Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok poviem, a dam urcite vediet ;-)
Odpovedať
dakujem ;-) jak zacne september, zacina sa v mojej polke rodiny narodeninovy a meninovy kolotoc . . . :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domci - som s nou teraz volala, hovorila ze nie je problem, len nevie ci dovtedy budu ruze schopne vydrzat , lebo novy tovar pride az v sobotu, sa chcem spytat ze ci to potrebujes vediet teraz na 100% alebo to staci povedzme ked ti to poviem v piatok rano?
Odpovedať
jasne v piatok staci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok sme dohodnute ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - tak si spomen vzdy na nas :-D :-D :-D
Odpovedať
mam vas po ceste, takze neni problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe dakujeme, ale neber to prosim ta jak nejake dohadzovanie :-N :-N :-(
Odpovedať
dneska som akurat voĺala kvetinarke, a ona sa ma pyta, a tu kyticu si chcela previsnutu alebo gulatu? No mna skoro oslahlo, to by sa ma ako ani neopytala??? 8-( Ze ona uz zabudla :-p Tak som jej osviezila pamat ;-)
Odpovedať
domi jake dohadzovanie, sak ja som sa pytala prva :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
boooze to potesi ]-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
noooo sak ale musim to upresnit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak snad ma v sobotu rano neprepadne pocit pri pohlade na kyticu ze preboha to co je :-N Budem jej verit, ze to urobi tak ako som chcela ;-)
Odpovedať
a robi/pripadne bude robiť mama aj v sobotu?
Odpovedať
Profilova fotka
to ako teraz myslis tu kvetinarku??? s tou kyticou =-) mama ma aj v sobotu otvorene ;-)
Odpovedať
ja ta pletiem, sorry :-D ja len ze jak som pisala, zacina nam gratulacna sezona, tak preto sa pytam na sobotu, ze keby ideme smerom k nasim, by sa dalo skocit rovno k vam pre nejaku peknu kyticu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne toto chapem :-D len som sa pytala na tvoj pripevok o 14 52 :-D :-D :-D
Odpovedať
no jasne, myslela som kvetinarku :-D lebo ja ju nepoznam, je to znama maminej kamosky, a nevime ako co robi, tak som zvedava . . . inak zlata baba, dufam ze bude kytka ok a ze tulipany nezdechnu predcasne :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok dakujem za ujasnenie x-) x-) x-) ....ale snad to nepototo a kyticka bude jak z rozpravky ;-)
Odpovedať
dufam, a ak nie, svet sa tocit neprestane ;-) tento tyzden cakam na krizik, este stale nemame na co prisahat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne, ale bude to ok uvidis :-) .... a odkial si krizik objednavala? my sme dostali od sesterky
Odpovedať
najprv z devocionalia.eu, ale tam mi tvrdili, že križik poslali, no na poste nebol, tak neviem . . . ani sa mi odtial neozyvaju a neodpovedaju na maily, tak som objednala na benedetto.sk, uz som ho aj zaplatila a tento tyzden ma prist, tak dufam ze aj pride ;-) Pokial viem, nam sa ho nikto darovat nechysta :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aha, to mi nist nehovori :-| ale sak krizik dostanete v hociktorych krestanskych potrebach alebo pripadne vam aj v kostole nejaky daju na prisahu ;-) tak to je na prd, ja som hned sesterke povedala, ze ma na starosti zaobstarat krizik :-D :-D
Odpovedať
no praveze my tu v okoli nemame nic, to by som musela cestovat neviem kam, a na to nemam cas :-N a v kostole nam nedaju, pan farar hned tvrdil, ze by rad poskytol, ale nema :-( nisto, snad nejaky uz pride ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved jo....chapem setris si cas a hlavne nervy x-) x-) x-)
Odpovedať
hej hej, oboje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
plne s tebou suhlasim, treba sa setrit uz v takomto mladom veku :-D
Odpovedať
ako by to potom na starobu vyzeralo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi to si radsej ani predstavit necem :-p :-p
Odpovedať
:-D ozaj, kam zmizla tvoja kolegynka? Poctivo maka? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?