Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no teraz cely week mam zahadzany ....pondelok idem na postu z firmy a v utorok este netusim a v stredu koncim skor a letim domov....takze tak

• domi-dufam,ze mas pravdu 😉

nooo...tak ja robim hned 28.12...a je mozne,ze aj 31.12...ale to este nie je iste...no a samozrejme po Novorm roku idem hned do prace...ufff

• ozaj, pondelok ja tiez nemozem... tak to nechajme po sviatkoch, ked uz bude klud. nemusime ist na varene vinco ale mozme ist niekam potom na varenu cokoladu. 🙂

• Sponzor fóra
  • ale urcite ano 😵 😵 😵

jaj tak ja mam dovo 28.12. - 3.1. takze tak ale pak 4.1 idem do robotky a mame inventuru takze netusim ako dlho budem v robotke a tak 😒

• idem off na chvilen. uz ma parny hrniec vola...

• ja suhlasim 😉 po sviatkoch by to mohli konecne vyjst 😃

oukej maji ....pa zatial

• maji-oki,tak to bude asi tak najlepsie...lebo ja sa uz na vas tesakujem 🙂

• stretko je definitivne zrusene, lebo domca (alebo kto) nemoze cez weekend, petka nemoze v pondelo ani utorok, no a v utorok vecer ja uz idem het 😒

• no ja mozem az zaciatkom roka, medzi sviatkami nie 😒

• jani - hej az po novom roku dame stretko 😉

• babky-ja mozem momentalne hocikedy...ale ako to bude po Novom roku,nerusim...aj vzhladom na byvanie a tak....ale tesakujem sa,ked sa nam podari sa stretnut...ved ja som sa este s nikym nevidela face to face 😃

• caaafte...jeeeej,ako sme sa tu stretli 😃
    bola som na obede....

leeeni, kdeze to robis??hmmm?? ja FB moc nestiham,taak promin za blbu otazocku 😎

• ale leni neklam, ved s majkou si sa stretla face to face 😃 😛

• petus - tak ste si dali ten spolocny obedik? 😃 😛

nasa lienocka je na tom podobne ako ti peti, tiez ma v robotke bloknuty Fb, a ide jej len MS 😉

• hej,hej.. 😃
    som uuuuuuuuuplne ze fuuuuullllllllll 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • noooo my sme take chudatkaaaa s lenkou potom.... aaale u mna bude po januari zmena 😃
    budem mat FB 😃

• to verim....zbastlit vyprazany syrecek a fucim aj ja 😛 😛
    peti - konecne budes ako my 😃 😃 😛

• domi-faaaaaaakt...pravdu pises 😃

peti-ja tiez nemozem ist na FB,a doma este net nemame...ani nevim,ci ho mat vobec budeme...pracujem v ING

• tak mozno aj umna nastane zmena...ved mam 3-mesacnu susobnu 😃 ...clovek nikdy nevie

• leni - sak ja viem 😮 😛

• jeeeejda, konkurencia 😃 😃 😃
    a co tam robis,hmmm???

• peti- 😃 😃 😃 ...vies co,robim tu na pozicii referent pre IFS

• 😃 😃 😃 teeeeeda....
    do toho sa dostanes...nembooooj.... 😃

• peti-bodaj by si mala pravdu...kuaaa..lebo momentalne tym nie som si velmi ista 😃

• aaaale aaaaano...nebooooooj... 😃
    ja som bola tiez z poistovnictva vyhukana a uz je to v pohodkeeee... 🙂

• peti-beriem ta za slovo 😃 😃 .... a ty vlastne kedy koncis definitivne v robotke?

• netusim,kedy koncim..... este nemam za seba nahradu....ale dufam,ze v januari uz niekto nastupi...
    ale najneskor koncim posledny januarovy den....ale posledne dva tyzdne by som chodila uz len na 4 hodky....uvidim,ako ma pustia 🙂

• caute zas. 🙂

• este ste nikoho nenasli??...videla som na nete vas inzerat...som si myslela,ze uz niekoho mate...museli ste dostat vela CV-s 🙂 ...noo...tak su uzivas posledne tyzdne v praci 😃

• ste sa nejako rozsupli...som trosku makala 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov