Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • inak baby poviem vam vonku je riadny hic 😒 ....som musela aj klimu pustit v robotke

• uf - domika fornetky? chi ... tvoje obľúbené jedlo mylím, že?

domi - tééééda to je ako z hororu 🤔 no ja svokru nebudem mať , Peťkova mamina zomrela ešte pred 11 rokmi ale budem mať takú skorosvokru 😃 svokrovu priateľku - s ňou sa dá dakedy 😉

• dany- v poslednej dobe hej, hlavne ked tu nemam kolegynku, lebo samej sa mi nechce chodit obhanat jedlo daleko 😉

• Sponzor fóra
  • dany - ja zatiaľ nemôžem povedať ani jedno krivé slovo, tak dúfam, že sa to po svadbe nezmení . . . 😛

domi - ani nehovor, ja som trochu vetrala, ale len co som pustila teply vzduch dovnutra 😒
    ked pustim klimu, nebudem zas vidiet, strasne mi vadi na oci . . . asi to nejak musim prezit 😉

• domi - my mame vacsinou viac menej stale otvorene okna, len ked sa to uz naozaj neda vydrzat pustame klimu a dnes je ten den 😃

• cez vikend sa schladime 😠

• 😒 😒 😒 neviem ci sa mam tesit alebo plakat 😠 😠

• no u nás keby sa dalo, tak ja by som vyhodila celú stenu na ulicu, aby tu poriadne fúkalo ... lebo to je strach a hrôza s tým vzduchom

• dany a vy nemate klimu ci co?

• dany - fukanie, smrt mojim ociam 😞

• no my máme takú tú klímu pre obyčajných - ventilátor 😃

tiež to neznášam keď sedím v prievane ale jednoducho sa niekedy nedá vydržať, keď ti vôbec necirkuluje vzduch

• to poznam, a dneska je fakt na skapanie . . . uz sa tesim na megarozpalene auto 😛
    zase sa popalim o volant 😦

• dany - sak ale aspon daco, lebo dnes je hnusne dusno 😠

• kapitán, na lodi upadá morálka . . . 😎

• vidim vidim namornik, treba to trosku rozpumpovat 😃

• Sponzor fóra
  • boze ta klima ma desne dusi, mam taky suchy kasel z nej 😒 , ale vydrzim, nebudem sa tu dusit predsa teplom z vonka 😃

• ja uz som tiez zapla, aj ked kmitam ocami jak odusu, lebo mi ich strasne vysusuje . . . vcera sme boli v Lidli, a to sa mi uz dlho nestalo - sme odtial vysli von, no jak keby som facku dostala 😛
    mali tam klimu nastavenu mozno tak na 18 C 😐

• kedy ide Jack Sparrow na poštu dneska? 😃

• to neznasam, sak ved to je chore, to vobec neprospieva organizmu, ale zjavne to si nikto neuvedomuje 😠 😠 to iste aj klima v aute uplne na minimum, to ma vie riadne nakakat 😦

• aleeeee asi nejde, mam len dva listy 😐

• ved aj tie treba poslať, nie? 😉

ja sa občas na toho mojho v aute aj jedujem, ked ta klimu na maximum, ja by som furt len uberala . . . a potom pistim ze ma setko boli . . . 😃

• ozaj, uz mate plany na vikend?

• noooo sak ved este uvidim 🙂
    takze ty takto moja mila, ja ze mame na tu klimu rovnaky nazor 😛 😛

• uz mame, neboj 😃 poucila som sa 😉

• sak preto, lebo by bolo s tebou zle nedobre 😮

• poslušne hlásim, že ukončujem svoju činnosť na palube pre dnešný deň a víkend ....

prajem príjemný víkend kapitánovi a filoménke taktiež aj príjemnú dovču 🙂

• svata pravda 😃

tak vies jak sa hovorí, mudri sa ucia na cudzich chybas, a sprosti na svojich 😃

• cudzich chybach 😃

• dany - mas moje povolenie 😉
    a aj tebe kraaaaaaaaaaasny vikend 😵 😵 😵

• dany ty si tomu dneska ale dala 😃

nabuduce povinne poumyvas hornu palubu 😉

krasny vikend prajem!!!!!!!!!!!!!!!

F.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov