Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau peti :-) zase nic nerobis? (ako aj my?) :-D
Odpovedať
robim...tvarim sa,ze robim :-D :-D :-D a este sa tesim na obed :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre tak ja pockam a odpadnem az pak :-D :-D :-D a co ako? kde si sa tolko flakala? :-p :-p
Odpovedať
ja sa nikde naflakam.... :-D :-D len som sa sem nazapajala :-D :-D Majka, ti isto povedala ak nie, tak vysvetli teraz ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha, uz chapem ;-) pjepac :-N ale super ze si sa pripojila, sa taaaaaaak tesim x-) x-) x-)
Odpovedať
aj ja sa tesim :-D :-D :-D ako sa mate??? Majusak,ako oslava narodenin??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vsakovako, ale dobre celkom sefuldu uz mas v robotke??
Odpovedať
Profilova fotka
ziadna oslava nembola. bude az cez vikend :-D
Odpovedať
jasneee,uz je tu.... :-) :-) jaaaaj, tak poradno oslavte :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nuda skoncila , sa tesis co? jaaaaaaj u nas ta nuda pretrvala, ale ja sa nestazujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti, oslavime. kamos kolauduju, tak ideme k nemu, tak aj to sa bude zapijat :-D
Odpovedať
este veeelmo neskoncila,taak som zvedava,kedy to "udrie".. :)) a kde kolajduju,hmmm??? jeemine, tuto to je zase horsie pri tom metre...desneee....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
peti ani nehovor, rano sme cestovali popri metre cca 45 min do ba ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti, v hamuliakove. velmi krasny domcek, kusok od dunaja. tam by som hned isla. :-)
Odpovedať
hmmmm, otrasneee... fakt.... a oni zacnu este nieco robit na seneckej, na zaciatku roka - jak nenormalni... :)) taak naberaj inspiraciu pre vas domcok :))
Odpovedať
Profilova fotka
hej sak ale ludia tam jazdia jak pokakani a pritom to do cesty vobec nezasahuje, ale to jeden debil leti pak skoci neskoro na brzdu a pak sa vezu na tom vsetci :-S
Odpovedať
nooo otrasneee... a to tam budu bohvie kolko robit... ja som vcera isla radsej o6:20 z domu a dnes som isla na most pri bratislave, metro som ani skusat radsej nesla... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, no my chodime tak o tej 7 15 zo sc, ale sak hovorim aj tak je zapcha, vcera sme isli rovno cez ciernu vodu, lebo k metru to stalo uz od kruhacu v bernolakove ]-(
Odpovedať
noo to je zla hodina... ]-( ]-( ]-( na toto nemam nervy...
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ale ja nebudem chodit skor, ked aj tak je mi to v robotke prd platne ]-( ]-( ja taky ne...som sa dnes uplne opustila
Odpovedať
Profilova fotka
peti frcime na obed, pa zatial :-)
Odpovedať
nooo mne sa nastastie hodiny pocitaju,ked pridem na siedmu..... takze skusim zajtra vypadnut o tretej domov... snad nebude zle pocko... :-) :-)
Odpovedať
dobru chut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hallooo som spat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co to je? nejaky klud, nie? =-)
Odpovedať
aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ze si sa tu aj ukazala domi, kde si sa podela?? :-D
Odpovedať
ani nemusis trikrat hadat, a urcite budes vediet domi ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj skusim, prisiel pan najvyssi :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?