Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dany - super popis 😃

• my sme mali fest pracovny vikend 😛 ale normalne som na seba hrda - včera som ožehlila asi milion veci, a po niekolkych mesiacoch je kos na čisté prádlo konečne prázdny 😃
    a hodne sa makalo aj vonku - svokrovci boli vo švungu 😃

• takže žiadne vyletiky sa nekonali 😉

• Sponzor fóra
  • domi tak to dojdi aj k nam, lebo ja nikdy nezvladnem dozehlit vsetko az do konca 😬
    no este ze su ti svokrovci 😃 a co okolo domu sa robilo?

• aspon neutrpela tvoja telesna schranka 😃 😃 sice ked sa to tak vezme aj domace prace su dost narocne 😒

• juj .... nestíham Vás čítať ...

• aleeeeeee zas az tolko sme toho nepopisali 😉

• no musím ja ísť robiť - blee, čaukoooooooo 😉 a pekný dník

• ok dany, paaaaa a pekny zvysok dna 🙂

• domy - a jaké šetrenie schánky??? šak ja som bola hotová 😛 😉 no v sobotu som dávala konečne doporiadku dom - vysávanie, prax, kúpeľna, wc, kuchyňa - všetko sa blyšťalo 😃 a stihla som aj koláč upiecť (síce takú nepodarenú roládu, ale bol to prvý pokus . . .), a v nedelu sme robili nový parkovací flek (aby mohli byť autá vedľa seba), a to bolo treba vytrhať ruže (s dvojmetrovými koreňmi 😦 ), naviesť tam zeminu a tak . . . a potom sa ešte riešili kríky a ruže pri plote . . . všetko pošlo 😃 hovorim - boli vo švungu 😉

• bože, tam malo byť šetrenie a prach 😉

• šetrenie schránky teda 😃 už som hladná, že ani písať neviem 😛

• idem zbaštiť včerajšie tekvicové kolieska s hranolkami 😉 ty už máš po, že?

• domci - tak to bola fakt makacka, ale sak stale je co robit co sa tyka prace okolo domu 😉 😃

• hej ja som mala dnes tunacika, lebo vobec sa mi nechcelo trepat mimo kanclu....ma dnes nejako hlava boli ale tak dost divne 😠 😒

• Sponzor fóra
  • hm, tunacika si musim aj ja niekedy pribalit, a poriadnu cibulu k nemu 😃 mna dnes tiez boli (okrem ineho) hlava - ale to ma uz dlhsie, neviem ci to zas nesuvisi s ocami . . . furt nieco, strasne 😒
    uz mate plany na buduci vik? my ideme oslavovat babke a dedkovi do JB . . .

• cibula s tuniakom??? 🤔 taku kombinaciu nepoznam 😬
    ja neviem tiez som prekvapena, ze co to je, lebo mna ked tak bezne boli hlava hned to aj prestane, ale teraz je to take ine 😒 😠
    hmmm....este neviem, ale ked nebude nijaky iny plan hodime stretko s babami z ms a tak ....

• my tunaka odjakziva jeme s nakrajanou cibulkou, najlepsie toho s bazalkou v oleji 😉 a ked sa mi niekedy nechce doma variť večeru, dam si ho s cestovinou . . .

tak to maš dobry založny plan - to stretko 😃

• aha...no asi raz vyskusam 😉

no ja vzdy daco vymyslim 😃 😃

• no ved jasne - sikovnicek 😃

• jeeeeej dakovala velmo moc 😬 😬 🙂

• nemala zač 😃 idem nasledovať dankin príklad, mám tu toho zasa kooooooooooooooopec 😛

• no tak idi delat aspon niekto 😃 😃 😛 😛 😛

• caute baby, ja len na skok, nemam akusi chut prispsievat 😦 ale musela som napisat aspon toto : dany tie vase fotocky su uplne uzasne , fakt sa mi moc pacia 😮 😵 😵 😵 😵

• hm .... mám tiež nejaký útlm alebo čo .... 😞

a domika opäť Ď za foto .... 😎

• danci ty si este v robotke?? 🤔

nemas zaco, sak treba pochvalit co sa mi paci 😉

• Domika stredu mávame dlhú - do pol piatej od siedmej, .... 😉 tak preto tak

a ozi pekný dník prajem každému, kto bude toto čítať ... 😎

• danci aj tebe dobre rano 🙂
    ahaaaaa no to je dost dlha streda 😒

• vidim ze uz pomaly opadava zaujem namornikov o zveladovanie lode 😛 😉
    som vas prišla pozdravit - obedujem pred PC 😃

• domci cau, no je to zase nejake poslabsie tu 😐 😃
    sak ale kde sa furt flakas??? 😮 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov