Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no ešte raz ahoj dany 😃 ja myslím že si dostatočne ospravedlnená 😉

nám tiež dopadlo všetko super 😃 včera sme si boli konečne pre sobášny list - a je okolo toho toľko byrokracie, že nové doklady budem mať asi až o dva týždne . . . dnes idem lekárke a mám dilemu - aké meno si napísať na priepustku 😬 Veď sa už volám inak, aj sa tak predstavujem, ale všetky doklady vrátane zdravotnej karty mám pôvodné . . . 😛

• ahojte novomanzelky 😃 😃 😃
    vitajte v klube vydatych zien 😵 😵 😵 😵 a srdecne vam gratulujem k svadbickam, aby bol cely zivot taky krasny ako vas svadobny den 😵 😵 😵 😵

• vitáme domi 😃

• Sponzor fóra
  • domi - to som rad 😃 😃 😃 😃 😛 😛

• čauko čauko .....

no Domi ja nemám ešte sobášny list, akosi na to nemajú čas 😒 som išla v piatok ako na hotové a nič ... ma porazí tiež ... musím čakať neviem dokedy

• hmm...akurat rozmyslam, ze kedy sme si po sobasny list boli my 😐 ...ale tusim sme ho mali behom 2 dni...hej , lebo vo stvrtok po svadbe som si bola vybavovat uz nove doklady a to by bez sobasneho listu neslo 😃

• ahojky,
    ja sa hlasim po sto rokoch 😃 ale dnes zatial brusko poslucha tak to vyuzijem! gratulujem k svadbickam a my sme mali sobasny list hned v pondelok,boli sme vyplatit kastiel a zastavili sme sa aj na obecnom urade

• luci ahooooooj 😃
    dufam, ze bejby bude chvilu v pohodke a dovoli mamce trosku pokecat s babami 😮 😃

• no snad hej, budem aj odbehovat od notebooku aby to nebolo take intenzivne...a pozeram,ze moj svadobny album je velmi chudobny tak hadam aj hodim dake fotky 🙂

• no veru patrilo by sa, sak su tam len 3 fotocky 😃 😛 😛 😛

• cate baby

moooc gratulujem k svadbickam a vela vela krasnych spolocnych rokov
    ahoj luci, maly cloviecik posluch? uz v brusku aj kopka?

• ahoj jikus 🙂

• ahoj jika,
    no bambino kope ako o zivot uz skoro mesiac 😃 najlepsie je,ze vzdy ked zavolam Matka tak prestane..ako naschval 😃

• caf domci, tak ake bolo stretko, mna to taaak mrzelo, ze som nemohla na svk zostat dlhsie, ale no snad na buduce 😉

• luci sa asi neche ukazovat pred ostatnymi, ze ake je silne alebo co 😃

• Sponzor fóra
  • a luci ako sa inak citis? vsetko ok? 😉

juuuuj jikus parada....strasne fajnovo bolo, sme si pokecali, pochodili, popili, pojedli a bolo nam hej...sak ale ked sa nam podari raz dat take hromadne stretko to bude akcoska 😵 😵 😵 😵 😵

• inak bolesti stale mam...minuly piatok som bola na pohotovosti, co ma take silne bolesti chytili...no,ale podla vsetkeho to musim len pretrpiet...vraj to tak citia len prvorodicky

a fotky asi nebudu - mam ich v inom formate takze to musim este poprehadzovat 😠

• juuuuj....tak to ti drzim palec, nech to rychlo prebehne, teda kvoli tym bolestiam hlavne...

no dobre....sak ked budes moct tak ich pridas 😉

• inak, to stretko mrzi aj mna ale co uz...budeme to musiet este zopakovat lebo aj ja chcem 😉

• jasne urcite bude repete....sak bez vas to nebolo ono 😉

• jaaaj baby, mne sa taaaak nechce, este mam poslednu skusku pred sebou, ale ja uz tak znicena, ze ucebna moralka veskera zadna 😃

• jikus zvladas....sak ked je to posledna...tak sup sup....nech to mas rychlo za sebou 😉

• jasne jikus, myslime na teba..ja az za dvoch 🙂

• dobre luci si v presile 😃 ....jikus ja drzim vsetkych 20 prstov 😮 😃

• no baby, tak pomohlo to, zacala som si rozpracovavat temu 😃 dakujeeeeem

• no vidis...sak my nerozpravame len tak do vetra 😃

• dobreeee ranko 😃 😃 😃

• achooooooooooooooooooj 😃 😃 😃

• caute babky.

luci, ako sa mate? videla som na nejakych fotkach na fb, ze uz mas krasne brusko 🙂

peti, zajtra pojdem teda. kedy tam asi budes?

• ajojky majusik 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov