Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oukej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuuu ....budem na teba silno mysliet ako budem odchadzat z robotky :-p :-D
Odpovedať
ze diiiiiky :-D :-D :-D :-D co narobim,ked sa mi stavat nechcelo :-D :-D :-D aaale zase sami neoplati ist domov a potom zase do centra...taaak to radsej ostanem tu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute na chvilu. Peti, dnes cvicit nejdem keby nieco.
Odpovedať
caaaaf maji.. :-D :-D :-D hehehe,ides sa clapkat???haaa??? :-) ja musim ist,bo vcera som neslaaaa...zerem o 106 :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zaco :-D :-D jaaaaaaj keby som aj ja mala taku vymozenost...trosku dlhsie si pospat, ale na druhej strane nechcelo by sa mi potom ostat o to dlhsie v robotke :-S a to mas pravdu, zbytocne chodit hore dolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau majus x-) x-) x-)
Odpovedať
nooooo to teda je zbytocne chodit hore dolu....hlavne o nervy....ako vcera trosku nasnezilo,taaak to bol zabijak...strasne zapchy ]-( ]-( ]-( uz nech mam dovolenku a doma cucim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt boli take zapchy vcera? =-) mne sice par minut meskal bus, ale nic extra teda... tak tak len pohoda, klidek a leharo :-D
Odpovedať
dobreeeeeeee raaaaanko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeeeee dneska si ma predbehla :-D :-p :-p :-p bre ranko aj tebe ;-)
Odpovedať
hehe...uz som v robotke od 6:30, taaak som sa sithla ohlasit pred tebou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iiiiha dnes si si zase nejako privstala, to mas nejako na striedacku :-p vcera si prisla neskor dnes zase skor, cize asi skor aj vypadnes, ze?
Odpovedať
jo,jo,jooooo...padam o tretej domooov :-D :-D :-D nechce sa mi tu dnes dlho cvicit a nejdem cvicit, taak sa dufam ze vyhnem zapcham :-D :-D dnes je plan jasny: 6:30 prichod do robotky 11:30 obed s priatelom 15:00 hajde domoooov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zavidiiiiiiiiiiim :-o pekne naplanovany den ;-) a kam sa chystate ist na obed?
Odpovedať
aaale len sem k nam dolu....je dnes v robotke, taaaakze nic zvlastne, len rychly los obedos.. :-D :-D nooooo sa mi podarilo vytrepat z postele,tak aspon mozem ist domov....a vecer telka a postel...som uplne znicena a ta zima vonku ma odradza, aby som co i len nos z domu vystrcila ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a sak aj to staci, hlavne, ze date spolocny obed ;-) podobne, dnes som sla do robotky busom, hroza a des, som si normalne odvykla cestovat rano busom do ba :-S ...po robotke to je ine vtedy sa to da prezit, len to rano ma jaksik jeduje 8-(
Odpovedať
ufff, rano by som nevedela cestovat busom... aaaale uz to vydrzis...este dva krat cestovanie busom a dovolenkaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co uz mam robit, nejako sa sem musim dopravit 8-( no jo sice este 3 dni pracujem, ale ten posledny uz idem rano aftom :-D
Odpovedať
no vidis....tak to uz zvladnes :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo...budem musiet jaaaaaaj som nejaka zmrznuta, u nas zacinaju kurit akoze o 8 00 ale kym sa to rozkuri je pomaly 9 00 ...a my tu mzrneme ]-(
Odpovedať
mne je tiez zima...ale mne je teraz zima furt...je to des....uz nech je leto.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze ty nejsi milovnickou zimy a hor? :-D ja mam rada zimu a sneh vtedy ked som doma a nemusim nikam ist :-p
Odpovedať
ja mam rada zimu, ale na horach...tu v bratislave ju neznasam :D:D:D:D noooo ja sa nikam nechystam cez sviatky.... ved zamrznem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
na horach to je ine, hovorim zo skusenosti, nikdy nezabudnem na nasu prax v tatroch to bola paradicka x-) x-) x-) tak clovek inak bere tu zimu a sneh :-o u mna bude snad klidek a nohy v teplucku :-D
Odpovedať
hehe..minuly rok sme boli u nas na chate na liptove posviatkoch a tam bola tiez ina zima...skoro sme zamrzli... :-D :-D :-D :-D jaaaaj, uz nech je leto a mozem sa na dovolenku tesit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ale prezili ste :-p :-p heeeeeej? takze panicky strach z lietanie si uz prekonala? :-D
Odpovedať
:-D neeeeeeeeee....ja??? kdezeeeee...furt sa bojim.... tento rok pojdem do chorvatska opat... AUTOOOOOOM :-D I ked i kamoska ma nahovara na daku dovolenku :-) a to bude urcite lietadlom....no uvidime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja netusim, co bude buduci rok....uvidime ako sa iste veci vyvinu a tak ;-)
Odpovedať
ake isteeee???? haaaa????? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?