Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo no jo ... ale ja nerada zostávam niečo dlžná :-) chi .. .aj keď poďakovanie je len to najmenšie :-p no ďalšie foto neviem, mám nejaké už ale chcela mať všetky foto a až pak vybrať dačo a dať sem :-) no ale tie čo mám už od fotografa tak sa nemôžem na ne vynadívať - také sú pekné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rospi - aj Tebe ďakujem chi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky domci :-) dany - noooo sak aj my sa chceme pokochat :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
som ja debil! ]-( však to je Filoménka .... a ja že rospi 8-( obeste ma prosííííííím
Odpovedať
Profilova fotka
prepáč Domi :-N chi pekný dník prajem x-) a čo veľa robotky, keď len nakukávaš?
Odpovedať
Profilova fotka
dany - ty si dnes jaksik mimo moja ze? :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ani nevrav .... aj v robote mi to nejak nezapaľuje ... sa normálne teraz obávam, že či nestrácam zrak alebo to manželstvo na mňa nejak zle vplýva =-) pridala ešte jednu foto do albumu - tú by tam dala určite aj pak, takže sa pokochajte :-D keď budem odchádzať dom, tak ju pak vyhodím :-p nech to pak neprehadzujem, keď ich tam budem dávať všetky pak ;-)
Odpovedať
dany - ahoj, no hej, je toho na dneska doooooooooooost 8-( Akurat som obedovala, tak som hodila kuk ;-) A predchvilou som vytahovala z mraznicky svadobny kolacik ku kave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno mam len blby den... kraaasna aj ta druha foto....kto vas fotil??
Odpovedať
dany - mate foto ako z rozpravky ;-) pekne potom popridavaj, myslim ze hovorim za vsetky tu pritomne, ze sme strasne zvedave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - uplny suhlas x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ved vas poznam uz nejaky ten piatok :-D a seba tiez :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no sak samu seba by sa patrilo poznat :-o a co sefuldo je uz prec?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tak Ď baby ... dúfam, že dakedy sa mi to podarí - že bude čas povyberať a popridávať .... fotil nás jeden mladý chalan, ku ktorému som sa dostala náhodou a je to začínajúci fotograf - teda vlastne ani to neštuduje, fotí asi 4 roky svadby - ale bol super - zábava bola ... a k tomu je ešte aj z Raj.Teplíc, čiže to nemal ďaleko...no pod nosom sme ho mali :-D
Odpovedať
dneska je mimo, a neviem kedy sa dostavi :-| ale mam dost roboty aj bez neho :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany - fakt kraaaasa, sa tesim na tie ostatne....sak popridavas ked budes mat cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a k tej rozprávky ... to viete, keď sú nevesta a ženích prekrásni :-p fotky musia byť pak nádherné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe kolka skromnost :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
8-) no že vážiš .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
coooo??? =-) som trosku nepochopil :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa u nás tak hvorí, že : "že vážiš" to znamená že nepochybuj o tom, že to tak je ... ale myslí sa to tak so žmurknutým očkom ... chápeš? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz teraz ano :-N :-D :-D dakujem za vysvetlenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
brej den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník prajem .... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj dany aj tebe kraaasny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čau čau Domika ... ako vidíš dnešný pracovný deň? ja asi tak, že sa neviem dočkať kedy pôjdem na obed až si môžem kúpiť konečne niečo na seba ... :-D lebo tak dllllllho som si nič nekúpila kvôli svadbe :-S - trebalo peniažky tam .... ale musím si kúpiť rifle už nejaké tak idem brázdiť obchody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a prac. den? hmmm....no sak porobim co bude treba, ale nebudem to moc prehanat :-D jeeeeeeeeej dany mi citas myslienky, aj ja sa chystam pobehat trosku po obchodoch a daco pjekne si kupit ;-) a to s tymi peniazkami taky chapem, ja som sa taaaak tesila, ze kedy bude po svadbe, ze uz nebudem musiet pozerat na kazdu korunku :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no presne ... každá korunka - teda euro a centík aj ;-) mi boli dobré na svadbu :-D ale musím predsa chodiť ako človek, nie? tak treba nakupovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne....som za vsetkymi desiatimi x-) x-) x-) x-) ja sa chystam na nejake svetriky a aj dake rifle by sa mi veru zisli a este nejaka kraaaasna kabelocka k tomu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nad kabelôčkou som rozmýšľala aj ja ale veru nemala by som ju kde dať už :-D som totižto závislák na kabelky .... :-D to by môj muž už teraz neprežil 8-) vždy má nervičky keď si nejakú novú dopracem :-N a nechápem prečo??? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?