Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no jo kabielky su zenska slabost 😃 😃 ...ja ich nemam zas az tolko, vacsinou ked ma nejaka omrzi posuniem ju hned dalej mamine, takze hned je miesto pre dalsiu 😃 😃 a potom zase nadava ona, ze ich uz nema kam davat 😮
    dany chlapi nechapu taketo veci 😉

• no nie ..... tak to má byť asi 😉 že nechápu 😃

ja kabelky neposúvam, akosi sa s nimi nemôžem nikdy rozlúčiť aj keď ju už nenosím, tak ju nedokážem dať preč alebo vyhodiť 😞 mamina si chodí ku mne po kabelky - požičať 😃 ale nikdy ju nedám natrvalo z rúk preč 😬
    tak sa mi hromadia a hromadia .....

počuj jedna otázočka na tému "xy" 😃 : u Vás po svadbe to ako bolo s keksíkom? Lebo ten môj akosi na to prdí... si pripadám ako stíhačka, ktorá myslí len na sex 😃

• oni su zase na ine veci ti nasi chlapi 😃

ale ved hocikedy si ju mozes od mamy znova pozicat,teda aspon u nas to tak je 🙂

dany - 😃 😃 😃 😃 😃 .... u nas to ostalo ako obvykle, neviem co by sa malo zmenit 😬

• Sponzor fóra
  • no tak nechápem čo ten môj vymýšľa ..... alebo to len mne pripadá málo ?! 🤔

musím nad tým porozmýšľať 😃

• tak s tymto ti ja nepomozem, ani ti neporadim....mozno ho boli hlava, alebo je unaveny z prace, alebo... 😐

• 😃 😃 😃

finito táto téma ..... vráťme sa radšej k tým nákupom 😃

ozi akú knihu čítaš momentálne? keďže si ten knihožrútko... 😉

• oki suhlas....shopping je lepsia tema 😃 😃

momentalne nist...ale mam zo sebou tuto : http://www.gorila.sk/product/206288 - mi kamoska zicala, tak uvidim co bude zac a inak vcera som prave docitala chatrc 😉

a ty si ako na tom s citanim? pre mna je to ten najlepsi relax 😵 😵 😵

• nooo - vyzerá zaujímavo 😉

ja s čítaním nič moc ako som začala pracovať 😞 to je už 5 rokov 😛 lebo nie je čas na to. Mám tak unavené oči z pc, keď celý deň do toho čumím, že pak som rada, že nemusím doma kukať telku alebo dačo čítať 😃

ale včera napr. som sedela "na toalete" 😃 a čítala som EMMU skoro hodinu 😃 Peťko prišiel za mnou, že či ma náhodou nespláchlo 😃 no ale ja som tam tú EMMU nedala, ale Peťko - on rád číta na Wc-ku tak zato nemôžem predsa 😃

• noo uvidime co bude zac 🙂

no ja si neviem ani predstavit, ze by som necitala aspon chvilocku 😐 , ale sak kazdy sme iny 😉

jasne, je to jeho vina, ne tvoja 😃 😃

• no lúčim sa na hoďku - idem na obed, čo značí nakupovanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😃

• oki dany, hors sa na nakupy 😮 😵 😵 😵 ja pojdem tak za polhodku a tak 😉

• halooo ja som uz spaaaaaaat 😮

• 🙂

tak nákupy úspešne za sebou mám - gate a sveter 😃 chi , no normálne som so sebou spokojná 😎 😃

ale kurnik, dostala som úlohu od toho najvyššieho u nás 😦 bože také blbé listy napísať ... 😒 no musím ísť komponovať .. .tak zatím 😉

• jeeeeeeej to je super aj ja som si kupila svetrik a nausnice...zatial 😃 😃 😃
    tak pracuj, ked budes mat cas ozvy sa 😉

• fakt aj ty si si dobre pochodila? 😃 super ....

no konečne tie listy mám za sebou - tak to neznášam, keď musím vymýšľať také siahodlhé litánie, to ti toľko času zaberie .... 😐

a aké náušky? a svetrík akej farby?

• Sponzor fóra
  • hej, ale este sa tam asi zajtra vratim 😃

jezis to poznam, neznasam vymyslam taketo veci 😒

nausky take gulicky visiace a svetrik taky oranzovy, ale zitra asi kupim aj zelene 😃 a ty co ?

• tie nausky su na takyto styl, len moje su modre a maju zapinanie nie take cuplicky na uchopenie, ak ma rozumies 😉
    http://www.striebro.org/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/3/5/35588.jpg

• nooo tie náušky sú supiš 😉 schvaľujem .... a chápem žiadne cuplíčky 😉

ja sveter hnedý taký čokoládovo hnedý s trojšvrťovým rukávom a so stojačikom a vpredu sú hneď pri krku tri veľké gombíky a je taký do pásu - kratší 🙂 no pekne sa mi hodí k tým nohaviciam čo majú zvýšený pás 😛 no som zvedavá čo mi povie peťko nato ... .mala by som aj jemu niečo kúpiť aby nefrflal ... 😃 ale chcela by som si kúpiť aj topky ešte nejaké tak neviem - pouvažujem 😃

• sikovnicek si a dakujem 😉

ten musi byt krasny, ja som kupila taky klasicky svetrik s veckovym vystrihom a je taky lahucky, kludne sa pod neho moze dat aj kosela alebo daco 😉
    jaaaaaaaj a topky to je ina kapitola, ked dojde majka do robotky, chystame sa povymetat obchody s obuvou 😃

• 😃 baby jagy - no to sa ináč chodí vo dvoch 😃 to ja by som nemohla, lebo by som všetko minula 😃 taká nakupovacia babská jazda, zakončená s taškami pri nejakej kávičke - to milujem ale mávam takéto chvíľky len výnimočne - pre istotu 😛 😬

• akoze my to v ramci obednej prestavky a to nemoze byt dlho max. tristvrte hodku 😐 takze to neni take kriticke pre nasu penazienku 😃 😃
    vacsinou ked sa na taku jazdu vydam tak sa mi este tusim nestalo ze som vela minula, malokedy najdem daco co sa mi paci a tak...

• vynikajúco cez obed mať takéto chvíľky .....

juj ja sa ti tak nemôžem dočkať našich fotiek zo svadby ... sakra, už aby som ich mala 😵

• no lebo ja som po robotke rada, ze idem rovno dom a ne este dakam behat po obchodoch...

verim verim a kedy asi budu hotove? 🙂

• nevem .. .čosi splietal že do konca mesiaca - tak hádam budú a že možno teraz cez vík skočí ku nám dom 🙂 tak uvidíme .... ešte zajtra sa máme dohodnúť .... 😃

• no vidis...mozno sa ani nenazdas a budu fotocky doma 😉

• 🙂 😉 , hm jupíííí

práve teraz tu bola taká mladá baba s lístkami do divadla - zapl. som 16 € a mám ich 6 vstupeniek ... no supišne .. .nejak to už využijeme 😉 sa teším ako malé bábo .... 😃

• a to akoze k vam len tak prisla??? 🤔
    na ake predstavenie ci to mozte ist na hocijake?

• no na hocijaké 🙂 to bola taká akcia z divadla tu u nás v ZA ..... 😃 chi .... to som rada .... platí to do 30.6.2010 no paráda ....

• to je super nakup potom 😉 aj u nas by sa daco take zislo.... sa aspon mozte ist kulturne vyzit 😃

• no môžeme ... len dúfam, že mi Peťko nepovie, že teda nie nie .... lebo on moc do divadla ee - lapaj jeden 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov