Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
a tento konkretne som objednala vcera 22:00 a dnes ho uz mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne si to vyriesila ;-) jo jo...sak aj ja este stale snorim po nete, ze kde co maju a tak :-D tiez nie pre seba x-) rozmyslam, ze brachovi (starsiemu) kupim este nejaku knihu, ale vobec netusim, ze aku...som mu aj kazala nech si nejaku vybere , ale zatial ziadna odozva...
Odpovedať
kup mu kamasutru, mozno sa potesi :-) ozaj, ja som tento rok ani minuly nekupila ani jeden darcek v kamennom obchode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, to asi zrovna nie je jeho salka kavy :-N no ja mam z netu len par darcekov ako som uz minule spominala ;-) a to ti nejako extra rychlo prislo? =-) ale tak asi kvoli tomu, ze sa blizia vianoce a oni to chcu cim skor vybavit ja este cakam na jednu knihu z gorily pre seba, ale tu si uz dam pod stromcek naozaj :-x
Odpovedať
ja som minule tiez objednavala knihy, aj z martinusu aj z gorily a tri som si objednala pre seba - za dva dni som ich mala precitane :-N Nemá brat nejakú záľubu, že by si mu podľa toho kúpila? Ja som môjmu kúpila darovací cerrifikát na papousek.cz - chová exotické vtáky a na SR sa tento časopis ťažko zháňa . . . Snáď sa poteší ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je aj moj pripad, mne knizky dlho nevydrzia ja ich precitam raz dva :-x pc su zaluba, tak vyber daco podla toho :-D ale urcite sa potesi ;-) on mal rad knihy od tolkiena, ale uz si kupil vsetky :-S
Odpovedať
tak mozno nejaku odbornejsiu k nejakemu programu napriklad . . . v tomto sa nevyznam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to zase neeee....ja fakt netusim :-(
Odpovedať
a nieco ine nespomina, ze by chcel? co ja viem, napriklad nefandi nejakemu sportu? zeby si mu kupila trebars listky na nejaky zapas alebo tak . . . zachvilu padam, sefovi konci hodina espanolu a dofrci 8-(
Odpovedať
alebo nehra na pc hry?
Odpovedať
Profilova fotka
on je futbalovy maniak, ale zase nezarabam tolko aby som mu kupila listky na zapasy manchestru united :-D :-D no ja daco snad vymyslim... juuuuuuj nezavidim, ten nas isiel na cca 2 hodky prec
Odpovedať
http://www.suy.sk/k/1/027016 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
toto neeeeeeeeeee :-D :-D
Odpovedať
ja viem, nema pat rokov, ale neodolala som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chapem....mas odpustene ;-)
Odpovedať
a taketo niečo: http://futbalfanshop.sk/penazenky
Odpovedať
Profilova fotka
domi?? :-x :-x :-x
Odpovedať
no clovek sa snaží pomôcť a takto dopadne . . . :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeeee nieee...len fakt...toto neni vobec pre neho :-N
Odpovedať
tak potom je to uz len a len na tebe ;-) drzim palce, aby ta nieco oslovilo . . . uz sa to kráti :-D idem ale uz naozaj, pa a pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz vyzera 8-( dakujem...snad daco najdem... oukej, aj tebe pekny den, paa :-)
Odpovedať
som sa pustila do posielania vianocnych pozdravov,taak som sa odlmcala...vidim, ze ste tu riesili daarecky...hehehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iiha to akoze take origos papierove myslis?? =-) nooo darceky su momentalne IN :-D
Odpovedať
heeej, papierove...len sa mi to vobec nechcelo ]-( este zajtra budem rozposielat a koneeeec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to z roboty ci ako ty sukromne? :-) boooze to mi je otazka :-N
Odpovedať
sukromne???? to sa dnes este posiela aj sukromne??? :-D :-D :-D to by ma ani nehlo....ved dnes ficia aj smsky z dovolenky a ziadne pohladnice :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo myslela som si, ale nedalo mi sa neopytat :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
juhuu o 16-tej padam...musim ist opat na poctu :-S
Odpovedať
hehehe....neeeee su to sefkine pozdravy :-D
Odpovedať
ja som tu dnes do siestej...prisla som o pol desiatej a idem cvicit,taaaakze tu budem este dllllllllho :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?