Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no a keby len jeden 😛 😃

• jezis ty ich mas viac??? 🤔

• jasne, viac firiem, viac konatelov 😛 a ti su tiez obcas otravni 😉

• Sponzor fóra
  • aha takto to je....no to verim, mne staci jeden on je rovno aj za 3 dalsich 😃 😃 😃

• verim 😃

• 😉 😉 😉 😉 😉

• 3 sefov by som nezvladala 😃

• ci kolko ich je 😃 😃 😃

• a ja dodam ze takych ako je ten nas 😃 😃 😃

• tak zasa ale viac tu nie su ako su, tak to nie je az take hrozne 😉

• tak to ano, v tomto mas jeden plusovy bod navyse 😛

• iba jeden??? 😃

• dobre tak dva 😃 😃

• dakujem pekne 😃
    akurat mi volali zo salonu, ze ci mozem zajtra prist na skusku - zajtra idem tej kozmeticke, neviem ci by mi preslo u sefa to aj to . . . takze idem v utorok, no som zvedava, sak dovtedy nestiham ani schudnut 😛 😃

• nemas zaco 😉
    no jo, sak nahod nejaku drasticku dietu 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ze iba chlieb a vodu 😮

• fuha, no to by moja slaba pevna vôla nezvladla ani nahodou 😃
    ale dobry tip, normalne nad tym zacinam uvazovat . . .

• no ja takisto, som si uz parkrat povedala, ze si dam taky ocistny den,ale este ani raz sa mi to nepodarilo zrealizovat 😒 ....snad raz sa to podari 😃

• mne sa niekedy aj podari taky den, ze nejem blbosti, ale to len vynimocne . . . Ja som napriklad dva roky nejedla maso (takto spatne si to uz ani neviem dobre predstavit), ale bez sladkosti by som umrela 😃
    no bohuzial 😛

• ja zase nejem ine maso ako kuracie, prosto mi nechuti a sladkosti to je moja osobna droga 😵 😵 😵 😵 bez nich by bol moj jedalnicek neuplny a na nist 😃

• ved to, som na tom podobne 😃 keby to všetko nebolo také dobré 😛

• ešte k meninám som dostala takú tú veľkú Milku, nechala som si ju načnutú v chladničke, ja som ti ju sama zožrala za tri dni 😛 keby ten môj videl, koľko otváram chladničku, to by bola prednáška o úspore 😃

• hehehe...myslim ze sladkosti su slabostou viacerich 😉
    ani nehovor, ja tiez len ze si trosku odtrhnem a vzdy to skonci tak, ze zjem celu cokosku 😬

• to hej, ved skoro vsetkych 😃 ked som este byvala u nasich, na sladke sme boli vsetci, a oco hovoril zo srandy, ze je to u nas jak v dome u supov 😃 😃 😃 všetko hneď zmizlo 😎

• pozname, u nas je na toto macher starsi brat, to ked sa zahadne stati nejaka cokoska, vsetci viem kam nedobrovolne odisla na vecnost 😃 😃 😃

• možno vám tajne chodí na sladkosti Eduško a brat je v tom nevinne 😃

• neee edik neni na sladke, on ma rad maso 😮

• aha, lebo náš zožere všetko, a sladké mu tiež chutí 😉 to aby zapadol do rodiny potvora 😃

• ale sak zozrat by to zozral to sa nebojim ze ne

• sak jasnacka, co by nezral, ked je to dobre 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov