Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • fuuuuuuuu to fakt??? 🤔
    som myslela, ze to bude super 😦

ivik - ja dufam, ze nie az tolko co tam bude vecer 😃

• Baby prijemny zvysok dna prajem , idem sa pustit k vianočnemu upratovaniu

• domi, jasne, ze mam rano 😃 ja tak do 12 mam rano a do 18h poobedie 😃 to vies, ked ponocujem, tak to tak aj vyzera.... no nic, majte sa.... idem het.... cafte

• Sponzor fóra
  • ivik - dakujeme a tebe prijemne upratovanie 😉

jani - 😃 😃 ...vdak za objasnenie...no id het a ukaz sa este dnes 😉

• lucim sa aj ja na chvilu idem na obed, caute zatial 🙂

• ahojte 😵 😵 😵
    vonku mame krasne zimne pocasie...najlepsie by bolo doma pod perinou 😃

• jéj ahojte ... 🙂

• cauky danu ...som prisla aj sem trosku kuk 😉

• sem mozem napisat, ze som muzickovi kupila pod stromcek aj take tie vtipne trenirky, dufam, ze sa mu budu pacit 😵 😵 😵

• dobre ranko , nechcem provokovať , ale ja som ešte pod perinkou 😃

• ivik aj tebe bre ranko 😵
    a prestan s tym provokovanim, hned takto zrana!! 😠 😃

• sice som uz hore od osmej , i navstevu som mala , ale opat som sa supla do perinky , len by z nej i vyliezt trebalo , lebo chlebik poobede u nas už nekupim

• aleee este mas trosku casu 😉
    ja sa tiez tesim, ze ked budem mat dovo , ani nos nevystrcim, ked bude taka zima vonku 😃

• no ešte troska hej 🙂
    no len doma budeme vysedavat pred telkou 🙂
    Domi podarilo sa Ti včera este dokupiť darčeky ?

• tak tak...to je presne moj ciel 😵
    ivik, ee ale dneska uz fakt musim...lebo sa to pomaly krati 😬

• Sponzor fóra
  • no krati , i ja sa zajtra chystam dokupovat , mame vianocne trhy v meste , tak snad tam uz nakupim

• jaaaj vianocne 😞 ....sme sa sak mali s babami odtialto z ms stretnut , ale jaksik nam to vobec ale vobec nevychadza...kazda mame daco a nevieme najst vhodny termin 😦

• hej videla som pozvanku , som myslela , že to vianočne stretko už mate za sebou , no teraz je taký uponahľaný čas , že je problem najsť vhodný termín

• tak nejako...je to fakt hrozne
    ale co som pocula aj reakcie ludi na trhy v ba, ze nic moc, ze viac menej same stanky s jedlom a stanky s darcekmi a ostatnymi srandasakmi nic moc 😐 ale ze vo viedni su velmi pekne 😵

• vo Viedni som bola asi pred 3 rokmi , fakt je tam uplne ina atmosfera , nase su len take mini , zamerane viacmenej na oblečenie a vianoc. ozdoby a par stankov s obcerstvenim

• no ved to...sa to neda podla mna ani porovnavat
    a kolace na vianoce su uz napecene?

• ešte nie , na kolače je ešte je skoro , až niekedy na buduci týžden , ty si už nebodaj piekla ?

• nooo medovnicky a take linecke kolieska uz hej, a teraz cez weekend asi tiez daco popecieme 😉 ja nemam nejako v tyzdni na to cas a aj 23-ho este robim 😒

• linecke asi aj my urobime teraz v sobotu , a zvysok až 23 , ja snad budem už doma , a ked nie tak napečiem večer

• no mne sa teda vecer nebude chciet este vypekat...to som povedala, hned ze nie...sa nechcem den pred vianocami jedovat s pecenim

• tak ja dufam v tom , že už robiť nebudem , sa mam odrobiť totiž len 4 hodiny denne , tak si dam radsej 2 cele dni - pondelok, utorok , a stredu chcem byť doma , no uvidime co povie šefka , kedže budem zastupovať kolegynu

• snad ti teda da to volno...ale sak ved uvidis

• a čo ešte budes vypekať , daj napad🙂

• my taku klasiku, ako som hovorila medovniky, linecke, potom vanilkove rozteky, dorticky - to su take cokoladove kolieska ktore zlepis bud lekvarom alebo nejakym kremom a zalej cokoladou a ozdobi trebars orechom alebo tak a na zaver nemozu chybat medove rezy mojej mamy 😵 😵 😵

• my vela takých suchych ani nerobime , linecke upečieme , parižske rožky a ja urobim moj famozny medovo orechovy kolacik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov