Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dany - super popis 😃

• my sme mali fest pracovny vikend 😛 ale normalne som na seba hrda - včera som ožehlila asi milion veci, a po niekolkych mesiacoch je kos na čisté prádlo konečne prázdny 😃
    a hodne sa makalo aj vonku - svokrovci boli vo švungu 😃

• takže žiadne vyletiky sa nekonali 😉

• Sponzor fóra
  • domi tak to dojdi aj k nam, lebo ja nikdy nezvladnem dozehlit vsetko az do konca 😬
    no este ze su ti svokrovci 😃 a co okolo domu sa robilo?

• aspon neutrpela tvoja telesna schranka 😃 😃 sice ked sa to tak vezme aj domace prace su dost narocne 😒

• juj .... nestíham Vás čítať ...

• aleeeeeee zas az tolko sme toho nepopisali 😉

• no musím ja ísť robiť - blee, čaukoooooooo 😉 a pekný dník

• ok dany, paaaaa a pekny zvysok dna 🙂

• domy - a jaké šetrenie schánky??? šak ja som bola hotová 😛 😉 no v sobotu som dávala konečne doporiadku dom - vysávanie, prax, kúpeľna, wc, kuchyňa - všetko sa blyšťalo 😃 a stihla som aj koláč upiecť (síce takú nepodarenú roládu, ale bol to prvý pokus . . .), a v nedelu sme robili nový parkovací flek (aby mohli byť autá vedľa seba), a to bolo treba vytrhať ruže (s dvojmetrovými koreňmi 😦 ), naviesť tam zeminu a tak . . . a potom sa ešte riešili kríky a ruže pri plote . . . všetko pošlo 😃 hovorim - boli vo švungu 😉

• bože, tam malo byť šetrenie a prach 😉

• šetrenie schránky teda 😃 už som hladná, že ani písať neviem 😛

• idem zbaštiť včerajšie tekvicové kolieska s hranolkami 😉 ty už máš po, že?

• domci - tak to bola fakt makacka, ale sak stale je co robit co sa tyka prace okolo domu 😉 😃

• hej ja som mala dnes tunacika, lebo vobec sa mi nechcelo trepat mimo kanclu....ma dnes nejako hlava boli ale tak dost divne 😠 😒

• Sponzor fóra
  • hm, tunacika si musim aj ja niekedy pribalit, a poriadnu cibulu k nemu 😃 mna dnes tiez boli (okrem ineho) hlava - ale to ma uz dlhsie, neviem ci to zas nesuvisi s ocami . . . furt nieco, strasne 😒
    uz mate plany na buduci vik? my ideme oslavovat babke a dedkovi do JB . . .

• cibula s tuniakom??? 🤔 taku kombinaciu nepoznam 😬
    ja neviem tiez som prekvapena, ze co to je, lebo mna ked tak bezne boli hlava hned to aj prestane, ale teraz je to take ine 😒 😠
    hmmm....este neviem, ale ked nebude nijaky iny plan hodime stretko s babami z ms a tak ....

• my tunaka odjakziva jeme s nakrajanou cibulkou, najlepsie toho s bazalkou v oleji 😉 a ked sa mi niekedy nechce doma variť večeru, dam si ho s cestovinou . . .

tak to maš dobry založny plan - to stretko 😃

• aha...no asi raz vyskusam 😉

no ja vzdy daco vymyslim 😃 😃

• no ved jasne - sikovnicek 😃

• jeeeeej dakovala velmo moc 😬 😬 🙂

• nemala zač 😃 idem nasledovať dankin príklad, mám tu toho zasa kooooooooooooooopec 😛

• no tak idi delat aspon niekto 😃 😃 😛 😛 😛

• caute baby, ja len na skok, nemam akusi chut prispsievat 😦 ale musela som napisat aspon toto : dany tie vase fotocky su uplne uzasne , fakt sa mi moc pacia 😮 😵 😵 😵 😵

• hm .... mám tiež nejaký útlm alebo čo .... 😞

a domika opäť Ď za foto .... 😎

• danci ty si este v robotke?? 🤔

nemas zaco, sak treba pochvalit co sa mi paci 😉

• Domika stredu mávame dlhú - do pol piatej od siedmej, .... 😉 tak preto tak

a ozi pekný dník prajem každému, kto bude toto čítať ... 😎

• danci aj tebe dobre rano 🙂
    ahaaaaa no to je dost dlha streda 😒

• vidim ze uz pomaly opadava zaujem namornikov o zveladovanie lode 😛 😉
    som vas prišla pozdravit - obedujem pred PC 😃

• domci cau, no je to zase nejake poslabsie tu 😐 😃
    sak ale kde sa furt flakas??? 😮 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov