Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • v robote 😦 😉

• ahaaaaaaaaaa ale toto sa nerobi flakat sa v robote 😞

• obrazne povedane to samozrejme bolo 😃

• Sponzor fóra
  • no jo ved ja viem 😉 a co je inak nove a ako sa mame?

• čaute 😃 baby jagy 😎

• ahojky danusik 😃

• čauky dominušik .... 😵

• jaaaaj som taka nejaka jak mechom prastena, sa mi oci jaksik zatvaraju 😦

• čo nové?

• nove nooo asi take 2 knizocky v mojom pripade, ale oblecko zadne 😃 😃 😃 a ine novinky nula bodov a ty? 😉

• no tak si choď pospinkať moja .... 😴 ... rob sa, že čítaš a spinkaj ... my sme mali kedysi takého kolegu ... si otvoril pred sebou také papiere akože veľmi študuje a pri tom spinkal o dušu 😃

• nooo knizocko mam otvorenu tak ci tak 😃 😃 ale spat radsej ani nebudem skusat, lebo tu stale dakde pobehuje po kancli a ked k nam pride zakaznik, tak prveho koho uvidi som ja a spiaca princezna nie je dobra reprezentacia firmy 😮 😬

• ani pisat neviem , ze knizocko 😠 som chcel povedat knizocku

• 😃 pochopila som .... 😉

• sak ja viem, ze si chnapala, ale tak mala som potrebu to dat na pravu mieru 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 😛

• akoze ja len chcem dobre pre teba a ty takto na mna 😞 😛 😛 😛

• 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nehnevkaj sa kapitán .... 😉

• porozmyslam este 😛
    dnes co, nemas robotku ci ako?

• ale mám ale sa mi nesce akosik .... ráno makala a teraz sa mi nejak po tom obede nesce .... 😐 a máme mať aj oslavu v robotke, tak už len tlačím tie ručičky na hodinách aby to rýchlo prešlo 😃

• to poznam... 🙂
    a co sa oslavuje? 😉

• no Michala bolo v utorok . kolega - tak jeho meniny. To zvykneme meniny oslavovať v robote aj so šéfstvom. Oni kúpia kvietočky a šampus babám a chlapom len fľaše alkáču a pak sedíme a kecáme pri koláčikoch a dobrotkách, ktoré oslávenec donesie 😉

• jeeeeeeeej to je krasny zvyk, to by som brala 😵 😵 😵 😵

• no aj mne sa páči takýto zvyk 😎 keď nie som oslávenec 😃

• danyyyyy 😃 😃 😃

• 😎 chi ....

• a kuk na nu, este jej to aj smiesne je 😃 😃 😃
    som si prave kaficko uvarila, tak snad ma trosku preberie 😉

• no pekne si daj ... kurnik kedy začne tá oslava? .... och joj

• si nejaka nedockava 😃 😛
    si dnes aj obed vynechala aby si mala miesto na vsetky tie dobroty?

• práveže ee ... mi to nedoplo - a teraz keď vidím čo všetko doniesol, tak mi je ľúto, že som taká prepchatá 😞 sme boli na takom riadnom obede v reštike, už dlho sme neboli s kolegyňou a takto teraz .... och ..... ledva fučím

no a asi sa oslava tak rýchlo konať ani nebude .... 😠 prišli z telky 😠 čo zase otravujú ... my chceme papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov