Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooo - dakujem velmi moc, uz su v albume..ale aj tak ste ich uz skoro vsetky videli 😃

• luci, nemas za co. 🙂
    jika, ze dost 😃

• jikus-a kdeeeeeeeeeeeeeee????? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ivka-nooooooo...snazim sa,ale s poslednej dobe sa mi nie velmi dari...stale som hladna...hroza...uz som kilo pribrala...a to som chcela do svadby min.3 kg zhodit

• lenti - nooo boky mi zostali 😉

• lenti, neboj nic. tesne pred svadbou to asi pojde dole. segra teraz schudla vsetky kila, co nabrala v tehotenstve. musim si samusa poziciat, nech to aj zo mna zlezie 😃 😃 😃

• lenti do maja este zhodis , i ja chcem drzat delenu od maja

• lenti - drzim palceky 🙂

• jika, ked teba je dost tak mna si nevidela nazivo 😃 zo mna by mohli byt aj dve

• jaaaaaaaaaj babule,bodaj by ste mali pravdu....lebo ak to takto pojde dalej,do maja dalsich 5kg priberiem 😠

• jikus-dakujeeeeeeeeem 🙂

• drahy je zlaty - prave mi povedal, ze mi nakupil nove zasoby cokolady - takze z tych dvoch kil uz asi nic nebude 😃

• jika 😃 pekne od neho 😃

• jeho problem - nebude mat chuducku nevestu 😃 😃 😃

• co zas riesite - diety? jaaaaj, ja mam taku chut na sladke, ze si asi urobim pudincek cokoladovy, s piskotkami 😬

• Sponzor fóra
  • jani-mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😛

• ja papam chrom a uz na sladke vobec nemam chut...a to ja som fakt musela vzdy vecer do seba nieco hodit, uz len nech je pekne a dam sa aj do pohybu 😎

• ja som si prave dala merci, co matisek dostal od nasich. no fuj 😠

• no mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😛 😃

• ja som dnes v bude skoro skolabovala - ako som isla na skusku, tak mi srdce bilo ako dive - som najprv myslela, ze jaka ja nervozna, az potom som zistila, ze som dva dni poriadne nejedla, v noci som spala dve hodiny a dnes bola len na redbulle - ale prezila som - chuuuda moj organizmus

• jika, jejda. poriadne spi a papaj. matis mi tak odkvecol nedavno

• jika - aj mne sa to sem-tam stava 🙂 dnes napr. ked ma drahy o 20h vyzdvihol po pohovore, tak ma zacala dost boliet hlava a potom som si uvedomila, ze som dnes vooooobec nic nepila, tak som do seba hrkla pol litrovu miner. hned a bolo lepsie

• ooo - uz sa tu nacpavam - drahy mi tu kraja jablcko a ja ho zajedam cokoladou 😃

• dala by som si jabko 🙂

• ja v robote strasne malicko vypijem, ale zase to dobehnem doma 😃

• jika - mnaaam cokolada... aj ja by som si dala, keby sme doma daku mali.... teda mame, daku jogurtovu, uz polroka otvorenu, lebo mi nechuti

• baby idem relaxovat do vanicky - papa

• jani a este je dobra? 😃
    jika, papa

• ooo -. ona nebola dobra ani ked bola nova lebo je jogurtova 😃 ale tak ked je velmi zle a nechce sa mi robit pudincek, tak si z nej dam kocku.... a minule som jedla cokoladu na varenie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov