Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • akurat som sa chcela spytat ze kedy tam pojdete 😃 ....ale tam urcite daco vyberete

• dufam, lebo doteraz vyzeral drahy vo vsetkom jak silvester stalone 😃

• iiiiha on je taky svalovec??, 😛 😛 😛 ale ked tam mali oblek na toho mojhu jemnejsieho pupkaca, tak na vas urcite daco najdu 😃

• Sponzor fóra
  • praveze nie, len tak vyzeral v tych oblekoch 😃 mne sa strasne nepaci, ze este pol kilometra za ramenom pokracuje oblek tymi vycpavkami 😦

• aha....no ono dost veci vedia dakou takou hovadinou pokazit 😠

• neviem ci to bolo tym, ze sme neskusali tu spravnu velkost, lebo nikde taku nemali . . . no uvidime, som strasne zvedava jak to dopadne v SC 😉
    ozaj, od nedele nic ine nerobim, len si stale v duchu opakujem, co budeme hovorit pri obrade 😃
    ale jak sa poznam, dvanasteho budem taka vynervovana, ze budem rada, ked to aspon prečitam 😉

• no je to mozne.....sak ved uvidite 🙂
    hehehe takze trenujes? vsetko sa uvidi az naostro, mozno sa ti podari taky podobny brept ako mne 😃 😃

• ani nehovor, ja budem rada, ked sa nezamotam a vobec nieco zo seba dostanem 😛

• aleeeeeee daco z teba uz len vyleze to sa bat nemusis 😮

• snad 🙂 vy ste mali len obrad alebo aj omsu?

• aj omsu sme mali, ale bola v celku rychla, lebo sme cakala tak vyse hodky ze to bude trvat, ale pan farar predcil nase ocakavania

• už som späť babky - bola robotka a rovno odskočila na obedík aj a pak milého vyprevadiť k pani zubárke aby sa mi nebál 😃

a domi ty si čítaš čo budete hovoriť? 🤔 My nič také nemáme, nám totižto pán farár povedali, že mu knižky došli, ale že však to zvládneme. Takže ja ani neviem čo a ako bude 😬

• aj ja sa idem asi napapat, som si dnes priniesla obedicek z domu

• dobrú chuť domi 😉

• domi - dobrú chuť 😃
    dany - nie, nečítam, v duchu si opakujem 😉 my sme boli v nedelu za panom fararom, a prešli sme si cely obrad, co bude on hovorit, a co kedy povieme my, co spolocne a co zvlast . . .
    sice povedal, ze si to nemusime pamatat, lebo nam to napise na listocky 😃 , ale sak tych par viet si snad zapamatam 😃

• Sponzor fóra
  • baby dakujem, ale som tomu jedeniu moc nedala, nemam jaksik chut 😐

• domi - no ahaaaa... nás čaká teraz prvá náuka v sobotu taká hromadná, tak som zvedavá. A osobne nám hovoril, že to stačí týždeň pred svadbou sa stretnúť a povieme si čo a ako ... tak uvidíme 😉

domika - a to čo, že nemáš chuť ... nie ste už traja 😉

• dany - nieeee sak som spominala, ze na mna daco lezie 😉

• 🙂 no len aby 😃 však lezie - materstvo 😃

• aleeeeeeeeee nevymslaj, este nic take neplanujem 😛 😛 😛

• domi co sa furt branis??? 😃
    my sme sa akurat vcera rozpravali, ze na dalsie Vianoce asi zacneme na tom pracovat 😉

• domi lebo ja to este nechcem preto 😛
    tak budem drzat palec 😉

• no presene netreba sa brániť - rôčky pribúdajú ..... teda neviem ako ste na tom vy s vekom ale ja už by som mala porozmýšľať nad tým ....

no veď aj my plánujeme, že po svadbe plnou parou vpred 😃 Žiadne čakania, hneď svadobná noc to odštartuje 😎

• no ja mam este dost malo rockov si myslim, ze by ma nejako akoze tlacil cas alebo daco take....

• domi - ale sak jasne, ja ta len podpichujem 😎 😉
    dany - tisko zavidim . . . my musime najprv pristavit domcur, az potom pojdeme plnou parou vpred 😃
    no ja mam 22, ale chcela by som babo co najskor 😉

• domi - ved ja viem 😉

• domika - neber to v zlom, sranda musí byť aj keby na chleba nebolo 😉 😃 😎

jáj - och tak to som nejaká starina pri vás? ja už mala 27 😒 a k tomu sa mi ešte aj zdravotné problémy pridružujú - ale to by bola iná téma a nie MS 😉 No čo mala som skôr rozmýšľať nad bábom

• dany - no ja aj preto chcem babo cim skorej . . . mne furt nieco je, a si uz pripadam jak dochodca niekedy, ale to by tiez bola ina tema 😉
    a 27 má moja polovička 😃

• dany - v pohode 😉
    ja mam 21 😛 😛

• žaba 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv