaaaaada ok, dakujem za objasnenie svojho zdravotneho stavu
Odpovedať
no ja som skor bola francuz . . . uz si toho vela nepamatam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa...no ja som na tom trosku podobne a taaaaak lubim France :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?