Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni a ty co klames, ze si sa s nikym z nas nevidela? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maji-ja vieeeeeeeeeeeeem :-N ...sa normalne hanbim :-N ...nehnevaaaaaaaaaaj saaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni - ty uz mas v takomto mladom veku sklennu rozu? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maji-ja som bola vtedy sick...ale asi mi ta choroba vystrelila aj do centra pamati :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi, nehnevam. :-)
Odpovedať
nooo posledne tyzdne tuto v ....dalekooooo od domova :-D :-D este nikoho nemame... sefka chcela aj anglinu a aj skusenosti v poistovnictve...teraz ale ubrala a staci vraj anglina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj domi, neviem, ci som sa pytala. co ste si dali v mlyne jest?
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ved uz starneeeeeeeeem :-D :-D maji-si poklad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maji - nempytala si sa ;-) takze : ja - kuracie prsia po cinsky - uplne super janci + milco - medailonky so slaninou - mali to maso trosku specene :-N tomas - mal lososa star - nejaku kuracinu grilovanu riso - mal nejaku rybu martin s mirom - ani neviem co mali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni - nevymyslaj, sak si este mladica ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
boze a tie nalepsie dobroty ste si tam nedali...
Odpovedať
Profilova fotka
co ako? riso mal este ustrice tusim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
slimaky, steak maju vynikajuci, to je hriech si tam nedat, kuracie maso s medovou omackou na pomarancoch, vyprazane korbaciky... idete do restiky, kde fantasticky varia a vy si date taketo klasiky... hanba vam :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este tam maju dobru morcacinu na metaxovej omacke
Odpovedať
maji, cely jedalny si nam tu skoro vymenovala....ked tam raz pojdem,tak budem vediet,ze co si dat :-D :-D :-D leni a co kolegovia??dobri su??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chalani si steaky chceli dat, ale martin to jaksik zavrhol ;-)...nad tym kuracim masom s medom som rozmyslala, ale dala som si nakoniec cinu, maso na sladku moc nemusim :-p a tu morcacinu som tiez kukala :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cely nieee, to je mozno len 1 percento. ja by som tam najradsej chodila stale jest. vzdy tam prides a vzdy sa nazeres jak prasa. minuly vikend sme tam boli, tento ideme zase. ale teraz ideme aj pit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maji-si mi normalne narobila chute :-D peti-super,uvidime neskor,ked im zacnu dochadzat nervy :-D ....aj sefka je zlata,je rakusanka
Odpovedať
Profilova fotka
maji - idete odmeny plieskat? :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja si tu chute robim. ja som dnes mala len anglicku zeleninu na masle s cukrom a volskym okom. ale robim si miesto este na krupicovu kasu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi. ideme nieco zapit, asi ze je sobota. :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D noooo musim tam i ja niekedy vybehnut,ked to tak chvalite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj to je dostatocny dovod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz rozmyslam, co si tam dam jest :-D pit vieme. to zase bude barac palenka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aspon v dacom mas uz jasno :-D :-p a jedlo vyberes podla chuti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v piti musime mat jasno, lebo tusim tam kamos aj doobjednaval chlast, ked rezervoval stol, lebo vzdy tam dojdeme a baracka je po par rundach vypita :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze ked sa vo velkom objednava a rezervuje barac palenka, tak to ste na 1000 000 % vy :-o :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo a teraz vyzerame ako najvacsi ochlastovia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neeeeee boze chran :-D :-D :-D som ti poslala na mail daco na pobavenie, posli aj ostatnym babam z MS, ak mas na ne mail...dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
preposlane. idem hajde upratat bordel, co som narobila v kuchyni
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?