Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • v podpalubi ani nie, mozno tak na hornej palube pri bazene 😃

• tak baby ... ja kým niečo napíšem, popritom niečo porobím tak potom sú moje reakcie trošku oneskorené 😃

a vyzerá že nechápem 🙂 no to k tomu, o tom zastávaní domikinom 😉

a pekný dník aj Vám pracantom či radšej "akožepracantom" 😛

• tak to som rad, nepotesila by ma ziadna vzbura na tejto nasej lodi 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jasne, kapitan!!! 😃

• som rada, ze sa plnia moje rozkazy 😵 😵 😵
    co kedy idete ten oblek skusat? nechavate to na weekend?

• a ze ja mam sklerozu 😃 zajtra ideme do SC, a dufam ze nielen skusat, ale aj kupovat 😉

• hej a si to uz hovorila akoze mne? lebo ja si nepamatam, ale to bude asi tou chripkou 😦 😦

• ozaj, v pondelok mam dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! teším sa - 4 dni doma 😃 😃 😃

• jeeeeeeej to mas super, ja by som taky brala, ale asi nemozem,aj moj drahy mi zadrel ze ma volno a ja nemozem len tak zo dna na den poziadat o volno 😞 😞 😞

• hej hej, tebe som to hovorila 😃 strana 293 😉
    ale sak ked poziadas este dnes alebo zajtra?

my si nebereme volno, ked nema aj ten druhy . . . 🤔

• no tak som zabudla 😃 😃 😃
    hmmm....neviem, a ani neviem ci majka pride do robotky...mozno si zober poldna, nech si predsa nejaku dovo este usetrim 😉

sak ale ja neviem co ho to napadlo 😞

• ja mam sice dovolenky jak šafranu, ale neodolala som . . . 😉

• ja este uvidim 😉

• ved volaco vymysli, ked uz teda bude aj manželik doma 😉

• baby kopnite ma!

ja dnes robím do pol piatej 😠 zabudla som že je streda a tým pádom dlhší deň .. .ešteže som sa zbadala skôr ako som odišla a šéfovi povedala dovi ... by sa na mňa kukal 😃

• Sponzor fóra
  • domi - ved hej
    dany - leti ti jeden kopanec 😃 😃 😃 ale len z priatelstva 😉 😉

• no pekne dany 😃 tusim mozeme založit klub sklerotikov 😃
    inac mne sa tiez stalo nieco podobne - este som len nastupila do novej roboty, a neviem preco som si myslela, ze koncim o pol piatej a nie o piatej . . . tak som isla o pol za sefom, ze teda ja idem, a pozeral sa na mna nejak divno . . . a mne az v aute cestou domov trklo, ze kolko je hodin 😬

• domi - to si ho akoze trenovala dopredu, ze ty tam urcite nebudes sediet do piatej 😃 😃 😃

• domi - to uz tak podvedome asi 😃

• 😃 chi .... to je sranda - tak nie som sama 😉

• ozaj dany, pekné slovenské priezvisko máš 😃

ale už len dva týždne . . . 😉

• domi - myslela som si 😃
    a odkial poznas dankine priezvisko 🤔

• hm? odkiaľ vieš priezvisko? 😬 jáj ja pakoš, veď oznamko mám v albume 😃 no a ty žiaden nemáš .... ako to?

• domi - kukala som dankin album 😃
    dany - co ja viem, mam vsetko okolo svadby v jednej zlozke na kluci, a nejak sa mi nechcelo pripadavat fotky aj sem . . . 😬

• dany dakujem za nechcene objasnenie zahady okolo tvojho priezviska 😃 😃

• a nemáš brata Juraja? 😃

• mám len Miroslava ale brata Juraja nemám ani v rodine nik taký nie je .... nejako sa tomu vyhýbame 😃

• heeeeej fakt kraasne priezvisko 🙂

• keď som bola malá tak som sa za to priezvisko hanbila, ale keď som dospela, tak sa mi zapáčilo a teraz oň prídem o také pekné 😢

• aleeeee sak budes mat tiez rovnako krasne 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Mam bohate skusenosti s fotenim svadieb a inych udalosti. Nevahajte ma kontaktovat, a informovat sa o cenovej ponuke. 🙂 Pracujem po celom Slovensku.