Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
no ešte raz ahoj dany :-D ja myslím že si dostatočne ospravedlnená ;-) nám tiež dopadlo všetko super :-D včera sme si boli konečne pre sobášny list - a je okolo toho toľko byrokracie, že nové doklady budem mať asi až o dva týždne . . . dnes idem lekárke a mám dilemu - aké meno si napísať na priepustku :-N Veď sa už volám inak, aj sa tak predstavujem, ale všetky doklady vrátane zdravotnej karty mám pôvodné . . . :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte novomanzelky :-D :-D :-D vitajte v klube vydatych zien x-) x-) x-) x-) a srdecne vam gratulujem k svadbickam, aby bol cely zivot taky krasny ako vas svadobny den x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
vitáme domi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - to som rad :-D :-D :-D :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
čauko čauko ..... no Domi ja nemám ešte sobášny list, akosi na to nemajú čas :-S som išla v piatok ako na hotové a nič ... ma porazí tiež ... musím čakať neviem dokedy
Odpovedať
Profilova fotka
hmm...akurat rozmyslam, ze kedy sme si po sobasny list boli my :-| ...ale tusim sme ho mali behom 2 dni...hej , lebo vo stvrtok po svadbe som si bola vybavovat uz nove doklady a to by bez sobasneho listu neslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, ja sa hlasim po sto rokoch :-D ale dnes zatial brusko poslucha tak to vyuzijem! gratulujem k svadbickam a my sme mali sobasny list hned v pondelok,boli sme vyplatit kastiel a zastavili sme sa aj na obecnom urade
Odpovedať
Profilova fotka
luci ahooooooj :-D dufam, ze bejby bude chvilu v pohodke a dovoli mamce trosku pokecat s babami :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no snad hej, budem aj odbehovat od notebooku aby to nebolo take intenzivne...a pozeram,ze moj svadobny album je velmi chudobny tak hadam aj hodim dake fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru patrilo by sa, sak su tam len 3 fotocky :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cate baby moooc gratulujem k svadbickam a vela vela krasnych spolocnych rokov ahoj luci, maly cloviecik posluch? uz v brusku aj kopka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj jika, no bambino kope ako o zivot uz skoro mesiac :-D najlepsie je,ze vzdy ked zavolam Matka tak prestane..ako naschval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caf domci, tak ake bolo stretko, mna to taaak mrzelo, ze som nemohla na svk zostat dlhsie, ale no snad na buduce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci sa asi neche ukazovat pred ostatnymi, ze ake je silne alebo co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a luci ako sa inak citis? vsetko ok? ;-) juuuuj jikus parada....strasne fajnovo bolo, sme si pokecali, pochodili, popili, pojedli a bolo nam hej...sak ale ked sa nam podari raz dat take hromadne stretko to bude akcoska x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak bolesti stale mam...minuly piatok som bola na pohotovosti, co ma take silne bolesti chytili...no,ale podla vsetkeho to musim len pretrpiet...vraj to tak citia len prvorodicky a fotky asi nebudu - mam ich v inom formate takze to musim este poprehadzovat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj....tak to ti drzim palec, nech to rychlo prebehne, teda kvoli tym bolestiam hlavne... no dobre....sak ked budes moct tak ich pridas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak, to stretko mrzi aj mna ale co uz...budeme to musiet este zopakovat lebo aj ja chcem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne urcite bude repete....sak bez vas to nebolo ono ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj baby, mne sa taaaak nechce, este mam poslednu skusku pred sebou, ale ja uz tak znicena, ze ucebna moralka veskera zadna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus zvladas....sak ked je to posledna...tak sup sup....nech to mas rychlo za sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne jikus, myslime na teba..ja az za dvoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre luci si v presile :-D ....jikus ja drzim vsetkych 20 prstov :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, tak pomohlo to, zacala som si rozpracovavat temu :-D dakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis...sak my nerozpravame len tak do vetra :-D
Odpovedať
dobreeee ranko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
achooooooooooooooooooj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky. luci, ako sa mate? videla som na nejakych fotkach na fb, ze uz mas krasne brusko :-) peti, zajtra pojdem teda. kedy tam asi budes?
Odpovedať
Profilova fotka
ajojky majusik :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?