Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dá sa to tak povedať, aj keď ja to tak nerada hovorím 8-) cvičíme spolu a basta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha jasne, tak sa omluvam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p chi ... tak pekný vík prajem ... .čauko ....
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe kraasny vikend paaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko sa praje :-) aky bol weekend babulky? ja ani neviem, ze nejaky weekend bol, tak to rychlo prebehlo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
8-) krásny dník, už aby bol ďalší víkend .... ahoj domika :-) no ja mala supiš vík ... nedeľa bola výletová :-D takže superne, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
s tym dalsim vikend plne suhlasim x-) x-) x-) a kde ste boli dany?
Odpovedať
Profilova fotka
no boli sme Budmerice, Červený Kameň a Smolenice .. pochodili tie kultúrne pamiatky :-D ale bolo vynikaúco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bože som ale kydlo .... 8-( neviem ani jesť ... vyliala na seba jogurt ;-( a sukňu mám celú zadrbkanú ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej sak to ste boli kusok od nas x-) x-) my sme sa boli dokonca v budmericiach fotit cez svadbu ;-) jaaaj to je neprijemne, ja som sa tak minule cela od cokosky zababrala 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no hovorila som Peťkovi, že tam by to bolo krásne na fotenie :-D a tam niekde bývaš či ako ? no keby som vedela ...
Odpovedať
Profilova fotka
hej tam je to kraaaasne ;-) no kusok odtial....asi tak 15 -20 km mozno aj prehanam :-| noooo keby som to ja vedela...si sa nechvalila ze daco take chystate :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tie km som myslela od tych budmeric ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nechvalila, lebo som nevedela .... :-p ... to my takto vieme na poslednú chvíľu sa rozhodnúť... vedeli sme, že niekde chceme ísť, ale až v sobotu sme sa rozhodli večer, že tam pôjdeme teda ;-) no tak tak .... bolo fakt nádherne .... a bud, vík tiež niekam ideme ale to ešte neviem kam ... možno tatry znova alebo ktovie ... ??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha...no dobre :-) vy ste taki vyletnici co? my na to moc nejsme, teda aspon moj manzel nie je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja už stihla ja obedík ... aj OP si vybrať - vyzerám jak väzeň z tretej nápravnovýchovnej skupiny s najväčšou ostrahou ]-(, a dokonca dnes zvládla aj zdravotku, čo som nepredpokladala a juj zabudla by som, že som ešte aj si kúpila náušky :-D no ja som taká šikovná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany ty si superwomen :-o s tym obcanakom si nerob starosti ja mam taky desny tiez a rovnako aj pas :-S a jake nausky pochval sa ;-)
Odpovedať
čafte baby ;-) ja idem na tretiunapravnu až v stredu, teším sa na milé tety úradničky 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jéj čauko Domi .... čo new? no náušky - také farebné ... .neviem nájsť tak rýchlo obrázok ako ty na nete ;-) , takže ťažko sa mi to vysvetľuje ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domci, no konecne si sa ukazala :-p dany- to chce len prax :-D :-D
Odpovedať
new? nič dobré :-( idem lietať po lekároch tento týždeň, takže asi tak . . . A tiež konečne meniť meno aj oficialne na papieri, zatiaľ som nemohla, čakala som na papiere z nášhou ou . . . a naušky by aj mňa potešili ;-) nedavno som si kúpila také snehové vločky, už aby napadol sneh, nech sú akutálne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa deje domi??? :-| iiiiha tie musia byt pjekne ;-) a prosim ta daj pokoj s tym snehom, este to by nam tak chybalo k stastiu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm .... myslela som si ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale sak to ci su visice si napichovacie to snad vies povedat ne? :-D :-p
Odpovedať
domi neplaš, ja som myslela len takú posýpku - nie záveje :-D a čo sa deje neviem, a predpokladam že ešte dlho vedieť nebudem . . . bud nemam stastie na lekarov alebo su vsetci taki lajdaci 8-( uvidime, snad este neumrem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved preto ;-) :-p jemine domi teraz neplas ty :-( a prestan s takymito recami ]-( o smrti sa nezartuje :-x
Odpovedať
ja viem, ale nemozem furt plakat, treba aj cierny humor trochen ;-) ozaj, neboli ste na vinobrani cez vik?
Odpovedať
dany sup sup s tou fotkou sem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-o panečku Domi .... to je teda strach .... hádam všetko len to najlepšie bude ... no teda nie as inajlepšie, bez vetru sa ani lístok nepohne, ale hádam, nie až také otrasné.... a náušky sú visiace a ten cuplík majú vzadu na uchytenie aby ti nevypadla z ucha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak este to tak...plakat sa nebude ;-) ne neboli, lebo manzel dosiel az v sobotu dom z cesty a moc sa mu nechcelo a rovnako aj sesterka bola nejaka grogy, takze to padlo :-( a vy ste ako weekendovali?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?