Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ok poviem, a dam urcite vediet 😉

• dakujem 😉 jak zacne september, zacina sa v mojej polke rodiny narodeninovy a meninovy kolotoc . . . 😛

• domci - som s nou teraz volala, hovorila ze nie je problem, len nevie ci dovtedy budu ruze schopne vydrzat , lebo novy tovar pride az v sobotu, sa chcem spytat ze ci to potrebujes vediet teraz na 100% alebo to staci povedzme ked ti to poviem v piatok rano?

• Sponzor fóra
  • jasne v piatok staci 😉

• ok sme dohodnute 😉

• domi - tak si spomen vzdy na nas 😃 😃 😃

• mam vas po ceste, takze neni problem 🙂

• hehehe dakujeme, ale neber to prosim ta jak nejake dohadzovanie 😬 😬 😞

• dneska som akurat voĺala kvetinarke, a ona sa ma pyta, a tu kyticu si chcela previsnutu alebo gulatu? No mna skoro oslahlo, to by sa ma ako ani neopytala??? 😦
    Ze ona uz zabudla 😛 Tak som jej osviezila pamat 😉

• domi jake dohadzovanie, sak ja som sa pytala prva 😃 😉

• boooze to potesi 😠 😒

• noooo sak ale musim to upresnit 🙂

• tak snad ma v sobotu rano neprepadne pocit pri pohlade na kyticu ze preboha to co je 😬
    Budem jej verit, ze to urobi tak ako som chcela 😉

• a robi/pripadne bude robiť mama aj v sobotu?

• to ako teraz myslis tu kvetinarku??? s tou kyticou 🤔
    mama ma aj v sobotu otvorene 😉

• Sponzor fóra
  • ja ta pletiem, sorry 😃 ja len ze jak som pisala, zacina nam gratulacna sezona, tak preto sa pytam na sobotu, ze keby ideme smerom k nasim, by sa dalo skocit rovno k vam pre nejaku peknu kyticu 😉

• jasne toto chapem 😃
    len som sa pytala na tvoj pripevok o 14 52 😃 😃 😃

• no jasne, myslela som kvetinarku 😃 lebo ja ju nepoznam, je to znama maminej kamosky, a nevime ako co robi, tak som zvedava . . . inak zlata baba, dufam ze bude kytka ok a ze tulipany nezdechnu predcasne 😛 😉

• ok dakujem za ujasnenie 😵 😵 😵 ....ale snad to nepototo a kyticka bude jak z rozpravky 😉

• dufam, a ak nie, svet sa tocit neprestane 😉 tento tyzden cakam na krizik, este stale nemame na co prisahat 😬

• sak jasne, ale bude to ok uvidis 🙂 .... a odkial si krizik objednavala? my sme dostali od sesterky

• najprv z devocionalia.eu, ale tam mi tvrdili, že križik poslali, no na poste nebol, tak neviem . . . ani sa mi odtial neozyvaju a neodpovedaju na maily, tak som objednala na benedetto.sk, uz som ho aj zaplatila a tento tyzden ma prist, tak dufam ze aj pride 😉
    Pokial viem, nam sa ho nikto darovat nechysta 😛

• aha, to mi nist nehovori 😐 ale sak krizik dostanete v hociktorych krestanskych potrebach alebo pripadne vam aj v kostole nejaky daju na prisahu 😉
    tak to je na prd, ja som hned sesterke povedala, ze ma na starosti zaobstarat krizik 😃 😃

• no praveze my tu v okoli nemame nic, to by som musela cestovat neviem kam, a na to nemam cas 😬
    a v kostole nam nedaju, pan farar hned tvrdil, ze by rad poskytol, ale nema 😞
    nisto, snad nejaky uz pride 😉

• no ved jo....chapem setris si cas a hlavne nervy 😵 😵 😵

• hej hej, oboje 😉

• plne s tebou suhlasim, treba sa setrit uz v takomto mladom veku 😃

• ako by to potom na starobu vyzeralo 😃

• hihihi to si radsej ani predstavit necem 😛 😛

• 😃 ozaj, kam zmizla tvoja kolegynka? Poctivo maka? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov