Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čo? umývať? zničím si svoju manikúru :-| :-p :-p :-p :-p ani náhodou ....
Odpovedať
Profilova fotka
dany - neodvravaj vyssiemu namornikovi ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
ja myslim ze mozeme dany odpustit, ved jak by o dva tyzdne vyzeral namornik na svadbe so znicenou manikurou? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dobre, to je pravda ....to si nechcem zobrat na zodpovednost ;-)
Odpovedať
este by ti potom chodili vyhrazne smsky zo ziliny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda ne....musim to zastavit hned na zaciatku :-D :-D
Odpovedať
ozaj, ja idem na manikuru 11-teho, a som zvedava, este som v zivote nebola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej spominala si uz :-) ...neboj zvladas a kam sa chystas?
Odpovedať
ved jasne, len si to neviem predstavit - napriklad ani neviem, kolko to trva ;-) idem k jednej babe do Modry, je to sesternicina známa, a ona si ju chváli, tak musím vyskúšať :-)
Odpovedať
a pozeram ze sa tu riesia mená detí - ja mám vybraté tuším už od puberty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako komu by som povedala, mne kamoska urobi nove nechty za cca 1,5 hodky a dorabku stiha aj za hodku a to normalnym tempom...ziadne nahananie ;-) ved jasne...ked ju ma niekto overenu nie je nad cim rozmyslat... kde sa riesia? som si nevsimla :-N ....no tak hod do placu :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
riešia to české kolegyne :-D no my budeme mať Adama a Ninu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som to nasla x-) pjekne mena ;-)
Odpovedať
mne sa strasne pacia kratke, a take, ktorym nemozes nadavat :-D asi vies o com hovorim :-p vy ste este asi nerozmyslali, ci hej?
Odpovedať
Profilova fotka
kratke su prakticke... hmmm....no ja som kedysi chcela iba Emmu s dvomi M, teraz sa mi paci aj Sofia a aj Masa...mozno povies ze Masa, ale mne sa tak strasne paci, len skoda ze neni v kalendari nasom :-| a pre chlapca asi Jakub alebo Filip
Odpovedať
Filip je u nas v hre v pripade dvoch chalanov :-D Masa mi znie tak rusky, ale ruské mená su pekne :-) a este pre babu sa mi pacia skoro vsetky na L - Laura, Linda, Lucia . . . boze, sak ja nevyberem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
masa je ruske, ale neviem preco ale fakt sa mi paci :-| ale isto viem, ze moje decka nebudu mat dve krstne mena, to sa mi teda vobec , ale vobec nepaci ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale si myslim, ze meno sa bude lepsie vyberat ked to babo uvidis a pak budes vediet, ktore meno je to prave orechove :-)
Odpovedať
no to sa nepaci ani mne, potom v tom decka maju chaos, jak sa vlastne volaju :-| minule som citala, jak sa nejakej Kollarovej milenke naposledy narodilo dieťa, vola sa Šimon Heliodor :-D :-D :-D
Odpovedať
inac aj my mame tusim teraz dost modne meno :-D ked som chodila do skoly, bola som vacsinou jedina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne ....ja som zasadne proti :-o no tak to hej, to je meno :-D :-D
Odpovedať
aj ja si myslim, ze sa rozhodnem, az ked ho uvidim . . . mozno bude vyzerať jak Cyril, a nie Adam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj ja to tak sledujem, poznam jednych ktori maju dceru dominiku a syna dominika :-D :-D no snad na cyrila sa podobat nebude =-)
Odpovedať
a kamoška mi raz hovorila, ze bola u deckej lekarky, a v cakarni bola ista nasa tmavsia spoluobcianka s dvomi dcerami, jedna sa volala Madona a druha Esmeralda :-D ale zas oni sa nad tym ani nepozastavuju ;-)
Odpovedať
ja by som po sebe meno urcite nedala . . . najprv sa mi strasne nepacilo, teraz som uz zmierena - aj ked vybuchujem, ked mi niekto povie Veronika 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ze ma to ani neprekvapuje....presne ako si povedala, im je to jedno, meno jak meno :-D :-D
Odpovedať
hlavne nech mozu dat co najviac mien :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na tom podobne, nechcem aby sa moja dcera volala ako ja, v tom mam na 100% jasno
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, sak asi cim viac mien tak tym viac titulov asi alebo tak nejako :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?