Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no jo no jo ... ale ja nerada zostávam niečo dlžná 🙂 chi .. .aj keď poďakovanie je len to najmenšie 😛
    no ďalšie foto neviem, mám nejaké už ale chcela mať všetky foto a až pak vybrať dačo a dať sem 🙂 no ale tie čo mám už od fotografa tak sa nemôžem na ne vynadívať - také sú pekné 😃

• ahoj rospi - aj Tebe ďakujem chi 🙂

• ahojky domci 🙂
    dany - noooo sak aj my sa chceme pokochat 😃 😛

• Sponzor fóra
  • som ja debil! 😠

však to je Filoménka .... a ja že rospi 😦 obeste ma prosííííííím

• prepáč Domi 😬 chi pekný dník prajem 😵 a čo veľa robotky, keď len nakukávaš?

• dany - ty si dnes jaksik mimo moja ze? 😬 😬

• no ani nevrav .... aj v robote mi to nejak nezapaľuje ... sa normálne teraz obávam, že či nestrácam zrak alebo to manželstvo na mňa nejak zle vplýva 🤔

pridala ešte jednu foto do albumu - tú by tam dala určite aj pak, takže sa pokochajte 😃 keď budem odchádzať dom, tak ju pak vyhodím 😛 nech to pak neprehadzujem, keď ich tam budem dávať všetky pak 😉

• dany - ahoj, no hej, je toho na dneska doooooooooooost 😦 Akurat som obedovala, tak som hodila kuk 😉
    A predchvilou som vytahovala z mraznicky svadobny kolacik ku kave 😃

• no mozno mam len blby den...

kraaasna aj ta druha foto....kto vas fotil??

• dany - mate foto ako z rozpravky 😉 pekne potom popridavaj, myslim ze hovorim za vsetky tu pritomne, ze sme strasne zvedave 😃

• domi - uplny suhlas 😵 😵 😵 😵

• ved vas poznam uz nejaky ten piatok 😃 a seba tiez 😃

• no sak samu seba by sa patrilo poznat 😮 a co sefuldo je uz prec?

• 🙂 tak Ď baby ... dúfam, že dakedy sa mi to podarí - že bude čas povyberať a popridávať .... fotil nás jeden mladý chalan, ku ktorému som sa dostala náhodou a je to začínajúci fotograf - teda vlastne ani to neštuduje, fotí asi 4 roky svadby - ale bol super - zábava bola ... a k tomu je ešte aj z Raj.Teplíc, čiže to nemal ďaleko...no pod nosom sme ho mali 😃

• dneska je mimo, a neviem kedy sa dostavi 😐 ale mam dost roboty aj bez neho 😛 😉

• Sponzor fóra
  • dany - fakt kraaaasa, sa tesim na tie ostatne....sak popridavas ked budes mat cas 😉

• no a k tej rozprávky ... to viete, keď sú nevesta a ženích prekrásni 😛 fotky musia byť pak nádherné 😃

• hehehe kolka skromnost 😃 😃 😃 😛

• 😎 no že vážiš .... 😉

• coooo??? 🤔 som trosku nepochopil 😬

• no to sa u nás tak hvorí, že : "že vážiš" to znamená že nepochybuj o tom, že to tak je ... ale myslí sa to tak so žmurknutým očkom ... chápeš? 😉

• uz teraz ano 😬 😃 😃 dakujem za vysvetlenie 😉

• brej den 🙂

• krásny dník prajem .... 😎

• ajoj dany aj tebe kraaasny den 😉

• čau čau Domika ... ako vidíš dnešný pracovný deň?

ja asi tak, že sa neviem dočkať kedy pôjdem na obed až si môžem kúpiť konečne niečo na seba ... 😃 lebo tak dllllllho som si nič nekúpila kvôli svadbe 😒 - trebalo peniažky tam .... ale musím si kúpiť rifle už nejaké tak idem brázdiť obchody 😃

• a prac. den? hmmm....no sak porobim co bude treba, ale nebudem to moc prehanat 😃

jeeeeeeeeej dany mi citas myslienky, aj ja sa chystam pobehat trosku po obchodoch a daco pjekne si kupit 😉
    a to s tymi peniazkami taky chapem, ja som sa taaaak tesila, ze kedy bude po svadbe, ze uz nebudem musiet pozerat na kazdu korunku 😮

• no presne ... každá korunka - teda euro a centík aj 😉 mi boli dobré na svadbu 😃 ale musím predsa chodiť ako človek, nie? tak treba nakupovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať 😃

• jasne....som za vsetkymi desiatimi 😵 😵 😵 😵
    ja sa chystam na nejake svetriky a aj dake rifle by sa mi veru zisli a este nejaka kraaaasna kabelocka k tomu 😎

• no nad kabelôčkou som rozmýšľala aj ja ale veru nemala by som ju kde dať už 😃 som totižto závislák na kabelky .... 😃 to by môj muž už teraz neprežil 😎 vždy má nervičky keď si nejakú novú dopracem 😬 a nechápem prečo??? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov