Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oukej...cakam x-) ze kupelnove veci :-o som sa zlakla, ze nejaku sanitu musis ist kupit :-D :-D poznam...ja mam nastastie zasoby a sampony kupujem v kadernictvach, lebo na tie moje ostislamy normalne sampony nefunguju ]-(
Odpovedať
mne sa zasoby minuli...co sa da zoberem mame,lenze tej tiez dosli zasoby ]-( ]-( ]-( ach jaaaaj.... darecky poslaneeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
odpisane ;-) u nas je to zase naopak mama kradne moje zasoby :-D
Odpovedať
neneneee,ja kradnem mame....lenze uz niiiic nema ani ona.... len ta zima ma fakt odradza,aby som si na seba supla bundu a vyrazila von... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
verim, ja som tiez isla do tej kosy len s velkym sebazaprenim :-D
Odpovedať
mne sa nechce...asi sa na to vykaslem..... co uz..dnes este nejako vydrzim a zajtra nakupim.... idem vecer cvicit,taakze ani po robotke nestiham... ]-( ]-( ]-( jaaaj, uz nech je utorok a dovolenkaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak nejako to uz vydrzi do zajtra neboj :-) ja este aj v stredu, ale spievam si par dni zvladnem :-D :-D
Odpovedať
hej,hej...uz to zvladneme nejako.... :-) v utorok budem piect a v stredu asi upratovat...a vo stvrtok uz len rozpravky budem pozerat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to slovo piect mi normalne dych vyrazilo :-D :-D ja budem vo stvrtok stromcek zdobit :-p :-p
Odpovedať
nooooo som odhodlana pustit sa do toho pecenia, ale pre istotu kupim aj dve marlenky, ze keby sa mi to nepodarilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaam marlenka, tu som uz nejedla hoooodne davno x-)
Odpovedať
ja ju tiez lubim,taaakze to isti... :-D :-D :-D kupim radsej rovno dve,nech je co ranajkovat po sviatkoch ]-( ]-( ufff, dufam,ze vahu nerozpucim po sviatkoch :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ty sa chces po sviatkoch vazit??? =-) :-D ja som na vahe nestala jak je rok dlhy :-N
Odpovedať
nooooo len u mna sa to vie pomerne menit....ja musim davat pozor na vahu :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm....no to je na prdku 8-(
Odpovedať
zdravim babule ;-) tusim to tu fici skoro jak v lete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi caves x-) x-) x-) trosku hej ....snazime sa ;-)
Odpovedať
veď treba to tu oprašiť :-) vidim ze je pečenie v plnom prúde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo sak ale ved uz je najvyssi cas piect ;-)
Odpovedať
mne nemusis hovorit, ja uz mam od minuleho vikendu :-D
Odpovedať
len darky treba zabaliť . . . tak to neznasam - som na to gramblava, preto som si pokupovala tie vselijake pekne taštičky, do ktorych do nastrkám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem...sak neviem kto pisal na Fb , ze ma doma malo plechov :-p :-p :-p
Odpovedať
moja skleroza pardon :-p :-D
Odpovedať
takto o tyzden si idem nasim pre rybu, uz sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si s tym pekne vytototo ...slusne povedane ;-) ja som minule balila ten vysavac pre mamu...boze to bola zase maturita 8-( hej ...som aj ja zapomnela , ze mas sklennu rozu :-D :-p
Odpovedať
ja ked to balim, vzdycky to vyzera, ze to balil minimalne škôlkar :-N ale tak snažím sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase nee...teda podla mojho skromneho nazoru :-D ...ale strasne ma hneva, ked mi to dlho trva a tak :-N
Odpovedať
no to aj mna . . . a uz skoro tyzden si hovorim, ze sa do toho balenia pustim - ale je s tym tolko roboty, ze sa mi do toho nechce :-p Ale cez week uz musim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak...ja som zabalila najprv tie co isli relativne lahko zabalit, cize vsetko co bolo v nejakych krabiciach :-D a ostatme si necham asi az na 23-ho vecer, nech sa dobre vynervujem a zalahnem rovno spat :-o
Odpovedať
tie krabicove sa super balia :-) a ja som si tento rok aj tak co sa dalo nechala darcekovo zabalit :-D dnes mi dosiel asi posledny darcek - ja vzdycky na nete nieco zbadam, a neodolam to objednat . . . ale nie sebe, samozrejme ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?