Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau zalubena zaba si este prilis mlada.....atd :-D :-D :-D
Odpovedať
no konečne viem, o kom je ta pesnička :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi .... vsetko je mozne 8-)
Odpovedať
domi - idem trochu odbociť :-D nemala si pred svadbou taky nejaky pocit, ze uz je to "nafurt", ze sa to blizi a bude to uz naozaj . . . viem, ani ja si nerozumiem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - chapem co chces povedat v prvom rade ;-) .....hmmmm ja som taky pocit nemala , neviem nemala som skoro ziadne pocity vtedy, som bola taka bezpocitova :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pánečku no fakt ste mladé žaby :-p pocity - ani mi nevravte o nich .... :-D
Odpovedať
domi - a to akoze fakt??? no potom zasa zavidim ;-) mna to zacalo nejak chytat ked sme si skusali obrucky, ci nam sadnu . . . ako niezeby som si nebola svadbou ista alebo co, ale aj tak . . .
Odpovedať
Profilova fotka
no sak co uz prirode nerozkazeme :-p :-p :-p
Odpovedať
asi mi už zašibáva :-N
Odpovedať
Profilova fotka
domi - nezasibava v prvom rade.... dalej no ja neviem ja si to nejako nevybavujem, ze by som sa nejako riesila, ze toto je na cely zivot a tak :-| a co obruce su ake? si sa ani nepochvalila =-)
Odpovedať
nádherné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! akurát som ich opisovala dany v teme 12.09.09 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej citala som ;-) foto nemas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
este som nestihla, odkedy mame toho kocura, nejak nemam cas :-N a musim si z domu doniest taku peknu krabicku na ne, dali nam taku, kde su poleziacky, takze by som nevedela, jak ich ofotiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ok, ja len tak :-) sak odfotis odfotis, ked neodfotis uvidime az na svadobnych fotockach
Odpovedať
vy máte z bieleho zlata? lebo na fotos sa zdá byť aj žlté, tak neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iba z bieleho zlata mame :-) a na ktorej fotke myslis? =-)
Odpovedať
na tej v pripravnom albume . . . asi sa tam obleskol blesk ;-)
Odpovedať
na tejto som myslela: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
asi... je to dost mozne, lebo som ich fotila mobilom
Odpovedať
jezisi, tak to potom všetko vysvetluje :-D fotky z mobilu stoja za . . .
Odpovedať
Profilova fotka
tak nejako....som vtedy nemala fotacik , a kolegynka pistala ze chce foto, tak som cvakla mobilom :-)
Odpovedať
jasne, rozumiem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
inak baby takto o styri mesiace budeme uz vianocovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jak ten cas leti :-D :-D jaaaaaaj je mi tak vselijako, asi pojdem dnes skor z prace, lebo nevladzem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
čo? =-) už Vianoce? prebožku, ja úplne zabúdam na darčeky ..... :-| tento rok asi aj zabudnem kupovať :-D
Odpovedať
no ja uz zacinam pomaly kukat po darcekoch :-D domi - sak tam trosku osmrkaj a okychaj sefa, a snad sa zlutuje ;-)
Odpovedať
sak baby robte si srandu, ale bude to tu cubidup ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - to asi nepojde, kedze sedi uplne inde ako ja, ale neboj ked to bude moc zle frcim prec
Odpovedať
inak dany - uz len 2 slobodné víkendy :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?