Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no toto .... 😬

vy viete francúzsky? hm, to sú mi veci 😃 Málokoho poznám, čo vie túto peknú reč 😉

ale to s tými bacilmi poznám, nejako aj ja mám teraz čudné obdobie nádchové ale zatiaľ to tak neprepuklo naplno. Obávam sa, že prepukne 12-teho. 😞 Mávam takú smolu - no ale teraz dúfam, že nie. Že pánbožko to zariadi 😃

• ja mam vaznu obavu, ze by som si v restike nevedela uz ani vodu objednat 😬
    a s druhym jazykom som na tom tiez biedne - ked to clovek nepouziva, nemdopadne to dobre . . . 😛

• dany - nebooooj bacily maju na 12-teho jasnu stopku 😉

domi - tak to by som ja zvladla este...ale daco ostatne uz trosku s problemami 😐
    no jo ako hovoris, ked to clovek nepouziva tak to z neho pomaly poopadava

• Sponzor fóra
  • domi - s tými znalosťami to ide aj so mnou dolu kopcom. Od školy som už dávno a v práci ju vôbec nepoužívam 😛 Raz som mala telefonát s francúzom to boli šoky .. .stále že "encore s'il vous plaît" 😃 no katastrofa

• dany - tak sak to je normalne ....hlavne ze si sa nejako vynasla 😮

• a keď šéfino raz zapral, že pôjdem s ním do Paríža na služobku a prekladať, no som myslela ,že umrem 🤔 Taký debilný úškrn hodila, že nech to odo mňa nečaká ... má na to predsa lidi 😉

• ja nie som od toho platená, no nie? a hanbu si robiť nebudem 😃

• hehehe....sak ale si mohla pariz vidiet 😛 😛 😛

• no mohla ale keby som šla ako doplnok 😃 a nie pracovať 😃 😛

aj keď som v Paríži nikdy nebola - moja srdcovka, raz tam určite pôjdem 😎

• 😃 😃 😃
    pariz musis aspon raz v zivote navstivit 😉

• no musím ja viem, mala som raz úžasnú príležitosť ísť na týždeň ku kamošom ale peťko - nastávajúci - odmietol a ja blbá som nechcela ísť sama. 😐 CHYBA veľká chyba!!!! Teraz to už viem, no čo už .... Kamoši tam už nie sú a možno dakedy sa niečo vypleští a pôjdeme obaja alebo už aj sama. 😃

• ved to...ja mam tiez kamosku kusocek od londona, sa chystam za nou, sak skvela prilezitost vidiet london nazivo a zblizka 😵 😵 😵 😵 ....manzelicek nie je vyletny typ, tak asi pojdem sama

• hm, presne treba ísť keď je možnosť .... som zaváhala ale každému hovorím, nech neváha, bo to bude ľutovať 😉

juj ale v práci je dusno ...

• tak tak....treba sa chopit naskytnutej prilezitosti

a co sa deje?

• no kolegyňa chce dať výpoveď a šéfino o tom nevie ešte. Totižto včera večer sme sa dozvedeli, že vypovedal zmluvu s účtovníčkou, ani to s nami neprebral. A včera už mala kolegyňa tú výpoveď napísanú. nasral ju šéfov syn. No pohár trpezlivosti pretiekol ako sa vraví.

kurnik bola v piatok si dať robiť nechty gélové a ani poriadne písať neviem 😠 sakriš. A to som si ich dala také kratšie aby mi tak nezavadzali 😦 , hm čo už ....

• Sponzor fóra
  • no a dnes chce ísť za šéfom, tak som zvedavá čo poriešia .... nie som nejak nadšená ale nemôžem jej do toho hovoriť ...

• dany - ta vaša situacia mi pripomina moju byvalu robotu 😛 inac ja idem na nechty az 11-teho, lebo to by som sa nevedela ani obliect ani nic 😃 a chcem najkratšie mozne ake sa budu dat 😃

• dany - tak to tam mate "veselo" 😦
    ja nosim gelace asi rok v kuse, a uz ani nevnimam ze ich mam 😛 😛 😛 😛 ....praveze ked nahodou jeden odpadne alebo daco sa citim tak divne 😃 😃

• dominika86 - no veru daj si ich čo najkratšie 🙂

• no ja mám prvý krát také nechty - svoje mám celkom v poho. Takže som nikdy nepociťovala,žeby som si mala dať robiť. ani si ich neobhrýzam ani nič také 😃 Ale keď človek potrebuje dlhé nechty tak ako na potvoru sa ti zlomí niektorý, tak som si povedala, že to nejdem riskovať a dám si takéto nateraz 😃

• dany - ja budem tiež mať prvýkrát, no som teda zvedavá . . . 😉

• nebojte baby vydrzite a zvyknete si 😉

• 😉 🙂

• halo kam ste zmizli? ja som taky zmizla priznavam 😬 som nejaku robotku mala

• taky tak 😬

• jaaaaaaaaaaj tak desne ma pali nostek z tolkeho smrkania 😞 😞

• poctivo plníš koš vreckovkami, čo? 😛

• no jo....som ko pomalicky 😛

• ozaj, pozajtra ideme kuknut do toho odematu, tak snad uz konecne kupime 😃

• ja ked som chora, tak vzdy najhorsie je ked clovek furt len smrka, popritom aj hlava boli a clovek je cely o nicom 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov