Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo kabielky su zenska slabost :-D :-D ...ja ich nemam zas az tolko, vacsinou ked ma nejaka omrzi posuniem ju hned dalej mamine, takze hned je miesto pre dalsiu :-D :-D a potom zase nadava ona, ze ich uz nema kam davat :-o dany chlapi nechapu taketo veci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nie ..... tak to má byť asi ;-) že nechápu :-D ja kabelky neposúvam, akosi sa s nimi nemôžem nikdy rozlúčiť aj keď ju už nenosím, tak ju nedokážem dať preč alebo vyhodiť :-( mamina si chodí ku mne po kabelky - požičať :-D ale nikdy ju nedám natrvalo z rúk preč :-N tak sa mi hromadia a hromadia ..... počuj jedna otázočka na tému "xy" :-D : u Vás po svadbe to ako bolo s keksíkom? Lebo ten môj akosi na to prdí... si pripadám ako stíhačka, ktorá myslí len na sex :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oni su zase na ine veci ti nasi chlapi :-D ale ved hocikedy si ju mozes od mamy znova pozicat,teda aspon u nas to tak je :-) dany - :-D :-D :-D :-D :-D .... u nas to ostalo ako obvykle, neviem co by sa malo zmenit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nechápem čo ten môj vymýšľa ..... alebo to len mne pripadá málo ?! =-) musím nad tým porozmýšľať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tymto ti ja nepomozem, ani ti neporadim....mozno ho boli hlava, alebo je unaveny z prace, alebo... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D finito táto téma ..... vráťme sa radšej k tým nákupom :-D ozi akú knihu čítaš momentálne? keďže si ten knihožrútko... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki suhlas....shopping je lepsia tema :-D :-D momentalne nist...ale mam zo sebou tuto : http://www.gorila.sk/product/206288 - mi kamoska zicala, tak uvidim co bude zac a inak vcera som prave docitala chatrc ;-) a ty si ako na tom s citanim? pre mna je to ten najlepsi relax x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo - vyzerá zaujímavo ;-) ja s čítaním nič moc ako som začala pracovať :-( to je už 5 rokov :-p lebo nie je čas na to. Mám tak unavené oči z pc, keď celý deň do toho čumím, že pak som rada, že nemusím doma kukať telku alebo dačo čítať :-D ale včera napr. som sedela "na toalete" :-D a čítala som EMMU skoro hodinu :-D Peťko prišiel za mnou, že či ma náhodou nespláchlo :-D no ale ja som tam tú EMMU nedala, ale Peťko - on rád číta na Wc-ku tak zato nemôžem predsa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo uvidime co bude zac :-) no ja si neviem ani predstavit, ze by som necitala aspon chvilocku :-| , ale sak kazdy sme iny ;-) jasne, je to jeho vina, ne tvoja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no lúčim sa na hoďku - idem na obed, čo značí nakupovanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki dany, hors sa na nakupy :-o x-) x-) x-) ja pojdem tak za polhodku a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo ja som uz spaaaaaaat :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) tak nákupy úspešne za sebou mám - gate a sveter :-D chi , no normálne som so sebou spokojná 8-) :-D ale kurnik, dostala som úlohu od toho najvyššieho u nás 8-( bože také blbé listy napísať ... :-S no musím ísť komponovať .. .tak zatím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej to je super aj ja som si kupila svetrik a nausnice...zatial :-D :-D :-D tak pracuj, ked budes mat cas ozvy sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt aj ty si si dobre pochodila? :-D super .... no konečne tie listy mám za sebou - tak to neznášam, keď musím vymýšľať také siahodlhé litánie, to ti toľko času zaberie .... :-| a aké náušky? a svetrík akej farby?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ale este sa tam asi zajtra vratim :-D jezis to poznam, neznasam vymyslam taketo veci :-S nausky take gulicky visiace a svetrik taky oranzovy, ale zitra asi kupim aj zelene :-D a ty co ?
Odpovedať
Profilova fotka
tie nausky su na takyto styl, len moje su modre a maju zapinanie nie take cuplicky na uchopenie, ak ma rozumies ;-) http://www.striebro.org/media/catalog...
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tie náušky sú supiš ;-) schvaľujem .... a chápem žiadne cuplíčky ;-) ja sveter hnedý taký čokoládovo hnedý s trojšvrťovým rukávom a so stojačikom a vpredu sú hneď pri krku tri veľké gombíky a je taký do pásu - kratší :-) no pekne sa mi hodí k tým nohaviciam čo majú zvýšený pás :-P no som zvedavá čo mi povie peťko nato ... .mala by som aj jemu niečo kúpiť aby nefrflal ... :-D ale chcela by som si kúpiť aj topky ešte nejaké tak neviem - pouvažujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sikovnicek si a dakujem ;-) ten musi byt krasny, ja som kupila taky klasicky svetrik s veckovym vystrihom a je taky lahucky, kludne sa pod neho moze dat aj kosela alebo daco ;-) jaaaaaaaj a topky to je ina kapitola, ked dojde majka do robotky, chystame sa povymetat obchody s obuvou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D baby jagy - no to sa ináč chodí vo dvoch :-D to ja by som nemohla, lebo by som všetko minula :-D taká nakupovacia babská jazda, zakončená s taškami pri nejakej kávičke - to milujem ale mávam takéto chvíľky len výnimočne - pre istotu :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
akoze my to v ramci obednej prestavky a to nemoze byt dlho max. tristvrte hodku :-| takze to neni take kriticke pre nasu penazienku :-D :-D vacsinou ked sa na taku jazdu vydam tak sa mi este tusim nestalo ze som vela minula, malokedy najdem daco co sa mi paci a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
vynikajúco cez obed mať takéto chvíľky ..... juj ja sa ti tak nemôžem dočkať našich fotiek zo svadby ... sakra, už aby som ich mala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo ja som po robotke rada, ze idem rovno dom a ne este dakam behat po obchodoch... verim verim a kedy asi budu hotove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevem .. .čosi splietal že do konca mesiaca - tak hádam budú a že možno teraz cez vík skočí ku nám dom :-) tak uvidíme .... ešte zajtra sa máme dohodnúť .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis...mozno sa ani nenazdas a budu fotocky doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ;-) , hm jupíííí práve teraz tu bola taká mladá baba s lístkami do divadla - zapl. som 16 € a mám ich 6 vstupeniek ... no supišne .. .nejak to už využijeme ;-) sa teším ako malé bábo .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to akoze k vam len tak prisla??? =-) na ake predstavenie ci to mozte ist na hocijake?
Odpovedať
Profilova fotka
no na hocijaké :-) to bola taká akcia z divadla tu u nás v ZA ..... :-D chi .... to som rada .... platí to do 30.6.2010 no paráda ....
Odpovedať
Profilova fotka
to je super nakup potom ;-) aj u nas by sa daco take zislo.... sa aspon mozte ist kulturne vyzit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no môžeme ... len dúfam, že mi Peťko nepovie, že teda nie nie .... lebo on moc do divadla ee - lapaj jeden ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?