Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - jak si ma odhalila :-N :-N :-N :-D :-D :-D ciiiiitam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
len elinou sa mi nechce ist :D :D
Odpovedať
ja sa na elinu veeelmo tesim :-D :-D :-D domi, ved uz sa nejaky ten paatek pozname :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti :-D to ta prejde, ak s tebou raz pocestuje nejaky smradoch
Odpovedať
hmmmm, noooo ale dostatnem sa z domu do centra bez auta :-D :-D aaalebo budem ficat na taxikoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvedava, kolko ta toto nadsenie bude drzat. :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola taka nadsena, ked som sa pristahovala k matkovi, ze supeeeer. vsade budem chodit mhd, ze mam to vsade blizko. teraz? matkoooooo? nejdeme do mesta? autoooooom? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co riesitr? cestovanie v elinach? no ja cestujem elinou, len jednu zastavku k tescu ked ideme na obed, dalej by som asi nezvladla :-D stacilo mi ked som este do skoly chodila, mhd ....a hned vidim 61 plnu "vonavych" spoluobcanov a hned ma prejde chut cestovat opat mhd :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim 2 a ta je najhorsia, lebo ide zo zlatych, kde to je sami smradoch na hlavnu, kde je ich este viac :-S
Odpovedať
:-D :-D :-D nooo viem si predstavit...noo nastastie ja mam tu moznost sadnut do auta, pripadne musim splasit niekoho, kto ma bude vyvazat :-D :-D :-D teda predpoklady mojho buduce partnera: musi mat auto :-D :-D :-D zaklad naseho vztahu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
peti - :-D :-D :-D :-D ....auto je zaklad x-) x-) x-)
Odpovedať
mozno plytkeeee,ale pre mna nevyhnutneeee :-D :-D nooooo ja musim este zistit, ze co tam k nam do race vlastne chodi ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti, tebe tam idu do race celkom civilizovane elektricky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeee neries plytke neplytke....bez auta to nejde ;-) noooo pokial si pomatam tak chodi do race 5, 7 a 11-tka ....to bolo za mojich studentskych cias :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uz je to 3,5,16 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak hovorim....ze nejsom isty :-)
Odpovedať
hmmmmm, baby ja vas potom vzdelam,ze co k nam chodi....aby ste nazabludili,ked pridete na kolaudaciu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petus - a sak na co mame polovicky s autami??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
7 chodila len po vinohrady peti, viem, kde to mate. je to trosku vidiet z cesty, takze ja nezabludim :-D
Odpovedať
nooooo ok, to ja len na margo elektriciek :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, sak nebooooj ked by sme sa vydali elinami, pozorne prestudujeme jednotlive trasy danych elin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majka by si urcite aj nejaku mapku prichystala pre istotu :-o :-D :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D mate este cas, lebo byt bude o take dva,tri mesiaaace ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobre tak to stihame vsetko pripravit ;-) ....a preco az tak neskoro?
Odpovedať
lebo sme len zmluvu podpisali a teraz ten byt budu dorabat.... asi toho maju teraz robosi vela, lebo sa dokoncuje veeela bytov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa....no sak ved vydrzime
Odpovedať
nooo to bude mozno az v novom roku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to bude pekny zaciatok roka ci ne? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?