Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahoj domci....no konecne, ze si tu 😛 😛 😛

no ist domov by som nezabudla ani ja 😃 😃

ja mam nove len to a ty si ako na tom? 🙂

• caf menovkyna 🙂

no ja? co ja viem, dneska si idem na postu pre balik, dosiel mi nejaky sveter, som zvedava 😉
    a rano som bola jeden balik poslat - som manzelovi objednala nohavice, ale take, ze by sa do nich vosiel aj dvakrat 😃

• a ozaj, az predchvilou som obedovala 😦

• Sponzor fóra
  • teraz mam kavičku a Milenu 😃

• iiiiha aj teba prepadla nakupna horucka?? 😃 😃 😃 a odkial si objednavala ?

• a co si nebola hladna ci co?
    ja by som si dala daco male teraz, ale uz mi dosli zasoby 😞 😞

• mna ani tak nie, ako toho mojho doma 😃 nemame nejak cas chodit po obchdoch, takze ficime na e-shopoch 😃 taka klasika - neckermann, quelle, bon prix . . . A nedavno som objavila suzishop, tam kupujem bižutku 😉

• praveze som bola hladna jak vlk 😞 mala som obed objednany, ale nejak na mna zabudli ci co 😉 tak som si objednala inde . . . Inak vcera na mna tiez zabudli (objednavala som domov pizzu) a ked som im volala, ze kde tolko su, dobehol chalan, isla som mu zaplatit, a ze vraj to je dobre 😃

• a saxana je tiez dobry obchod 😃

• aha....tak u toho mojho to nehrozi 😒
    tuý bizutku asi pozrem 😃

• bozeee to aj nam raz stalo ze nam pomaly za 2 hodky doniesli az jedlo 😠
    saxana - to je spodne pradlo? 🤔

• mo zas to nie je az taka vyhoda - jemu sa totiz vzdycky paci to, na co ja poviem nikdy 😉

• a nakoniec ma do toho aj tak vzdy navlecie 😃 😛

• aha...tak to neni moc dobre 😐

• ked cakas na jedlo to je horsie jak cakanie u doktora 😃 hej, aj spodne pradlo, aj vselico ine 😃

• Sponzor fóra
  • tak potom neviem co si mam o tom mysliet, ze ci je to dobre alebo zle 😃 😃

dobre vediet...jaaaj som si to pomylila tusim so sarianou to je tusim len na spodne pradlo orientovane

• ale niekedy aj dobre (ked si nevymsli nejaky gyc) 😃

ja mam zmapovanych strasne vela e-shopov, stale chodim na postu pre baliky, hlavne pred Vianocami 😃

• a topanky od baťu tiež objednavam cez net 😃

• mne zase pre postu beha mama, lebo sak ja som kniho zavislak 😃 😃
    oblecko kupujem radsej v normalnych obchodoch , sa bojim ze netrefim velkost, sa mi to uz parkrat stalo 😒

• mne behala mama, este ked som byvala doma, lebo som koncila v robote o pol stvrtej, a nijak som postu nestihala 😛 ja si robim na knihy zalusk akoze vianocny darcek od nasich 😃 chcela som si objednat uz k narodkam, ale mama mi povedala, ze mi uz nieco kupila 😛 nemvadi 😃
    ja som bola akurat vcera po troch (!!!) mesiacoch konecne v kniznici, sak ja som knihu necitala uz ani nepamatam 😬

• no mne beha mama stale, lebo ja robim do piatej ako vies, a nestiham nist, u nas je posta najdlhsie otvorena prave do piatej 😠
    ja si davam vianocne darceky stale v poslednej dobe, do vianoc alebo narodenin by som nevydrzala 😃 😃
    kniznica? a to je co ?? 😬 sak v tej som nebola ani nepamatam 😶

• tak my menej majetni tam chodime 😃 ja som si v poslednej dobe okrem vecí na svadbu ani nejak nekupila nist . . . ale manzel mi kupuje aj nieco normalne obcas, akurat tento tyzden som v robote testovala dve nove satenove bluzky 😃 a novu minisuknu 😃

• hahaha ze menej majetni....si ma pobavila 😃 😃 😛
    iiiiiiiiha aj ja by som brala takeho muzicka, co ti sam od seba daco kupi 😉 akoze aj ten moj mi kupi, ale musim si o to poziadat, sam od seba nula bodov 😐

• no tak sam od seba jak sam od seba . . . ked donesiem domov katalogy 😃 ale ked nieco chcem ja, tak mi to kupi, to je jasne, len ta romantika sa vytraca 😛 😃

• a take ze prekvapko??? to co je? 😃

• juuuuuuuj to uz asi neni v mode alebo co 😃 😃

• tak z mojej strany to v mode je, ale z opacnej nie 😛 😉

• no sak z tej strany som myslela aj ja 😃
    tam to asi vietor nedovial 😮

• a ani nedoveje 😃

• idem sa pomaly rozlucit - musim este ist na tu postu a len dufam, ze tam nebude naroda 😦

pekny den teda este prajem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov