Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dany cauuuuuuu 🙂

• dany čaf, pekný zvyšok dňa, a mala by si poctivo trénovať ten pohľad 😃

• domi - ale obcas chodia, sice vacsina sa ohlasi dopredu, ale nie vsetci su taki . . . kašlem na to, padam uz aj ja, mam tu v krabici tie hračky pre mačaka, uz sa tesim jak ho nebudu vobec iritovat 😛

• Sponzor fóra
  • dobre domci...mas dovolene opustit palubu 😮
    pekny den zelam 🙂

• jej dakujem, tak teda padam, keby nieco, odvolam sa na teba - ze ved kapitan ma uvolnil zo sluzby 😃 😃 😃

vidime sa rano 😉

• hehehe mozes, sak mna ale nikto nepozna...som neznamy 😃 😃 😃
    ok, tak zitra

• Dobré ránko vospolok 😃

• ajojky domi 😃
    som prisla pozdravit a hned sa aj porucam, mam zo sebou knizku, ktoru musim docit, lebo...

• ahoj 😃

a ja že máš toľko roboty 😉

• 😃 😃 😃 😃 😃

• ahojte krásne ránko --- 😎

loď sa ešte nepotopila ? kde je kapitán? a kormidelník?

no tak ja fičím tiež ta het - v práci otras...darmo im budem vysvetľovať, že na lodi ma potrebujú ... musím makať v robote 😠

tak čauteeeeee a dobrý vietor do plachiet 😉

• kapitán fuč, námorník Danka tiež . . . toto je ale morálka dnes 😛

• caute babulky....som to konecne dorazilo...nedalo sa mi inak....bola to posledna cast tak som to chcela mat rychlo za sebou aby som vedela ako to dopadne 😃 😃 😃

ste tu este?

• bre ranko baby 🙂 konecne je tu opat piatok...taaaaaaaak sa tesim 😵 😵

• zdravím posádku!!!!!!!!!!!!!! 😃

resumé nášho včerajšieho nákupu:

- oblek pre ženícha - 0 x
    - krabička na obrúčky, do ktorej sa obrúčky nezmestia - 1 x

😉

• Sponzor fóra
  • nazdar namornik 😃 😃 😃

to som ti ale dala na prd tip 😞 😞 😞

• no čaf kapitan, dufam ze dnes nebudes v kajute cely den citat 😃
    ale ne, tip bol dobry, ale mali tam zrovna ten strih, co mojmu nesedi . . . neva, v pondelok mame tu dofcu, a ideme este skusit TT . . .

čo noveho?

• nebooooooooj vcera som dorazila uz poslednu cast tej sagy 😃 😃 😃 takze uz bude klud 😉
    nooo ja som bola fakt presvedcena ze tam urcite daco kupite, lebo hovorim, ked si tam moj manzel zohnal daco na sebe, tak mal by aj ten tvoj, a vidis... 😐

nove? asi nist, len ze sa neskutocne tesim na vikend a tak.... sa mas ze predlzeny vikend 😛 ....inak moj drahy si zo mna robil srandu ze ma dovo ten jeden den, ze sak ja som len srandoval 😠

• vidis, iny chlap, iny strih 😃

aj ja sa uz tesim na vikend, aj ked ma byt samozrejme zas ten klasicky ako vzdy - ortut pojde zas dole . . . 😛

a manzelicek si robi srandu z vaznych veci jak je dovolenka, no teda 😉

• 😃 😃 😃
    no jo sak to by nebol weekend keby sa trosku neochladilo a neprsalo by 😠
    si predstav ....som ho skoro pretrhla 😮

• a ja som sa bala, ze ked sa budem vydavat bude 35 v tieni, ale jak sledujem vikendy, asi sa toho bat nemusim 😃
    ale zas na druhej strane zakony schvalnosti funguju dokonale, tak neviem 😛

• ved to teraz si tym pocasim nemoze byt clovek vobec isti 😒 ....domi ale ved vy to mate za cca 2 tyzdne bohvie ako bude, hlavne nech neprsi a neni mega teplo 😉

• sak to 😞

a hlavne bez toho pršania by sme sa zaobišli . . . tento týžden som volala s fotografom, ze co mame doniesť na fotenie a tak, a on ze hlavne seba, skoromanžela a pekné počasie 😃

• nemboj vsetko dopadne dobre....pocasie bude musiet posluchat 😮
    tusim vsetci ujovia fotaci hovoria to iste 😃 ...ten nas nam este pridal usmevy 😛 😛

• a ten moj ze kyticu a obrucky, ale to zas nejsom padla na hlavu, aby som zabudla 😃

povedala som mu, ze donesieme hlavne to pocasie, lebo stale mam averziu voci foteniu vo vnutri 😒

• no sak jasne, ved to je samozrejmost 😃 😃
    tomu rozumiem, ale urcite nic take nebude potrebne 😉

• ty a tvoj optimizmus 😃

ozaj, mali ste fotografa aj v kostole? ja ho tam nechcem, a mame zas toto sadlo na nos, furt do mna rype, ze preco a musi tam byt . . . 😦

• 😛 😛 😛 😛 😛
    hej mali.... a preco ho tam ty nechces, ak sa smiem spytat?

• co ja viem, za prve nam povedal, ze fotky z kostola castokrat za moc nestoja (zle svetlo ci co) a za druhe budem mat dost nervov sama zo seba, a nepotrebujem aby tam este niekto pobehoval . . .

co ja viem, nechcem ho tam 😛

• jasne, sak ako chces, ja si moc nepamatam ze by mi to dajako vadilo 😐 ale je to kazdeho osobna volba 😉

a inak dufam, ze trosku optimizmu prenesem aj na teba 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk