Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
v podpalubi ani nie, mozno tak na hornej palube pri bazene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby ... ja kým niečo napíšem, popritom niečo porobím tak potom sú moje reakcie trošku oneskorené :-D a vyzerá že nechápem :-) no to k tomu, o tom zastávaní domikinom ;-) a pekný dník aj Vám pracantom či radšej "akožepracantom" :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rad, nepotesila by ma ziadna vzbura na tejto nasej lodi :-D :-D
Odpovedať
jasne, kapitan!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som rada, ze sa plnia moje rozkazy x-) x-) x-) co kedy idete ten oblek skusat? nechavate to na weekend?
Odpovedať
a ze ja mam sklerozu :-D zajtra ideme do SC, a dufam ze nielen skusat, ale aj kupovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej a si to uz hovorila akoze mne? lebo ja si nepamatam, ale to bude asi tou chripkou 8-( 8-(
Odpovedať
ozaj, v pondelok mam dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! teším sa - 4 dni doma :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej to mas super, ja by som taky brala, ale asi nemozem,aj moj drahy mi zadrel ze ma volno a ja nemozem len tak zo dna na den poziadat o volno :-( :-( :-(
Odpovedať
hej hej, tebe som to hovorila :-D strana 293 ;-) ale sak ked poziadas este dnes alebo zajtra? my si nebereme volno, ked nema aj ten druhy . . . =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som zabudla :-D :-D :-D hmmm....neviem, a ani neviem ci majka pride do robotky...mozno si zober poldna, nech si predsa nejaku dovo este usetrim ;-) sak ale ja neviem co ho to napadlo :-(
Odpovedať
ja mam sice dovolenky jak šafranu, ale neodolala som . . . ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja este uvidim ;-)
Odpovedať
ved volaco vymysli, ked uz teda bude aj manželik doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kopnite ma! ja dnes robím do pol piatej ]-( zabudla som že je streda a tým pádom dlhší deň .. .ešteže som sa zbadala skôr ako som odišla a šéfovi povedala dovi ... by sa na mňa kukal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ved hej dany - leti ti jeden kopanec :-D :-D :-D ale len z priatelstva ;-) ;-)
Odpovedať
no pekne dany :-D tusim mozeme založit klub sklerotikov :-D inac mne sa tiez stalo nieco podobne - este som len nastupila do novej roboty, a neviem preco som si myslela, ze koncim o pol piatej a nie o piatej . . . tak som isla o pol za sefom, ze teda ja idem, a pozeral sa na mna nejak divno . . . a mne az v aute cestou domov trklo, ze kolko je hodin :-N
Odpovedať
Profilova fotka
domi - to si ho akoze trenovala dopredu, ze ty tam urcite nebudes sediet do piatej :-D :-D :-D
Odpovedať
domi - to uz tak podvedome asi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D chi .... to je sranda - tak nie som sama ;-)
Odpovedať
ozaj dany, pekné slovenské priezvisko máš :-D ale už len dva týždne . . . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - myslela som si :-D a odkial poznas dankine priezvisko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm? odkiaľ vieš priezvisko? :-N jáj ja pakoš, veď oznamko mám v albume :-D no a ty žiaden nemáš .... ako to?
Odpovedať
domi - kukala som dankin album :-D dany - co ja viem, mam vsetko okolo svadby v jednej zlozke na kluci, a nejak sa mi nechcelo pripadavat fotky aj sem . . . :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dany dakujem za nechcene objasnenie zahady okolo tvojho priezviska :-D :-D
Odpovedať
a nemáš brata Juraja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mám len Miroslava ale brata Juraja nemám ani v rodine nik taký nie je .... nejako sa tomu vyhýbame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeej fakt kraasne priezvisko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
keď som bola malá tak som sa za to priezvisko hanbila, ale keď som dospela, tak sa mi zapáčilo a teraz oň prídem o také pekné ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeee sak budes mat tiez rovnako krasne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?