Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je supiš, že žiadne uhlie .... tak si poslúchala ... ja tiež našťastie len sladkosti :-) takže som bola asi dobrá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale dany sak a kedy sme my boli prosim ta pekne neposlusne?? =-) :-D ja si take nic nepamatam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi, takze napokon si odkial objednavala? z Mall ci z Obchodnydom?
Odpovedať
Profilova fotka
jani - z mallu a dnes by to mali dorucit, snad bude vsetko ok....mali akcosku , ze ked objednas do 4.12. doprava je zdarma, tak aspon sa nikam nemusim trepat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala velku dilemu cez weekend, ze odkial objednat... lebo 1 vec co som chcela uz nemali v mall, ani v obchodny dom, na pixmanii som nenasla moznost osobneho odberu.... potom som nasla ine obchody, no precitala som si recenzie a tie boli dost zle... ale tak po 2 dnoch som nasla obchod ze Lacnyjozko - nenasla som ziadne hodnotenia, ale tak je tam moznost platit v hotovosti pri odbere, takze radsej som im neposielala prachy vopred :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved jo...ja som si tiez nechala ako platbu dobierku ;-) vies pre istotu
Odpovedať
Profilova fotka
velkym e-shopom ako spominany Mall, Obchodnydom a Pixmania, Alza tym doverujem, to platim vopred ale malym bez hodnotenia, tym neverim.... a co si vlastne kupovala - ten vysavac?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som neobjednavala sama, tak sme to hodili na dobierku radsej :-) hej ten vysavac + mixer + kuchynsku vahu...
Odpovedať
Profilova fotka
brej den ...dnes obnovujem diskusiu ja :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bry aj tebe :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sice uprsany , ale co uz s nim :-D vcera mi dorazili tie veci z mallu sa vytesujem x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no parada :-) mne este Lacnyjozko nenapisal, ze veci su uz na sklade a mozem prist po ne... ale ved to ma cas do 23. 12., tak snad sa to stihne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved jasne do vianoc je este cas... idem pozriet co je tej Jozko zac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuu pozeram ze tam je to ovela drahsie ako na malle =-)
Odpovedať
caaaaaaaaaaaaaaaaafte....hlasim sa aj ja do sluzby :-D :-D :-D daarecky riesite,coo???? hehehe..... ja musim este mamcu a bracha vybavit...ach jooooo.... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cauko petus.... vitam ta v sluzbe x-) x-) x-) x-) hej darecky...ja mam praveze tymto padom mamu vyriesenu, chlapom som zatial kozmetiku kupila ale este daco k tomu musim zohnat :-S
Odpovedať
ja mam len otca a draheho vyrieseneho..... brachovi chcem dake obliecky na periny kupit,taakze by som sa mala niekam vybrat...leeenze sa mi straaasne nechce.... :-( :-( co je naroda po tych obchodoch, taak ma to odradza..... hmmmm.... mamci chceme kupit kavovar,taaak teraz cakam na brata,ked to pojde kupit, bo vlacit sa mi to nechce a hlavne, nemam to kde doma skryt :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja drahemu este daco musim kupit, ale my si dame take spolocny darcek...novy notebook....juuuj uz nech ho mame x-) x-) x-) pocuj pekne obliecky maju v mobelixe ....mozno tam nie je tolko ludi, ale fakt dobry vyber odporucam ;-) a kavovar si neskusala pozerat kupit cez net a dorucit domov? jaaj sak ty nechces aby to videla :-N ...ja som mame kupila novy vysavac, o nom vie, ale o mixere ee...tak aspon dake prekvapko bude :-D
Odpovedať
cez net ten kavovar vychadza rovnako ako keby som ho isla kupit,taaakze mi to nejako nepomoze.....a kedze nechcem,aby ho videla, taak ho rovno zobere bracho domov a prinesie az na vianoce... :-) :-) :-) mobelixe??? teeeeda tam by am ani nenapadlo ist..... neviem,nemam voci tomu obchodu doveru....aaaale mohla by som ist minimalne kuknut :-) :-) :-) a co planuteje na silvestra,hmmm??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, nieco je tam drahsie a nieco lacnejsie.... napr. ten vysavac bol na malle o vyse 10 eur drahsi, na lacnyjozko je ale napr. PS3 drahsia ako v kamennom obchode, takze clovek musi hladat aby nasiel najlepsiu cenu :-) ja mobelix tiez akosi nemusim :o a pekne obliecky maju aj na nete, napr. Evenit
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj tak jasne, neni co riesit potom...ja len tak informativne :-) no ani ja som mu moc neverila, ale moja svokra si ho nevie vynachvalit, mame odtial uz dva pary navliecok a sme velmo spokojni ;-) silvester? nemtusim co bude... vy mate nejaky plan?
Odpovedať
Profilova fotka
jani - ved jasne, ale zrovna to co sme kupovali my bolo drahsie na jozkovi :-)
Odpovedať
evenit??? nooo idem kuknut.... :-D :-D ja silvestre vobec neprezivam,ale budeme asi doma v klude... strazit kocura a psa... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ejha ale je niekto pohodlny :-D :-p :-p :-p ja taky tak...my sme boli minuly rok doma a chlapi sa stali pod obraz bozi aj tak :-N :-D :-D petus a s bytom je co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ja evenit poznam iba z reklamy co maju na streche :-D my ideme silvestrovat klasika - tam, kde aj minuly rok a aj predminuly :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani - :-D :-D :-D a to je kde? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem pisat takto verejne.... ved vies... ale tak ked si pozries moje albumy na "istej" socialnej sieti, tak zistis :-D album s nazvom silvester :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj jasne ;-) "ista" socialna siet....zabila si :-o :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko.... dnes sa tu (v teme) dlho nezdrzim - nestihacky zas :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?