Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no v 14-15 som teda ja po diskotekach nechodila 😃 😃 😃
    taak to mnohe vysvetluje, ze preco si uz teda stastne vydata,ked si zacinala takto skoro 😃

• ja uz som potom pomaly v dochodku 😃

• no vidis, ale my sme boli ina generacia 😉 ....ale teraz neviem ci to bolo na osoh alebo na skodu 😐
    ved to...sak my sme spolu skoro 6 rokov, 31.12. mame vyrocie 😉

• Sponzor fóra
  • ja som zacala na disco chodit asi v 16? a chodila som tam az do mojich cca 25? a teraz uz len tak raz za 100 rokov zbehneme. ale doma si tancujeme niekedy. 🙂

• taaak to este uvidis ci to bolo na osoh alebo na skodu 😃

• ale peti neprehanas to trosku? ze v dochodku 😃 😃 😃 sak si v tom najlepsom veku 😵 😵 😵

• ja som rada, ze som sa dobre vyblbla, kym som bola mlada 😃

• noooo ja som na diskoteky ako pubertiacka nechodila, my sme skor uprednostnovali mesto, krcmy a taaak... aa teraz obcas zaajdeme 😃

• peti - 😃 😃 😃 😃
    maji - to aj ja trsam doma o 100- 600, tam je to najistejsie 🙂

• peti - my si teraz chodime viac len niekam sadnut, ako trsat

• no ja ale nechcem tym povedat, ze som bola ukratena alebo daco, proste hold takto pokracovalo moje mladi a ja som spokojna 😉

• 😃 😃 😃 jaaaaj, ale proste tak to vtipne znie,ked si povies, ze "tvoje mladi"... 😃 😃

nooo my teraz ideme, ze aj aj.... aj sadnut aj trsat, alebo len sadnut 😉

• peti a kam chodite trsat?

• hmmm, vacsinou casey....aale teraz tam dlllllllllho nepojdem 😠

• no jo sak, a co mam povedat ze dospievanie? 😃 😃 😃 😃 sak to je desne slovo 😶
    ja si tiez radsej idem sadnut bud na kafco alebo sa ist dakde dobre najest 🙂

• Sponzor fóra
  • nooo to ja taky tak.. radsej uz len dobre jedlo 😃 😃

• peti - preco? ja som tam este nikdy nebola. mne sa strasne paci v sparxe. 🙂

• tam som zase ja nikdy nebola 😎
    maam tam vela nie prave dobrych spomienok, isto chaapete 😠 😞 😞

• aleeeee sak radsej sa dobre najest, sak ked je clovek najedeny je aj pokojny a mily 😃 tot vlasntna skusenost 😎
    a preco ne casey?

• my sme volakedy chodili do coyote, ale tam to potom posrali, ze mali otvorene podla toho, kolko ludi bolo 😠

• peti - jasan 😞
    maji - sparx je niekde nad nivami ci ne? 😐

• tam som bola iba raz a stacilo mi 🙂 🙂 teraz vazne uz prevazuje len taka kavicka 😃 😃
    mne nerobi alkohol dobre a ja skoro nikdy nepijem... mozno tak max dva-tri krat do roka 🙂

• peti - ja taky tak s tym alkoholom, ja som taka dzusikova 😃 😃 😃

• domi - je to kusok od niv
    peti - ja si dam tiez tak maximalne nejake lepidlo sladke alebo pivko

• ja som bola v casey asi pred dvoma tyzdnami a nebolo mi tam dobre...nemohla som tam dychat...normalne ako z filmu som mala pred sebou same spomienky... 😐

• peti - 😞

• maji - tak som sa nemylila 🙂
    peti - verim, sak treba zmenit lokal a bude to lepsie urcite 😉

• boooze teraz ked si spomeniem kolko piva som vypila na dofci 😃 😃 😃 😃 turci maju strasne slabe pivo, takze som ho mohla pit aj ja nepivar a to bez nasledkov

• no ale disco, kde som stravila mladi bola Jama v Pk. Tak by som tam este isla niekedy kuk. Tam som kolko krat isla v piatok len tak na chvilu a v sobotu do rana bieleho. 😃

• ja som na druhy den uplne nepouzitelnaaa... fakt strasneeee.... ja chodim vsade aj tak autom,takze nemozem pit,ale mna to ani nijak nelaka.... aale ked uz - tak max nieco sladucke....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov