Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • baby, to bol vikend...vcera sme este boli na pizzi - mala som sunkovo syrovu s hranolkami.... som s aporadno nazrala tento vikend 😃 😃 😃

• helou 😃

boze, co sa mi snivalo. 😃 ze sme ty (dominika), ja a janka boli u janky vo firme, tusim tam boli aj bob a kuko a ze sme mali poradu, ale absolutne netusim o com 😃 len viem, ze sme sa tvarili strasne dolezito 😃

• naji, ja pojdem tak o siestej z robotky,tak ze tak 18:15-18:20 by som tam mohla byt 😃
    taakze sa tesim 😃 bude sranda 🙂

• Sponzor fóra
  • peti - to co je za kombinaciu pizza a hranolky??? 😃 😃 😃 ....ja som potom ako sme sa rozlucila este stlacila lokse 😎

• peti, ja som sa tiez za ten vikend rozozrala. dnes tu mam vovoce a zeleninu 😃

• peti nejak skoro nie? nezacina to az o 19:00?

• ja mam dnes masko na sampionoch 😃 😃 😃

domi, uuuplne ze bombasticka kombinacia 😃 😃 😃

• maji - 😃 😃 😃 😃 😃 ....to bol ale sen

hej ma tu ovocny tanier 😃 ....ale vyzera velmo dobro, len keby som ja hned zrana nestlacila cely balik back rolls 😬 😃

• petus - asi vyskusam, lebo take daco som este nekombinovala 😉

• ved kludne dojdi aj neskor.... ako chces..lenze tam je potom taka fronta, taakze trva kym sa dostaneme dnu...a kamoska pojde o siestej z robotky,tak aby tam necakala sama... 🙂

• dominika, no zavahala si. vovoce som skoro cele zozrala

• ja som tu kombinaciu jedla pred sto rokmi v taliansku a teraz som ju objavila tu 😃
    v pretrzalke v carle ju maju..mnaaaam... 😃 😃

• to fakt??? sak pred chvilou si mala este plnu misku 🤔

• caute maji a petka,
    hej,brusko uz mam..chcem este hodit na fb aj foto bruska ale nemam cas...odmlcim sa,ide mi navsteva...kamoska,co som ju nevidela od nasej svadby..majte sa pekne
    inak maji - to bola asi porada o novom designe stranok..ved koho ineho by si zavolali ak nie teba 😉 😎

• ahaaaa, no dobre. tak o 18:15 pred vchodom.

domi, jj. uz len malicko mi tu ostalo.

• Sponzor fóra
  • to akoze oni tak podavaju pizzu? ja som myslela, ze to si si ty sama nakombinovala peti 🤔 😃

• luci caaaaaaaaau....zase sa ukaz dakedy 😉

• luci, no mozno 😃
    peti, to je taka pizza? aj ja som v tom, ze to si si sama

• ahoooj luci 😉

domi,nenakombinovala....vola sa to tusim pizza patato 😃 😃 😃 alebo tak nejako 🙂

ok, maji...ved my budeme v rade pripadne...dufam,ze neskysnem v nejakej zapche 😠

• peti, hodim ti cislo do ip, ak by nahodou. neviem, ci mas. ja tvoje nemam. 😐

• aha, no dobre, teraz budem pozornejsie sledovat JL v restikach a hladat nejaku pizzu patato 😮

• peti, to by som isla vyskusat. na panonskej to je? ci niekde inde?

• ano,ano...v danubii... 😃 😃 😃 je perfektnaaaa 😃 😃

• pocula som, ze tam je nejaka dobra pizzerka. musime tam ist a dam si tu tvoju 😃

• 😃 😃 🙂 je dobraaaaa..... je vybornaaaa 😃 😃
    ja som mala vcera po straaaasne dlhej dobe pizzu... a som si uvedomila, ze ja bez nej neviem existovat 😃

• no uz som aj matkovi vravela, ze tam chcem ist, a hovoril, ze tam je to super 🙂

• peti, diiiiky. inac ty si ma asi na tom vinobrani prezvanala, ze? 😃

• jaaaaaj, nooooo odporucam 🙂

hmmm, musim tento tyzden vyskakat vsetko,co som pozrala za vikend... 😠 😠 😠 to je desneeeee....
    buduci vikend su zase vraj hody v dubravke.... 😠 😠 tazka sezona toto 😃 😃 😃

aaaano, som ti chcela povedat,ze uz sa ruuuuuutim 😃

• isla by som, len to je od ruky

• aaaale ved dubravka nie je od ruky,sadnes na elinu a ficis... 🙂
    dominka cita,ci pracuje???? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov